Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin

    Pyča seš tu akorát ty :D a jelikož nevím o co jsem se připravil, tak mě to nebude bolet, vole :D

  • uher

    Hm, to je hodně smutný se takhle hloupě vlomit do tak propracované série ☹

  • uher

    Pyčo.

  • uher

    Pyčo.

  • No jo... když si pyča. Ani nevíš o co ses připravil...
  • Jo, ty jsi těch japonských her opravdu musel hrát tunu, když napíšeš takovou hovadinu. Táhni zpátky do septiku ty multinicku...
  • 7/10
  • Na Východě to vyšlo před Vánocemi. Ale 2016.
  • pc only - star citizen
    z ps4 na pc - final fantasy XV z posledni doby

    ps v listopadu jsem koupil ps4 pro a nelituju, bavi me to. ale hry na PC se proste objektivne hejbou lepe. na druhou stranu ty exkluzivitky na ps4 jsou opravdu skvely.
  • jo, kdyby alespoň Dark Souls byl horor a existoval pojem brakový combat. To už je fakt zoufalost
  • "Divinity které postavilo svůj úspěch na lacinému humoru a brak story, lol"

    Jistě, tryhardíku. To dává logiku. Asi stejně, jako že Dark Souls postavil úspěch na laciném hororu a brakovém combatu, lol...
  • @Malleth
    Lol.
    1) O čase sem se nikde nebavil.
    2) O množství peněz sem se nikede nebavil.

    Na co sem reagoval byl původ peněz (publisher vs kickstarter) a ten je irelevantní. (A pochybuju, že Yakuza stála míň, než Divinity)

    Takže gratulace k naprostému mimoňství.
  • To podělali naši (Evropští a Severo-američti) distributoři. Na východě to vyšlo před vánocema.
  • Malleth
    @Zimek Ano, čas a peníze jsou pro vývoj hry naprosto irelevantní...
  • Divinity které postavilo svůj úspěch na lacinému humoru a brak story, lol
  • Jak se to vezme. Taky se říká, že při komunikaci hraje samotný obsah jen 20% sdělené informace (samozřejmě přesné číslo brát s nadhledem). A zbytek je právě o té intonaci, gestikulaci, mimice a jiný projevech. (můžeš mluvit s dvěma lidma, oba ti budou říkat obsahově totéž a přitom to každého vyzní úplně jinak nebo úplně ibráceně). Já bych řekl, že právě z tohoto důvodu hraje dabing a kvalitní animace velkou roli, která k tomu samotnému textu dodá hodně navíc.
  • Mě jde o to, že i na PC nejlíp vypadají konzolové hry. Že i když se říká, jak konzole brzdí PC grafiku, tak nepamatuji PC only hru (tedy taková, kteoru konzole nebrzdí), která by vypadala líp, než hry na konzolích.
  • Hele, už je tady. Fanboy se ozval s tryhard red herring argumentem o původu peněz, což je samozřejmě naprosto irelevantní. Jinak co se týče braku, tak ano, souhlas, Yakuza je brak:

    Yakuza 6 meta83
    Divinity 2 meta93

    Takže, závěr je jednoduchý a logický. Jen pacient ho může popírat:

    Nadabované dialogy > nenadabované dialogy.
  • Tak Yakuza nežebrá každoročně na KS a neobsahuje tuny braku, takže kvalita >kvantita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit