Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pristi tyden vychazi new velkej content patch!
    Sem cetl, ze na ps4 a xone budou vychazet pravidelny patche jako je to na pc. Takze konecne konzolisti budou mit standardni blizzard péči *4* Bez toho je diablo polovicni imho.
  • Miserius
    Hraje někdo Ultimate Evil na PS3? Přidejte si mě, třebas nám budou padat ty legendárni gifty *1* hilts663
  • Hardcore diablo navždy... *16*
  • Zase nekonečné hádky o rozlišení. Pro konzolového hráče, vlastnící 42 -48 palcové televize je obraz ostrý už při 720p, rozdíl mezi 900p a 1080p na 2,5m a více prostě nejde technicky rozeznat, vyšší rozlišení je dobré tak akorát na pc, jelikož člověk sedí přímo před obrazovkou, nějaké rozlišení je jen hloupý marketingový tah pro hloupé lidi, měli by se soustředit na více detailů, fyziku, A.I. a FPS a rozlišení nechat na konec...
    • Potom se divím, že PS4 a XBONE nepokračovaly v old-gen trendu 720p...
    • Ja hraju na 23 palcovem monitoru, takže pro mě je to celkem důležité. Stejně tak jako na PC.
      • Asi tak jako nutnost mít fullHD displej na pětipalcovém telefonu? :-)...
  • Kedaro
    Koupil jsem před dvěma dny na PC a zajímalo by mě jestli to ještě někdo hraje? Od začátku po čtyřicátý level jsem potkal v open hře jednoho člověka.
    • Koupil si i datadisk?
      • Kedaro
        Jo
        • Seš dobrej! *14*
    • První postavu musíš oddrit na max level asi sam. Pak uz muzes do adventure modu a tam je lidi vic nez dost *3*
    • V kampani nepotkáš ani nohu. Je dobry byt v nejakym velkym klanu, abys nasel lidi do party při levelovani.
    • Veskoslav
      Všichni hrají Adventure mod, málokdo hraje kampaň. Zbytečné;) Zrovna teď mám zapnutý TII a mám v nabídce 815 lidí. Dojeď kampaň a nevracej se k ní pak už. Opravdu je to zbytečné, navíc na adventure+Nephelem rift se napakuješ mnohem rychleji a to nejenom, co se týče zkušeností.

      Až budeš 70, můžeme někdy zahrát:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Veskoslav-2937/hero/19128505 (brácha má mága a Ares a Smrťáka, zbytek je můj)
      • pokud nevadi, rad bych si te pridal, zacinal jsem se lidmi, kteri aktivne hrali, ale postupne odpadavaji

        http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gorly-2898/hero/6780960

        kdokoliv kdo hraje, klidne se me pridejte, budu jen rad
        • Veskoslav
          Jo klidně budu rád.
  • misto toho zevlovani do PC se bezte radeji probehnout ven do prirody. Vubec nechapu koho ty fantas magorie v podobe her muzou bavit. Zivot je drama sam o sobe a kdo ho promarni u PC prijde zkratka.
    • vypadni kkt
    • TheGGG
      Život je pořádný drama, zrovna včera ve městě na mě vylítl Lajoš a Farkaš a prej Gadžo naval prachy. Sem jen tak tak stačil hodit flash granát a portnout se k MHDčku.
    • pravdu vravíš
    • tady zas nekdo zapl mlejnek na s*acky.
    • Jestli tě nezajímají hry, tak co děláš na webu games.cz ?
    • frag.ment
      Spousta lidí promarní X hodin u filmů.. U her se člověk pobaví a aspoň zapojí při hraní trochu mozek a na běhání ti kašlu, to není nic pro mě ;-)
    • Ven? A co to je ta příroda o které mluvíš?
  • resite tu kraviny jako je vykon atd. ale problem je v tom ze vubec microsoft existuje zatim co udelal tak to byl absolutni CRAP od windovsu pocinaje :) SONY 4ever!!
    • Asharak
      Jo, sliboval návrat k PC hrám nebo hrám obecně a nic (moc) *16*
  • S tím V-syncem nevím (třeba je to v nové generaci jinak). Když jsem si hledal, co je to tearing, tak v ukázkovém videu bylo Grand Turismo (PS3).
  • Asharak
    Počet FPS to poslední, co by mělo pořádné hráče zajímat. *7*

    Kontrolní otázka před vstupem do diskuze: Co ukazuje indikátor FPS?
    • Frames per Second
      Počet FPS je to první co by mělo pořádné hráče zajímat. Vždycky to tak bylo. Aby hra bezela plynule potrebujes aspon tech 20fps. Pro "filmovej zážitek" ( *1* ) potřebuješ 30. 60 na opravdu plynulý hraní a 120 na střílečky typu CS:GO, BF4, COD etc.Čim víc obrázků dokáže tvůj stroj vykreslit, tím lepší budeš mít zažitek ze hry a můžes posouvat hranice grafický kvality kupředu. FPS, hratelnost a příběh sou tří hlavní věci co by tě měli při koupě hry zajímat.
      • Asharak
        Ano, proto jsem tam napsal tu otázku. Vykreslení 30fps =/= zobrazení 30fps.
      • Nebo naopak poradnej zobrazovac.Kokni na monitoru na naky sport a poznas jak se to skube.Pokud mas pomalej zobrazovac coz pro me je 144hz velmi malo,tak je jasny ze to musis vykompenzovat s kompu na 120fps.Tak si to dej na tv z 800hz obnovitelnou frekvenci a muzez si dat v poho jen 40fps.Monitor je proste pomalej.Mel jsem na tom ps3 a bylo na tom liny menu ps3 i samotnej chod.. ty hry.A to mam LG monitor cinema 3d 120hz 24.Na tv se to hejbe vodost lip.Co vodost,vohodne.
        • Ty ses dobrej tydyt:D
        • Menu a hra je rozdíl. Pokud hra na konzolích jede ve 30fps žádná TV s tím nic neudělá a jednoduše se to bude "sekat", odzkoušeno. Na PC at' už 30 nebo 60fps je znatelný rozdíl, hlavně u FPS žánru, kde každý snímek navíc znamená větší skóre. Tedy jak u koho. Samozřejmě je důležité mít i kvalitní herní doplňky, myš, klávesnici, repro ... Prostě konzole jsou pohodlí, PC o romanitosti.
    • dobre tak si pozri film v 25 fps a pozri si ho v 48,60 fps minimalne trailer .Je to buducnost to ze konzolaci nemaju ani sajnu o com to je to ma neprekvapuje.
      • Asharak
        Za prvné, porovnávat fimly s hrama je úplně mimo, když jsou vyrendrované. Za další nová filmařská technologie je samozřejmě super, ale o tu nám teď vůbec nejde.
      • Ono tech vasich 144hz na monitoru taky neni zadnej max.power o proti neXt gen tv.Panasonic dela uz 1600hz .To se to krasne hybe kamo.Fifa na ps3 jako vino.
      • A ty nejdriv podivej na film na tvem 120hz monitoru,a pak kouni na tv treba panasonic ,ktery ma 800hz,treba na tenis.oni nektere tv umeji dany snimek doplnit,tak to vypada jak 60 fps.treba ten panasonic.
  • flash789
    co je to ted za modu tech 60 fps ? Asi proto ze monitory maj většinou 60hz, nebo co. Jinak před lety hry bezely 75 nebo 100 fps..ne ze by na tom zalezelo pac nad 45 fps uz to pozna jen fraps.)
    • TheGGG
      Miluju tydle PC FPS H0niče, co maj zaplej fraps a místo hraní jen pokukujou po tom, jestli jim to náhodou ze 120fps nespadlo na 119 aby mohli jít koupit nový HW.
      • no porad lepsi nez si koupit low end krabicku od sirek a drepet na gauci v teplakach jak tlustoprd a mit moznost zmacknout akorat "play", hrat to v radoby high detailech, kde je nedostatek vykonu zakryvan depth of fieldem a delat jak je to uzasny.
        • TheGGG
          Ty v0le, tak to je maso, vy Pcčkářští pomatenci už i určujete, v čem se má sedět u hraní her? Doufám, že vždy před zapnutím počítače nahodíš sáčko, dežodorant, dáš si kaviárek, zapneš fraps, rozepneš poklopec a deš 0nán0vat. *5*
          Jinak, mě stačil jediný pohled na the last of us a už jsem na nějaké PC hry zapoměl a to byl old gen, když jsem poprvý zapl infamous SS, málem jsem nemohl uvěřit vlastním očím. To vše bez jediného problémů tak typických pro PC.
          • Kdyby si věděl, jak funguje 3D grafika, tak by si těm očím věřil. Prostě osekané fps, rozlišení, depth of field, jiné (higher poly, vlasy) assety pro cutscény apod. "fejkovinky". Škoda, že ty "hry" pak jsou z půlky líbivé custcény a zbytek nemastný, neslaný. Nicméně chápu, že pro iphonové (de)generace kojené blockbustery je to orgáč. Musíš ale pochopit, že my PC hráči, kteří hrajeme skutečné hry z tohodle popkornového divadla tak odvaření nejsme.
          • Je zajímavý, jak moc tě imponuje slovo onanovat, že nám ho tu cpeš opakovaně. Tepláky si holt představit u tebe ... já bych typoval kalhoty s prdelí u kolen. Ale soudím jen dle idiotské fotky, kterou sis vybral - prázdný výraz, možná namyšlený, což zcela koresponduje s textem - taky prázdný a namyšlený. To je docela smutná kombinace.

            Rodiče ti koupili konzoly, takže jejich rozvoj je krátkodobě v tvém zájmu, ale nemusíš to cpát tak vehementně. A pokud bys přesto musel, zkus místo útoku prostě předkládat nějaký fakta, prostě technicky, ukázky ... ne, vážně to od tebe neočekávám, je to mnohem pracnější :-)
    • Je dokázaný že člověk rozezná až 125fps.
      • flash789
        omyl 325 *7*
    • tak to ses asi chromej, pokud ti vice nez 45fps pozna jen fraps.
      • maros.goc
        to zalezi od oka cloveka ....ale 50-60 fps to by zistilo fakt len minimum ludi ....zase rozdiel medzi 30 a 60 by videl kazdy ..a mozno aj 40 a 60
      • Pilgrim66
        spis slepej. Ale uz jsem potkal borce co tvrdili ze nepoznaj rozdil mezi 30 a 60...
        • flash789
          pardon, ja zapomel ze je ted i moda byt na tohle expert, každý rozezna jestli to je 45 nebo 48 fps.
          ještě tak před sesti sedmi roky byly pro zmenu diskuze plne tech co tvrdili ze tam zadny rozdil nevidi, zrejme co mladsi generace ostrejsi zrak..:)

          PS: nepoznal bys ani h.vno..hehe
    • Asharak
      V-Sync, móda dvojnásobku. LCD power. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit