Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak tomu Microsoft hezky pomohl *4* Good job! Sem rad za konzolovy xboxáky...
  • 1080p, such resolution, such nextgen *1*
  • Veskoslav
    Právě jsem si zabil 68 postavu a nemám otevřený adventure mód:-D Jdu brečet *5*
    • Ty poslední levely jsou dycky kriticky.
      • Veskoslav
        Adria mě sundala, andulka vytáhla kabel z routru. *15*
        • Tak to je celkem hardcore andulka! *8*
  • hrajete to nekdo na ps3 s datacem ? co rikate kdyz se to tam poradne zapekli....psko nestiha *8*
  • Jé, opět tady máme diskuzi plnou honičů nad imaginárníma čísílkama *1*
    Důvod, proč já hraju na konzolích je ten, že mě tyhle FPS a podobný věci nezajímají. Prostě chci, abych si koupil hru a tu hru si v klidu zahrál.
    • to si nepočul, že keď máš vyššie rozlíšenie na monitore, tak to z teba automaticky robí človeka nadradeného všetkým, čo majú rozlíšenie nižšie? *15*
      a u fps to platí dva razy tak
      • Rozlišení a fps přímo ovlivňujou zážitek ze hry. Jestli se spokojíš s minimem tvoje smůla. My příslušníci PC Master Race požadujeme jen to nejlepší a to taky dostaneme *5*
        • Jediný co dostanete je odfláknutej a neoptimalizovanej port z konzolí. *5*
          • Veskoslav
            Nechci Vám dvěma trotlíkům kazit náladu, ale port je z pc na konzole a tam se žádné kompromisy kvůli výkonu nedělaly.
            • Nejenom to. Blizzard si dokonce vyhrál s UI a ovládáním, aby pěkně sedlo konzolím. Koho chleba jíš...
  • Spratekk
    Když přijdu z práce, tak moje stará si vezme druhej gamepad a hraju s ní na jedný konzoli D3 ros. Když přijdete domů vy, tak vaše stará jde šu*at souseda zatímco vy hrajete D3 ros vy "PC master race" ... *3* To, co má konzole už roky vy nebudete mít nikdy... Přátele *15*
    • Takže říkáš, že tvoje stará má radši gamepad, než tvojí páčku. Hmm.
      • Spratekk
        Ne, že moje stará má radši mě než souseda. Prostě konzole má v tomhle značně navrch. Když přijde kámoš, tak prostě hrajem, pijem a jsme funky. U PC prostě tohle vpodstatě není.
        • Pripojis PC k televizi a sednes si na gauc, do ruky das gamepad a voala. Potom vše přenesu zpátky a z herní konzele se stane pracovní PC. Zkus tohle udělat s konzolí. Ta na tebe max vyplivne 320p internetovej prohlizec a kdyz poprosis prehraje ti film.
          • Ano, ale to je jen teorie 99,99% prostě zasedne na židli ke stolu a hrbí se u monitoru. Konzoli sice nemám, ale ten komfort z gauče si umím představit.
            • Asharak
              Navíc kdo má dnes u PC židli. Ikdyž někdy je židle lepší než křeslo z tesca za 500.
            • Veskoslav
              Když si neumíš pořídit kvalitní židli a musíš se hrbit, to je tvůj problém, ne problém pc;)
          • A co takhle ušetřit si práci, nic nepřepojovat akorát si přesednout ke konzoli s nějakým parťákem po svém boku?
            • Veskoslav
              Nevím, jak tvoje televize, ale moje televize má zaprvé více výstupů a za druhé akorát na ovladači změním to, co chci zobrazit. Nemusím nic připojovat, všechno jde, když se chce. A kdo neumí, blbě kafrá, jak je to složité.
  • TheGGG
    Tak Diablo je hra kterou klidně vynechám na kterékoliv platformě. *5*
    • flash789
      My vime..a dal?
  • glorious pc gaming master race... just saying
    • Asharak
      awkward mainstream guy... who cares
    • kolko mas rokov?
      • co je to za otazku? To si myslis o kazdym kdo davno prozrel a uvazuje logicky (tak ze prijde na to ze konzole je k h*vnu) a sdeli to vetou "pc master race" je dite? Ahaaaa.
        • mentálne je určite na úrovni decka
  • Zdar.Chci napsat ohledne tech vasich fps.Vlastnim hru the last of us na ps4 a zkousel jsem tam prepnout na 30fps a je to skoro nehratelny,a svete div se mam i ps3 verzi a obrazove i pohybove se pri tech 30 fps hybe lepe nez ta ps4,ps4 verze je takova sekana oproti ps3 verzi,to ty stary konzole maj nejak jinak udelanych tech 30fps nebo co?Muzete vyzkouset.Mne proste pripada ze ty stary konzole to maj udelany jinak,treba v odezve mezi tv a ps3 .Sice v ps3 verzi jsou poklesi fps ale neni to sekana jak ps4 verze.
  • Proste se mi lip hraje pri 30 fps ta ps3 verze,nez ta na ps4.Musej tam mit nejaky trik v obraze,a neni to jen the last of us.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit