Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja teda nevim na co si tady Pan spisovatel stezuje.... ten kinect neni povinny :D ja ho treba mam a jsem s nim hodne spokojeny a hodne se tesim na Kinect Sports Season 2, stejne tak se na to tesi moji kamosi, se kteryma hraju jednicku...

    Navicto ze MS dela hry na kinect je snad spatne? To byste radeji uvitali to co dela Sony s Movem.... presneji NIC? To fakt ne.... A vemte si, ze MS ukazal i vice normalnich exkluzivnich titulu na E3, nez konkurencni Sony, ktera neukazala temer nic
  • Souhlas moc peknej clanek. Mel jsem podobne pocity dlouho, ale konecne to nekdo hodil smysluplne na "papir". :)
    Nu coz to uz je zpusob fungovani Microsoftu "Udelame neco co nema hlavu a patu, trh a zakaznici se prizpusobi".
  • MishKonn
    To je ono, pane Poláček! So-totally-agree.
  • Jeden z těch výrazně lepších článků, co jsem měl tu čest za poslední dobu na českých herních serverech potkat.
    Velice chválím a těším se na další. Takže - jen tak dál, brzo se jd zhroutí z toho jak dobře to tady funguje a jakou úroveň si server oproti jeho skomírajícímu pokusu buduje.
  • moc dobrej clanek hned sem se zacetl ;)
    jinak mi prijde ze tam kde nintendo z hrama pro wii uspelo se snazi microsoft dostat ted pomoci kinectu viz na E3 Disneyland atd.
    • A co na tom?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit