Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    To je jako výuka v Bitevní škole! Po tomhle jsem připraven na vše!
  • vypada to hezky jen nevim jestli by po jedne bitve nenastoupil stereotyp, preci jen lode jsou ve srovnani s letadlami nebo vojáčky pomalé, kadence strelby nízká a herní mechanizmy chude, nebo lepe receno temer zadne
    • Jestli to to da 20-30 hodin hratelnosti aniz bys to toho musel nasypat penize a prestane te to bavit tak to porad neni spatny.
      • A nekoupil bys radsi za par euro nejakou normalni hru, nez zacal hrat hru o ktere nekdo tvrdi ze je zadarmo a pak ti zacal hazet klacky pod nohy a zacal si vynucovat platby?
  • ja ti dám tip aj trik, zober si lietadlovú loď a zhoď manuálne torpéda na hllavu bitevníku, kedže protilietadlová obrana stojí za starú belú...
  • tak za 1. hru nevyvíjí Wargaming, ale najatej tým z Petrohradu (nemůžu si vzpomenout na jméno, ale bylo o něm psáno v jednom z jarních LEVELů.;) )
    za 2. to že mě WoT nebaví ještě neznamená že jdou do kopru, evidentně nejdou, když neustále rozšiřují portfolio a navíc finanční zprávy mluví jasně: zisk WG roste. Jediný problém WoT je ten že dřív to hráli jen ti kteří aspoň rozeznají Tiger od Shermanu. Dneska to mrská kdejaký jelito, takže veteráni samozřejmě prskaj - problém jakýkoliv populární hry bohužel.
    Co se WoWS týče, kdo má v krvi aspoň trochu topnýho oleje a na zdi v pokoji aspoň jeden obrázek bitevní lodi, tomu se hra bude líbit a s trochou štěstí u toho vydrží. S malýma mapama souhlasím, a už jsem jim to psal několikrát a nejen já, takže se snad blejská na lepší časy. Pořád jsme v beta fázi :)
    re torpéda - buďte rádi, že US torpéda nejsou jako v reálu. Nejen že měla horší dosah než japonská, ale navíc byla první rok války v pacifiku zoufale poruchová a to včetně velmi nepříjemného návratu k vlastní lodi. Japonci měli špičkový rybyčky a hra to reflektuje aspoň dostřelem.
    • Naprostý souhlas, tanky hraji od samotného začátku, ano měl jsem několik přetržek kdy jsem je nehrál (nejdéle jsem je nezapl cca půl roku), ale i tak mám nyní cca 31 tisíc bitev a v garáži 80 tanků z toho 26 desítek (další čtyři mohu okamžitě koupit)...
      Ano i teď zapnu každý den tanky, ale jen abych odehrát jednu dvě bitvy a vypnu je... prostě lodě mě baví mnohem více... je to jak za starých časů u tanků kdy je hrála "stará parta" a popravdě většina lidí se kterými jsem tanky začínal je nyní u lodí a chválí je...
      Ano jsou tam nedostatky, dost věcí by se mělo zlepšit, ale proboha je to pořád jen beta...
  • Vlny jsou ale nemají efekt na lodě. =nehoupe se ti loď ale zatáření ti samozřejmě znatelně zpomalí.
  • Hlavně mažte komenty no,to jste fakt hrdinové *2* *1* *1* *1*
  • rychlost torpédoborce je vykoupená nepříliš silnými štíty.. to jsme trochu zabrousili do Star Treku ne? *4*
    • Tilwaen
      "Action stations", "General quarters", "Raise shields", ... není to jedno? *4*
  • Otazka - jsou ve hre vlny, nebo je to vsechno na modre placce?
    • nato som aj ja myslel. velka chyba, ale verim ze to budu pridavat v updatoch.

      nahle zmeny pocasia. dazd, hmla, burka, vlny. to vsetko by vyznamne pridalo na atraktivite hry
      • Proc vzdycky nekteri chteji do her veci co by akorat vsechny otravovali. K cemu 10m vlny, kde bys mozna trefil 1 z 5 salv, k cemu nocni bitvy, kdyz stejne chces aby bylo i v noci videt. K cemu dest, bourky, mlhy, co by akorat nicili jakou takou vyvazenost hry, navic by to zralo tolik z vykonu, ze by z toho vetsina mela akorat slideshow a nadavala.
        • Jo, protoze je lepsi hrat tupou arkadu, kde je more rovny jak prkno a lode se schovavaji za sutrama. *5*
          • Lodě se určitě za šutrama neschovávají a pokud už nějaký hráč přece jen hraje stylem, na který je zvyklý z WoT a schovává se za ostrovy a hraje si na peekaboo, tak mu stejně dřív nebo později dojde, že tudy cesta nevede. Protože taková loď je prakticky potopená loď v této hře. Stejně tak hráči, kteří zastaví a střílí s doměním, že jejich střelba bude přesnější.
            A ano, je to ultra arkáda, ale spoustě hráčum to tak vyhovuje. Pokud ti lépe sedne simulátor, tak od toho jsou na trhu jiné hry.
      • tomocz
        Já tomu nevěřím, je to WG...
    • Spíš takový vlnky, žádnou bouři nečekej, ale modrá placka to taky není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit