Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborná hra. Hledáte-li další informace o hře, podívejte se na http://www.free-to-play.cz/hry/world-of-warships/
  • rychlost torpédoborce je vykoupená nepříliš silnými štíty.. to jsme trochu zabrousili do Star Treku ne? *4*
    • Tilwaen
      "Action stations", "General quarters", "Raise shields", ... není to jedno? *4*
  • nebýt toho spoting systému, které ve WoT hrách jsou, tak bych to i zkusil. Takhle je to jen hraní na slepou bábu.
    • Zatím ani ne... v reálu jediné "neviditelné" jsou torpédoborce a i ty se schovávají jen na nižších tierech kde není letectvo, později se jim to daří mnohem méně...
  • Hlavně mažte komenty no,to jste fakt hrdinové *2* *1* *1* *1*
  • tak za 1. hru nevyvíjí Wargaming, ale najatej tým z Petrohradu (nemůžu si vzpomenout na jméno, ale bylo o něm psáno v jednom z jarních LEVELů.;) )
    za 2. to že mě WoT nebaví ještě neznamená že jdou do kopru, evidentně nejdou, když neustále rozšiřují portfolio a navíc finanční zprávy mluví jasně: zisk WG roste. Jediný problém WoT je ten že dřív to hráli jen ti kteří aspoň rozeznají Tiger od Shermanu. Dneska to mrská kdejaký jelito, takže veteráni samozřejmě prskaj - problém jakýkoliv populární hry bohužel.
    Co se WoWS týče, kdo má v krvi aspoň trochu topnýho oleje a na zdi v pokoji aspoň jeden obrázek bitevní lodi, tomu se hra bude líbit a s trochou štěstí u toho vydrží. S malýma mapama souhlasím, a už jsem jim to psal několikrát a nejen já, takže se snad blejská na lepší časy. Pořád jsme v beta fázi :)
    re torpéda - buďte rádi, že US torpéda nejsou jako v reálu. Nejen že měla horší dosah než japonská, ale navíc byla první rok války v pacifiku zoufale poruchová a to včetně velmi nepříjemného návratu k vlastní lodi. Japonci měli špičkový rybyčky a hra to reflektuje aspoň dostřelem.
    • Naprostý souhlas, tanky hraji od samotného začátku, ano měl jsem několik přetržek kdy jsem je nehrál (nejdéle jsem je nezapl cca půl roku), ale i tak mám nyní cca 31 tisíc bitev a v garáži 80 tanků z toho 26 desítek (další čtyři mohu okamžitě koupit)...
      Ano i teď zapnu každý den tanky, ale jen abych odehrát jednu dvě bitvy a vypnu je... prostě lodě mě baví mnohem více... je to jak za starých časů u tanků kdy je hrála "stará parta" a popravdě většina lidí se kterými jsem tanky začínal je nyní u lodí a chválí je...
      Ano jsou tam nedostatky, dost věcí by se mělo zlepšit, ale proboha je to pořád jen beta...
  • Hra je o trochu mensi fail nez World of Warplanes, ale osud ji podle me ceka stejeny => upadne v zapomneni. Ten system boje neni moc zabavny a rychle se omrzi, jeslti to nekdo dotah na tier 10 tak to mu teda gratuluju !
    No a v neposledni rade hru vyviji Wargaming a to je pohadka sama pro sebe. WoWp tezkej fail a posledni dobou jde i jejich hlavni znacka WoT pekne do kopru. Proste filozofie dojit, dojit, dojit nad vse ostatni neni uplne to spravne orechove...

    PS: Ten clanek jste taky mohli nazvat Komercni sdeleni, kdyz uz jim tu delate takovou reklamu. *3*
    • co čekat od rusaku
    • Máš pravdu jde to do kopru (zajímavé, že tohle tu čtu už pár let)... v 17:52 je online v tancích na EU serveru mizerných 102 tisíc lidí a u lodí je ve stejnou chvíli online jen mizerných 29846 hráčů... jj jde to fakt strašně do kopru... *1*
      • Samozrejme mluvim o hratelnosti, neposuzuju hru podle toho, jak je komercne uspesna. Pokud nehrajes ESL nebo Clan Wars, tak ta hra to dle meho nema co nabidnout. Public hry jsou ted vetsinou rozhodnute do par minut a misto oprav starych nedostatku a dodani davno slibenych veci radsi pridaji dalsi vetev aby vytriskali vic penez..
        • Casem kazda hra prestane bavit, protoze te uz nema cim prekvapit. Hraji AW v EA a uz me to prestava bavit a to jeste ani nevyslo. Protoze je to stejne jako WoT. Jine mapy, jine tanky ale hraje se to uplne stejne. WT mam uz taky okoukany. Zkusim lodicky, Battlestation Midway bylo kdysi hodne zabavni. Kazda hra zacne casem nudit ale zalezi kolik let jsi se u toho bavil. U WoT to bylo 4 roky.
        • Tak mě už teď tanky kromě CW nic nenabízejí... *3* to musím uznat, ale protože mě vždy více než pozemní technika zajímali lodě tak prostě WoWs hraji a zatím si to neskutečně užívám... *1*
    • Tebe stejne jenom s*re, ze se jim navzdory tvym letitym predpovedim o upadku a krachu, porad dari.
      Nezoufej, jednou se trefis, stejne jako vestci, nebo financni poradci.
    • Ono to je komercni sdeleni, no nic, selektivni slepote ve sve nejvetsi krase... :+
  • Hmm těžce ořezaný návod. Neškodilo by zmínit, že má cenu hrát jen japonské torpedoborce protože mají dosah torpéd 7km a detekují vás nepřátelé na cca 6km. Takže stačí dojet na 6.5km k nepřátelské bitevní lodi, poslat torpéda a valit zas pryč. Ten chudák vás pak ani nevidí a objevují se mu tam zničehonic torpéda (jen je třeba dávat si bacha na letadla aby vás nespotla). Američané s torpédy na 5km jsou k ničemu.

    Jinak to má na můj vkus příliš malé mapy. S bitevními loděmi s dostřelem 14km už teď dostřelíte přes 1/3 mapy. A to jsou tam pozdější kousky s dostřelem 25km. To předpokládám bude stačit zakotvit na startu a střílet přes celou mapu. Platí klasická taktika WG, všichni na jednu stranu a rozdrtit méně početnou protistranu. Dojel jsem to po prvni letadlovku, vyzkoušel ji a rychle to přestalo bavit.
    • elwiscomeback
      jde vidět že jsi daleko nedošel. na vyšších tierech si DD ani neškrtnou, poté co si tupí hráčí bitevních lodí vybrečeli už 3. nerf po sobě
      • Torpédoborce jsou účiné na všech tierech, jen je prostě těžší za ně hrát... Co se mě týče tak jsou navíc i nejvíce zábavné... a přeci jen to hraji hlavně pro zábavu...
        Ale i US torpédoborce mají něco do sebe... nižší dosah torpéd? No tak se musí za ně hrát trochu jiný styl... *3*
  • Co takhel si to zkusit?Místo chytrostí.Letadlové lodě tam jsou a je Open beta-hrát může každý a nic se resetovat už nebude.
  • vypada to hezky jen nevim jestli by po jedne bitve nenastoupil stereotyp, preci jen lode jsou ve srovnani s letadlami nebo vojáčky pomalé, kadence strelby nízká a herní mechanizmy chude, nebo lepe receno temer zadne
    • Jestli to to da 20-30 hodin hratelnosti aniz bys to toho musel nasypat penize a prestane te to bavit tak to porad neni spatny.
      • A nekoupil bys radsi za par euro nejakou normalni hru, nez zacal hrat hru o ktere nekdo tvrdi ze je zadarmo a pak ti zacal hazet klacky pod nohy a zacal si vynucovat platby?
  • Battlestations Pacific v lepšej forme paráda ešte by mohli mat lietadlové lode
    • V lepší formě? Spíš po lobotomii, vykastrované a s amputací poloviny končetin.
    • Ved lietadlove lode v hre su *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit