Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    tyvole! followeri se mi flakaj *1*

    diky Radku *3*
  • No sem na tom podobně po 3 letech sem se do WoW opět pustil. A mužu rict že to byal tak akorat dlouha pauza, aby me ten obrovsky prisun novinek zahltil a ja si znvoa tuhle hru mohl užít. a Dreanor je fakt dobry navic by v dalsim patchi melo pribyt možnost si za goldy koupit herni cas.

    Ale musim si rypnout do recenzeta, protože mits of pandarian si opravdu nezasloužil tech 8 vubec možna tka 6 a dreanor by mel dostat tak 7-8.
    • Po 3 letech návrat a hodnotis Mists of Pandaria? Zajímavé.
  • Super akorát to pvp je malinko "unbalanced" ale to se snad vyladí časem.
  • první datač co jsem vynechal. co je tam vlastne nového? z recenze jsem to nejak nepobral. world bossove byli už v pandarii (takový ten ostrov s časovou anomalii kde se farmil ten fialovy gear) a mit vlastní mesto je asi to poslední co bych chtel ve wowku.
    btw jak to funguje to bude asi instancované ne? lol
    naposledy mne nastvali když tam dali world pvp v ramci jedne frakce, to je dobry nesmysl ktery jde proti zakladnimu lore hry aby hráči hordy zabijeli hráče z vlastních rad. Uz to proste stratilo tu atmosferu a stala se z toho fraška
    • World Bossove, byli uz v zakladnim WoW...A ano, mesta jsou instancovana.
      • možná byli i v základu ale co vím tak se ve vetším meritku chodili world bossove až na Timeless Isle. a instancovana mesta kde jsi sám nebo s par prateli jsou v mmo, kde jde o interakci s ostatními lidmi, o ničem
        jinak world bossove jsou skvela vec, jasna inspirace Guild wars, jen rikam že to není žadna novinka
        • World bossove se chodili uz tenkrat na levelu 60, akorat na to byl potreba raid 40 lidi, ktery ne kazda guilda slozila a objevovali se jednou tydne, takze to nebyla tak masova zalezitost, jako to smesny farmeni na Timeless Isle.
          • No já si pamatuju, jak jsme Azuregose dávali někdy strašně brzy ráno ve 12 lidech... dva healeři na střídačku chodili out of combat pít vodu :D A trvalo to neskutečně dlouho, než padnul. Ale šlo to :o)
          • Asi jsi myslel na levelu 70
            • Ne, world boss v Duskwoodu a dalsich lokacich jak bylo zmineno byl pro levely 60.
        • Nejsem si ani jist, jestli tu world bossové jako takoví jsou. To, o čem mluvíš, jsou totiž elity či rareky. Aspoň taková je terminologie. World boss je úplně jiná kategorie a v Pandarii (celé) jich bylo asi jenom šest, tady se zatím "neskládají", alespoň jsem to neviděl (a to jsem tam denně). Pokud bys ještě pochyboval, tak rozdíl mezi elitou či rarekou, kterou dáváš v jednotlivých lokacích, a world bossem je zhruba 24 milionů životů. :) Jinak nevím, jak vanilla, ale world bossové se chodili už v TBC. :) Jinak instancovaná města jsou v pohodě, neběhá ti tam miliarda lidí, ale trade chat a general chat funguje, takže se v klidu s ostatníma domluvíš. Pokud ti náhodou chybí větší počet lidí, vždycky můžeš do Ashranu nebo do Orgrimmaru. Takže tohle bych tomu taky nevyčítal. Upřímně mi nechybí ten pixel hunting na vendora, protože na něm stojí 1000 lidí na mountech. :) Jinak ale chápu tvé rozhořčení, páč MoP šlápl v některých ohledech dost vedle. Jenže WoD se v tomhle ohledu "polepšilo" a spoustu věcí je tu tak, jak to i ti nejzarytější hráči chtěli mít. Kéž by Blizz dělal podobných kroků víc.
          • mas pravdu to jsem zapomnel, no a tady ve warlords of draenor jsou tedy skuteční world bossove nebo "jen" elity a rare?
            • Zatím jsou jen 3. http://www.wowhead.com/guide=2800/warlords-of-draenor-world-bosses
          • Jasne, ze na vanille byli world bossove, byli to draci myslim, ze 4 na ruznejch mapach, dneska uz tam z nich zbyly jen vzpominky.
            • Joo, už si vzpomínám. Strážili brány do Emerald dream, ne? Jeden byl v Hinterlands, druhý byl v Duskwoodu. Ostatní nevím, jestli jsem kdy vůbec viděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit