Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já hraju vždy okolo Vánoc a ořes zimu,,, WoWko je pořád dobrý WoD navíc oživil svět... questy mě bavily a teď si v poklidu expim dalsi postavu.... nejsem žádnwj ultra hráč... od vanilly mam jenom jednu 100 a dal nic :D
  • Neměl by dělat recenzi pro danou hru člověk, který se v MMO už danou dobu pohybuje?
    Jeho nejstarší zážitek z WoW pochází z datadisku MoP, to už něco vypovídá...
    • Neměl by komentovat někdo, kdo umí alespoň číst?
  • Radek a recenze na WoW, to mi vhání vzpomínku na LEVEL TV.

    Žádné ALE !!! Doma budeš!!!! Od těch dob co je World of Warcraft.........
  • Souhlas s rezenci. Ono imho nejde moc popsat v par odstavcich vsechno nove a jak to funguje. Proste toho je tolik. Garrison se hrat vicemene moc nemusi,ale je to proste jenom nevyhoda,to nedelat. Neni to nutnost ( bavim se o highend hrani,pri expeni se garrison nevyhnete,pze je to soucast expeni) Priklad - muzete dostat rare misi pro followery,kde dostanete HC krabicku,ze ktere vypadene HC gear( coz je mometalne Raidovej gear a lepci uz je jenom z Mythicu). Takze kdyz se tomu nekdo venuje,ma to urcite vyhody. Obtiznost raidu a dungu je na slusne urovni. Ted uz to je celkem zivacka,kdyz je gear z raidu,ale na zacatku to byl dost zahul v moderej dung gearu,hlavne pro healose.

    Kazdopadne to ma nabeh na NEJLEPSI DATADISK EVER. Jak to bude vypadat dal, tot otazka. Ale pokud se neco zasadniho nepos*re,tak naka vanilka a tbc nemaj sanci. Po Pandarii neskutecna uleva a narez. Lore, obtiznost, lokace, vychytavky ( tajne bednicky, rare system, tajni followeri a jejich questy, ruzne bonusy do zony, followery sebou pri questeni atd).

    Jedina vec,co neni vubec doladena je pochopitelne PVP,ale to je pro zkusene wowkare uz normalka. Prvni pvp sezona v novej Xpacku je vzdycky broken a vetsinou svedci melee. Coz je i tady. Blizz celkem na svoje pomery docela i rychle hotfixuje nejake broken veci,ale i tak furt to neni idealni.2 sezona tohle snad fixne.

    Jestli nekdo chce zkusit wowko poprve a nebo se vratit po delsi dobe,tak neni lepsi cas.

    PS: Btw v Draenoru je jen jedina Panda NPC. A to bych rekl,mluvi za vsechno. Proste Panda se nepovedla a i Blizz to uznal tim,jak totalne ignoruje pandy a vse co bylo na tom jejich cinskem ostruvku :D
  • Líbí se mi to jen trochu více než MoP. Na MoP mě vlastně nejvíc vadily pandy. Jinak to zas tak hrozné nebylo. MoP se mi líbil více než Cata, v rámci kterého se dle mého názoru událo nejvíce špatných věcí.

    K WoD, bohužel největší (zřejmě) lákadlo celého datadisku (garrisons) mě absolutně nezaujalo. Přijde mi to jako další krok ke snížení interaktivity mezi hráči. Na housing jsem se těšil, ale ne v tomhle podání. Škoda, že je to tak instancované - to mě vadí asi nejvíc, no nebudu to celé rozepisovat. Prostě garrisons se mi v této podobě absolutně nelíbí.

    Další věc, která je už tradicí, je opět zjednodušování. Zmizely spelly, ability, každá specializace ma tvrdě nalinkováno, co se dá používat a co ne. Blizzard tuto věc dopředu prezentoval jako zbavení se nepoužívaných spellů či abilit, které akorát všem zabírají místo na action barech. No, troufám si tvrdit, že to trochu přepískli. Zmizely hit, expertise a reforge. Další krok, který se mi nelíbí. Nemyslím si, že to bylo složité. Prostě zase ústupek. Čas k dosažení lvlu 100 je příliš krátký. Ale to už je asi to nejměnší co mi vadí.

    PvP mě pořádně nebavilo od TBC. Příslib blizzardu, že PvP bude větší zábava se podlě mě rozhodně nenaplnil. PvP už neřeším, je to neskutečný bordel ve stylu všechny povolání umí skoro všechno, co ty ostatní, jen v jiné podobě. Nebo mi to tak alespoň přijde.

    Asi jsem divný. Spustě známých se WoD líbí. Třeba se vám bude líbit taky *4*
    • dobrej názor. *3*
  • Nejlepsi datadisk od dob WotLK. Ve vsech smerech vymazleny a prikove vas k zidli na dlouhe hodiny. V garissoně je jeste hodne velky potencial. Prvni Raid lokace nastavila obtiznost pomerne vysoko ze zacatku. Pravdou je ze s lepsim gearem uz je to pohoda i na HC, ale tesim se co nas ceka v Blackrock foundry. Pandy byly nuda (krome teda siege of orgrimarru a vyvrcholeni datadisku, ktery se jim nakonec povedl, i co se tyce LORE). Warlordi na to krasne navazali a nevzali prakticky zadneho pandaka sebou na draenor :D A kdo cetl povidky pred vydanim datadisku tak si bude uzivat hodne i questovou linku. Kluci z blizzardu proste vi jak z lidi udelat nolifery a ja se asi jednim opet stavam :D
  • ok a recenze na riders of rohan, nebo shadow of revan se nekdy dockame?
    • Rider of Rohan už je starý. Recenze by asi už moc neměla smysl. LOTRO se v redakce už nikdo nevěnuje - Grygar to prý hrával, ale už nehraje, což je škoda, protože se od dob, kdy byl aktivní, hra hodně posunula a podle mě k dobrému.
    • Až to budee hrat 9milionu lidi a nebute to pay to win tak možná.
      • tvoje baba je pay to win
        • Nebo tvůj děda?
  • A já myslel, že už si dneska nezatrollím (jak tomu říkají zdejší rozumbradové, jinak se tomu říká vyjádřit názor). Ale vlezu sem na diskusi a vidím, rozumbradové mají zase svůj den *15*
  • Zobrali nam "zbytocne" spelly, skilly, flying mounts, demize a hapecka nam vydelili, modely a textury postav sa zlepsili o uroven minimalne 1 desatrocia, pridali facebookovsky GarrisonVille, kopu super grindu, viacej cool epic cutscen, original oldskul orkov z warcraft 1+2, lore sa zas posunul o latku niekam do... , a to som este nespomenul ze tam je nova hudba! start datadisku ktory bol kvoli extremnemu zajmu nehratelny hovori za vsetko, som max spokojny ako skrecok co dostal nove kolecko *14* *14* *14*
    • Je moc hezky, jak snizili veskery cisla. HPcka, damage, vsechno *8*
  • Mně tenhle datáč nezaujal a to jsem byl do wowka magor, 5let +-, už to nehraju přes rok, ani to nemám v plánu a to jsem hrál tak nějak v top 10 guildách, pvp vždy kolem 2k, v achivech 19k v půlce pand, pve 95% vše hc a pak nějak přišel zlom a najednou mi wowko nic neříká... ale tak nebo tak, pořád je to jedna z nejlepších věcí co nám hraní her dalo, at si říká každý co chce... btw hejtovat nemusíte každý ví že wowko má nejvíc hejterů na světě... ale Blizzard je jenom jeden !!!
    • Nejhorší je, že jak je člověk starší tak se mu něco podobnýho stavá u spousty her. Nový hry nic moc, spíš na nich hledáš chyby a vzpomínáš na ty pařby co byly před lety.
      • ÁMEN dvakrát.
      • Keyz
        Protože jsi již něco nahrál a pak to porovnáš. Také nejsi tak překvapen jako jsi byl když jsi hrál ty hry jako dítě+.

        Když si vzpomenu, tak jsem byl u nových her strašně nadšený. Jak to bylo něco nového a nikdy jsem to neviděl apod. Dnes se to stane minimálně.
        Také ten herní průmysl jede více v kolejích. Navíc jak máš hodně portů tak se ani třeba RTS nedělají apod. Protože do toho počítají konzole kde, díky maximálnímu zjednodušení si tam prostě některé hry nikdy dobře nezahraješ. Anebo si je nezahraješ vůbec. Pak namísto aby to vydali na PC tak to nevydají vůbec. Velký vydavatel jím na to prachy nedá...A máš pouze nějaké průkopníky s málo zdroji.

        Dokonce jsem čuměl s kámošem i na wow když bylo nějaké info v Levelu a snad první obrázky. Chtěli jsme to hrát. Tedy i z toho jsem byl celkem nadšený.
      • Amen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit