Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fajn kluci, tak mi poradte lepsi MMOcko, nez-li wow.

    Pozadavky:

    velky svet / dostatek hracu/ motivacni endgame / pvp


    Diky moc.
    • Guild wars 2, The Secret world, Star wars: The old republic
      Aion, Fiesta online, Fly for fun, Grand fantasia, Maplestory, Ragnarok online, Perfect world, Allods online, Atlantica online, Dungeons and dragons online, Runes of magic.
      Skoro všechny jsou zdarma, hodně zábavy
    • Pro me je jednoznacne nejlepsi The Lord of the Rings online a ze jsem tech mmo hral uz mraky... od staricke ultimy online, runescape, muonline (jestli se ten grindonly da nazvat mmo), ragnarok,cabal online, star trek online, guild wars (prvni dil), lineage2, rusty hearts... nevim jestli se sem daj pocitat i hry jako APB reloaded, crimecraft ty jsem ale hral jen chvilku... pak jsou tu takovy ktery jsem zkusil a byl hned odrazen jako forsaken worlds, champions online... chce to zkouset protoze kazdymu se libi neco jinyho ;)
    • walltar
      EVE Online ... má všechno z tohohle. Větší svět než eve asi žádná MMO nemá (i když většina je vakuum), 50K hráčů na jednom serveru je imho celkem dost, co může víc člověka motivovat než engame kterou řídí sami hráči?, a pvp je imho na celkem dobré úrovní....

      Je těžké takhle poradit hru ...
    • To Ti nikdo neporadí, každý má rád něco jiného a tak každý hraje třeba jiné mmo. Někdo rád questy, solo, farming, pvp atd. - když Ti někdo poradí, Tobě to stejně nemusí padnout. Mně se třeba líbí WOW, Tera, Aion, GW2 či SW a občas si do nich zaskočím relaxovat. Vyzkoušej a uvidíš. Např. GW2 má super scenária a level scaling, WOW prostě srdcovka atd. Dohady o tom, zda WOW je nebo není kravina a nebo zda GW2 vs WOW ... prostě každý hrajeme co nás baví - žabomyší války bych nechal stranou
      • presne tak, protoze WOW nejvic pokreje, to co by dle me mela MMO hra splnovat, proste dle me neni nic lepsiho...a nechapu toho, kdo proti wow rekne neco spatne, jasne neco je ujete..ale furt trh nenabizi nic lepsiho..GW2 me strasne bavilo, ale endgame chybi...skoda ze pan prstenu nema vic lidi...
  • No jasně,že osm...
  • jezis a takovejdne sh*t barevnej pro deticky dostane stejnou znamku jako vytecne far cry 3 ktera je pro dospely lidi, nechapu ty hodnoceni tady
    • Podle mě jsi to nikdy nehrál a pokud stavíš grafiku nad hratelnost, tak jsi moc her nikdy ani hrát nemohl. Když je to tak moc pro děti, proč v naší guildě o 200 lidech je průměrný věk 33 let?
      • zdeeneek
        Napisu jen +1. Nic jinyho neni potreba dodavat, lip bych to nenapsal.
    • po Grygarovom hodnotení BO 2 sa už ničomu nedivim...
      • JohnyTheZik
        Lukas to ohodnotil dobre, chyba je, ze textova recenze ma stejnou znamku jako video, ale to by bylo moc troufaly chtit po flamerech nejakou snahu premyslet..
  • Keyz
    A je to tady! *5*
  • wow mam rád ale už neni nic moc od lich kinga
  • Podle počtu předplatitelů je nejlepší MMO roku 2012 MMO z roku 2004 :)
    Nevim zda se smát nebo brečet :)
    • Odkdy se kvalita hry odvíjí od počtu předplatitelů? Nebo jsi měl namysli nejhranější...
      • JohnyTheZik
        Nevsiml jsem si, ze by psal neco o kvalite :).. V zavislosti na poctu predplatitelu je na tom nejlip WoWko.. To o kvalite hry vubec nic nevypovida..
        • Spíš bych řekl, že jsi to ani nečetl, pokud se podíváš na jeho komentář, tak napsal 'nejlepší'. Zkus si to napřed přečíst .)
          • JohnyTheZik
            A porad ti to porozumeni psanyho textu dela problem :D!
            Nejlepsi PODLE poctu predplatitelu neboli jednoduchej graf, kde jedna osa je cas, druha pocet predplatitelu v zavislosti na case a WoWko je nejvys.. Uz to chapes?
            Obcas je to cteni tak tezky O.o
        • Tak to je jasný. Otázka potom je, co vůbec vypovídá o kvalitě MMO hry. Komentáře na games.cz to asi nebudou... .)
          • JohnyTheZik
            No jasny to nebylo, kdyz to Enigma nepochopil :).. o kvalite MMO tu vest diskusi nehodlam, protoze me MMO hry moc nezajimaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit