Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Varjag
    Všechny Wolfensteiny byly skvělé, když pominu Wolfenstein 3D, který byl prostě Mínótaurovo bludiště (ale i tak skvělý), měly všechny následující díly atmosféru, která dokázala opravdu vtáhnout do děje (což je aspekt, který u tolika her chybí..) a hratelnost, která bavila a přikovala člověka k monitoru, aby zapomněl na svět "tam venku". To je to, co by dobrá hra měla dokázat..
    Na New Order se moc těším, protože po dohrání posledního "Wolfa" jsem byl tak trochu.. smutný.. že je konec.
    Věřím, že to bude kvalitní, poctivá střílečka a cutscény, pokud nejsou nesmyslné a zbytečné (čehož bych se tady nebál), pomáhají příběhu a "vcítění se" do postavy, takže žádný problém, sem s nimi..
  • Krescz
    vypada zajimave + je to wolfenstein...obavu mam jen z AI...hlavne at boti nejsou kachny *5*
  • kolik odhadujete šířku toho vlaku? 6m? 8m? ...
    • No 6m určitě
  • Mne se to libi, zda se, ze by to mohlo byt aspon trochu inteligentni.
  • na takéto kktiny som už asi starý *9*
  • cr8gg
    Gay blondak v SS? :D Hitler se musi obracet v hrobe ...
    • BookerDeWitt
      Myslíš ty jeho zuby, co po něm zbyly?
  • tonnymontana
    uprimne ta grafika je dost hnusna:/ nevim ale ocenil bych klidne mensi rozlet textur s danou stylizaci tohle je pro me takove divne jako by vse bylo na maximu a hra se leskla kde to jde. Kafe co je jako kristalova voda a divne osvetleni. uvidim jake to bude pri hrani ale starsi grafika kde by se vyuzilo maxima by mi vubec nevadila nez tyhle"co nejvice z kazde techno" zacatek a pokec z Frau je uzasnej a tesim se na hru daleko vice:) cekal jsem spise propadak ale poslednich par clanku s timto videem me utvrzuje v tom ze si to moc rad zahraju. Treba bude ve hre nejakej ten odkaz na novej doom. znate to plakat na stene kde si ho vsimnou hraci az po mesici a podobne:)
  • tonnymontana
    smazano duplikat
  • maros.goc
    veľká slabota ...video je nudné a otravné ...jediné na tom dobré je grafika. ..sakra ja chcem vo Wolfovi strieľať náckov po tisícoch a nie donášať kávu na tacke nejakej starej nacistickej vydre ...nah, to ma sklamalo, dufam ze takych zdrzujucich cutscen tam bude minimum
    • Kéž by bylo míň lidí jako jsi ty ,to by vycházelo tolik super her pribehovych a ne jen tupé střílení :-) nic proti...
    • MickeyMutant
      Ne, ne. Na svých stránkách píšou, že to budou cutscény prakticky imrvére. Proto si najali ty německé herce a slavného scénáristu. Střílet se bude minimálně, budou se řešit motivace hlavních postav a popíjet Meinl kafe.
      • maros.goc
        ou jupi jé
  • Jack1947
    Blazkowicz po vzoru Sama Fishera omladl, Wtfgghh *7* ? je ted... jemnejsi ? popiji caj s babou SS caj o pate.

    *11*
    • Zabanujte ho ignoranta konecne! *7*
      • Jack1947
        Jo jsem hroznej ignorant... *3*
        • On na me zareagoval! *15* Ty jses tak hloupej *1* smeju se dal *1*
          • Jack1947
            Jsem hloupej, tak moc ze teb necham abysi mel posledni slovo. Tak si ho uzij.

            Pamatuj, hloupejsi vzdy ustoupi tomu chytrejsimu.
            • Jacku a znas mlceti zlato
    • MickeyMutant
      Popíjí kafe. Jinak samozřejmě proti tvému příspěvku nelze vůbec nic namítnout.
      • Jack1947
        To je fuk, i kdyby popijel treba rum s kolou nebio gin s rumem...

        Jde o to... dafq takhle jsem si to nepredstavoval... doufam ze to v realu bude vic o ehm, strileni. *4*
        • No jo, jenže kdyby si na Frau něco dovolil, tak by hned skončil s kulkou v těle *3*
          • Jack1947
            Kdyby se tam resilo i z 30% hry takovehle hlouposti, tak by to fakt dost rychle zaclo zklamavat a to i Casuály a pro ty novy WOLF zase tak uplne neni. ( teda doufam, verim a snad i vim... tak at to nepodelajíú).
            • MickeyMutant
              Chtěl jsem sem něco napsat, ale absolutně vůbec nic mě nenapadlo. Tak jen zaplňuju prostor pro pátou reakci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit