Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    pane jo, Němci mluví německy :)
    • Dobrá volba nic nemá nad originální dabing všech stran + je to o hodně víc uvěřitelné neš Ze amerikane komme!
    • A Cesi maji porad cz :p
  • jindra.veliky
    lol, neni ten vlak nejak sirokej? *15* *15* *15* *15* *15*
    • Ve vlaku pochoduje obrovskej, smrtící, náckovskej, robot a tebe zaujala šíře kolejového systému :D
      • Vláčkaři mají jiný priority!
    • :D Jo je, ale tohle byla taky jedna z Hitlerových ideí, že z Evropy povede do Ruska vlaková trať s rozchodem kolejí 4 metry. To by, ale byly super vlaky. *4*
      • jindra.veliky
        zajimavy

        ten Hitler byl takovej Brouk Pytlik *15*
  • Cítím z té hry tak trošku "Tarantinovskej" styl... což mě moc těší! Zajímavé texty a nápadité lokace jsou klíčem k úspěchu. To střílení kolem bude (si troufám říct) tak trochu bonus.
  • MickTheMage
    Plus je (ak ma hluch neklame) celkom autenticka nemcina (rozumej, zrejme najali original german hercov :)). A nie je to ziaden anglican s kvazi nemeckym prizvukom.
    • MickeyMutant
      Na "celkem autentickou němčinu" jsou odjakživa nejlepší Němci.
  • To by mě zajímalo, jak se Bubi mohl dostat k SS. Teda, kromě toho, že se jim podařilo vyhrát válku, tak to vypadá, že celá ta jejich garnitura musela nějak zhicovat nebo co.
    • MickeyMutant
      Přes postel.
      • Nebo "za orálek".
    • No tak když seš Nordik, tak můžeš v nácky kontrolovaném světě prakticky všechno *1*
  • kubi-wan
    Sakra, já se na tu hru asi vážně začínám vyloženě těšit! *14*
  • id tech 5 engine, podle gameplaye hratelnost ze stare skoly, takze konecne radost z nejake poradne gamesy. na fekalie typu call of duty by si totiz pomalu clovek kupil vidle v obicku, jelikoz se to neustale vraci na momitory v cim dal vetsi kentus kvalite, stejne jako preplastikovany xich misi dzeksna v soubyznysu.
  • Mato1987
    zaujímavé :) trocha mi to pripomenulo scénu z inglourious basterds, inak sa na hru veľmi teším
  • Parádní
  • To je strasne ja chcem vediet ako to konci :D
    • Mart9
      Právě sem se na trailer podíval a končí to tak, že seš rozstřílený robotem, který tě zašlápne. Jednoduché.
    • MickeyMutant
      Dopadne to dobře, Frau Engel robota zastaví, protože Blazkowicz zkouškou rasy prošel. V testu totiž nejde o to, na které karty ukáže, ale o to, jestli po varování, že mu jde o život, vezme osud do svých rukou, nebo se dobrovolně podřídí vůli někoho jiného. Protože Nietzsche, ubermensch atp. V Lugeru jsou samozřejmě slepé náboje.

      Krom toho ještě musí stihnout rozprášit wehrmacht, takže nemá čas umírat.
      • Pilgrim66
        A nebo tě ta hra fakt prostě zabije, když vezmeš špatnou možnost.
        • MickeyMutant
          Neexistuje dobrá nebo špatná volba u nesmyslného testu s obrázky. To není rorschach.
      • Mato1987
        celkom dobré :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit