Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    lol, neni ten vlak nejak sirokej? *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jack1947
    Jo jsem hroznej ignorant... *3*
  • kolik odhadujete šířku toho vlaku? 6m? 8m? ...
  • id tech 5 engine, podle gameplaye hratelnost ze stare skoly, takze konecne radost z nejake poradne gamesy. na fekalie typu call of duty by si totiz pomalu clovek kupil vidle v obicku, jelikoz se to neustale vraci na momitory v cim dal vetsi kentus kvalite, stejne jako preplastikovany xich misi dzeksna v soubyznysu.
  • Zabanujte ho ignoranta konecne! *7*
  • A Cesi maji porad cz :p
  • MickeyMutant
    Chtěl jsem sem něco napsat, ale absolutně vůbec nic mě nenapadlo. Tak jen zaplňuju prostor pro pátou reakci.
  • Jack1947
    Kdyby se tam resilo i z 30% hry takovehle hlouposti, tak by to fakt dost rychle zaclo zklamavat a to i Casuály a pro ty novy WOLF zase tak uplne neni. ( teda doufam, verim a snad i vim... tak at to nepodelajíú).
  • No jo, jenže kdyby si na Frau něco dovolil, tak by hned skončil s kulkou v těle *3*
  • Jack1947
    To je fuk, i kdyby popijel treba rum s kolou nebio gin s rumem...

    Jde o to... dafq takhle jsem si to nepredstavoval... doufam ze to v realu bude vic o ehm, strileni. *4*
  • kubi-wan
    Sakra, já se na tu hru asi vážně začínám vyloženě těšit! *14*
  • MickeyMutant
    Neexistuje dobrá nebo špatná volba u nesmyslného testu s obrázky. To není rorschach.
  • MickeyMutant
    Popíjí kafe. Jinak samozřejmě proti tvému příspěvku nelze vůbec nic namítnout.
  • Pilgrim66
    A nebo tě ta hra fakt prostě zabije, když vezmeš špatnou možnost.
  • Jack1947
    Blazkowicz po vzoru Sama Fishera omladl, Wtfgghh *7* ? je ted... jemnejsi ? popiji caj s babou SS caj o pate.

    *11*
  • Mato1987
    celkom dobré :)
  • MickeyMutant
    Přes postel.
  • maros.goc
    ou jupi jé
  • MickeyMutant
    Ne, ne. Na svých stránkách píšou, že to budou cutscény prakticky imrvére. Proto si najali ty německé herce a slavného scénáristu. Střílet se bude minimálně, budou se řešit motivace hlavních postav a popíjet Meinl kafe.
  • MickeyMutant
    Na "celkem autentickou němčinu" jsou odjakživa nejlepší Němci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit