Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Sakra, já se na tu hru asi vážně začínám vyloženě těšit! *14*
  • Jack1947
    Blazkowicz po vzoru Sama Fishera omladl, Wtfgghh *7* ? je ted... jemnejsi ? popiji caj s babou SS caj o pate.

    *11*
    • Zabanujte ho ignoranta konecne! *7*
      • Jack1947
        Jo jsem hroznej ignorant... *3*
        • On na me zareagoval! *15* Ty jses tak hloupej *1* smeju se dal *1*
          • Jack1947
            Jsem hloupej, tak moc ze teb necham abysi mel posledni slovo. Tak si ho uzij.

            Pamatuj, hloupejsi vzdy ustoupi tomu chytrejsimu.
            • Jacku a znas mlceti zlato
    • MickeyMutant
      Popíjí kafe. Jinak samozřejmě proti tvému příspěvku nelze vůbec nic namítnout.
      • Jack1947
        To je fuk, i kdyby popijel treba rum s kolou nebio gin s rumem...

        Jde o to... dafq takhle jsem si to nepredstavoval... doufam ze to v realu bude vic o ehm, strileni. *4*
        • No jo, jenže kdyby si na Frau něco dovolil, tak by hned skončil s kulkou v těle *3*
          • Jack1947
            Kdyby se tam resilo i z 30% hry takovehle hlouposti, tak by to fakt dost rychle zaclo zklamavat a to i Casuály a pro ty novy WOLF zase tak uplne neni. ( teda doufam, verim a snad i vim... tak at to nepodelajíú).
            • MickeyMutant
              Chtěl jsem sem něco napsat, ale absolutně vůbec nic mě nenapadlo. Tak jen zaplňuju prostor pro pátou reakci.
  • maros.goc
    veľká slabota ...video je nudné a otravné ...jediné na tom dobré je grafika. ..sakra ja chcem vo Wolfovi strieľať náckov po tisícoch a nie donášať kávu na tacke nejakej starej nacistickej vydre ...nah, to ma sklamalo, dufam ze takych zdrzujucich cutscen tam bude minimum
    • Kéž by bylo míň lidí jako jsi ty ,to by vycházelo tolik super her pribehovych a ne jen tupé střílení :-) nic proti...
    • MickeyMutant
      Ne, ne. Na svých stránkách píšou, že to budou cutscény prakticky imrvére. Proto si najali ty německé herce a slavného scénáristu. Střílet se bude minimálně, budou se řešit motivace hlavních postav a popíjet Meinl kafe.
      • maros.goc
        ou jupi jé
  • Parádní
  • To by mě zajímalo, jak se Bubi mohl dostat k SS. Teda, kromě toho, že se jim podařilo vyhrát válku, tak to vypadá, že celá ta jejich garnitura musela nějak zhicovat nebo co.
    • MickeyMutant
      Přes postel.
      • Nebo "za orálek".
    • No tak když seš Nordik, tak můžeš v nácky kontrolovaném světě prakticky všechno *1*
  • Krescz
    vypada zajimave + je to wolfenstein...obavu mam jen z AI...hlavne at boti nejsou kachny *5*
  • Paulcz
    pane jo, Němci mluví německy :)
    • Dobrá volba nic nemá nad originální dabing všech stran + je to o hodně víc uvěřitelné neš Ze amerikane komme!
    • A Cesi maji porad cz :p
  • MickTheMage
    Plus je (ak ma hluch neklame) celkom autenticka nemcina (rozumej, zrejme najali original german hercov :)). A nie je to ziaden anglican s kvazi nemeckym prizvukom.
    • MickeyMutant
      Na "celkem autentickou němčinu" jsou odjakživa nejlepší Němci.
  • Mato1987
    zaujímavé :) trocha mi to pripomenulo scénu z inglourious basterds, inak sa na hru veľmi teším
  • To je strasne ja chcem vediet ako to konci :D
    • Mart9
      Právě sem se na trailer podíval a končí to tak, že seš rozstřílený robotem, který tě zašlápne. Jednoduché.
    • MickeyMutant
      Dopadne to dobře, Frau Engel robota zastaví, protože Blazkowicz zkouškou rasy prošel. V testu totiž nejde o to, na které karty ukáže, ale o to, jestli po varování, že mu jde o život, vezme osud do svých rukou, nebo se dobrovolně podřídí vůli někoho jiného. Protože Nietzsche, ubermensch atp. V Lugeru jsou samozřejmě slepé náboje.

      Krom toho ještě musí stihnout rozprášit wehrmacht, takže nemá čas umírat.
      • Pilgrim66
        A nebo tě ta hra fakt prostě zabije, když vezmeš špatnou možnost.
        • MickeyMutant
          Neexistuje dobrá nebo špatná volba u nesmyslného testu s obrázky. To není rorschach.
      • Mato1987
        celkom dobré :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit