Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To platí i pro Wolfa vzhledem k steam hodnocení. No a low budget je taky spíše Wolf protože ta grafika fakt bída. BTW já hrají obě hry, takže vím co říkám
  • Destiny je brak. tam není nic. Wolf si aspoň na nic víc nehraje..a taky tam toho moc není *15* já moc nechápu tady tyhle debaty u her, který si zapnete jednou dvakrát a máte dohráno. Kdo hraje Destiny dlouhodobě..to snad ani..to je jedno.
  • Vsetci ospevuju pribeh, no osobne ho nechapem, nie dejovu liniu, ale tu temnost rozpravania pribehu prekladanu s humornymi scenkami. Osobne ma viac bavi humor v hre ako radoby snaha o nieco vazne, ked na dalsej scene je zas nieco vtipne. Ta detekcia hitov je hrozna... este mi niekto poradte ako si zvysim maximum HP? som len na zaciatku, lebo odmietam znizit obtiaznost... Diky
  • A cringe hlášky a postavy ve wolfovi a rádoby fylozofující bj je lepší? Destiny alespoň netlačí ultra levicové agitace
  • Pribeh Wolfa 2 neni zadna slava ale Destiny 2 je teda o nekolik rady horsi... a k tomu ty k uzoufani nevtipny vtipy kteryma D2 konstantne zasobuje se proste nedaj.
  • Za ty prachy krátká hra. Do toho řadu zbraní najde člověk v 1/2 hry....
    První díl byl lepší.
  • Ristoro
    Řeknu to takhle. Vydržel jsem to v betě hrát asi 30 minut a přišlo mi, že hraji low budget hru z Číny. Tak špatné to bylo. Ta hra je při nejlepším průměrná a lidi dost souhlasí.
  • nehraji na nejlehčí. Na nejlehčí lze běhat mezi vojáky jako máš velkou odolnost.
  • A k tomu Destiny 2, pojďme obě hry srovnat
    Story, v obou hrách stejná blbina, ale D2 má lepší dabery
    Grafika, tady jednoznačně Destiny Wolf vypadá mnohem hůř
    Gunplay, u obou her stejně kvalitní takže těžko říct
    Poměr cena výkon, tady vede Destiny tam člověk ztráví mnohem více času
    Design, tady vede Wolf nepřátele vypadají fakt hustě
    Takže ten rozdíl bodu není žádná tragédie
  • Nové postavy jsou naprosto trapné a přehrávajíví voice actors tomu moc nepomáhají, Grafika taky nic moc. Gunplay a design je ale top
  • co to tu meleš ty kremlohujere?
  • S tou detekcí hitů mi ani nemluv. Včera jsem málem rozšlehal myš. Chvilku máš full hp s full armorem, zabiješ pár frajerů, najednou koukáš a 5hp ani nevíš jak...
  • Ristoro
    Destiny 2 9/10. Wolf 2 8/10. Vím, jiný recenzent, ale i tak :D. Je to přesně to samé jako New Order, jen na mnohem lepším enginu, ještě lepší postavy a skvělý příběh. Gunplay netřeba zmiňovat, DOOM a Wolf na trhu nemají absolutně žádnou konkurenci v tomhle ohledu. Opravdu nechápu tu kritiku ze strany lidí, tohle je odkaz na old school FPS hry z devadesátek s moderními prvky, stejně jako byl DOOM a vše funguje fantasticky. Pravdou je, že by mi hra mohla více dávat vědět, že to do mě někdo šije, ale mimo to, nemám výtky.
  • TheGGG
    to bude nejlepší blobe... *3*
  • Ne lepší je bylo střílet. A o koncentraku a těl se takhle nemluví. To bude tím, že to tu nikdo nezažil, jinak by nikdo nepsal takové ******.
  • Alt-right doba? Asi žijeme na jiný planetě, já totiž vidím všude u moci různý odrůdy levičáků. S nácky, vidláky, rasisty a podobnou svoločí se pak hází do jednoho pytle i ten, jehož názor je v rozporu s "korektním" pohledem na svět.
  • Tak zrovna Call of Duty Infinity Warfare je za mne jedno z nejlepších, hned za dvojkou a Modern Warfare. A sice je tam krátký single ale má to multiplayer. Wolfenstein je krátká (ani ne) zábava za plnou cenu a placené DLC (ty by měly být vzhledem k délce hry zdarma). New Order a Old Blood jsou tak o dva stupně lepší. Za mne má Wolfenstein 2 5/10
  • Este ze recenzenta nemoze robit kazdy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit