Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tebe bych zmlátil ocelovou trubkou, ty prevíte.
  • Odkaz na wikipedii aha a v televizních novinách to taky říkali? Stejně ani nechápeš, co jsem napsal. Dej si pamlsek.
  • Proti CoD nebo AC je Doom sofistikovaná hra heh...
  • TheGGG
    doom je ukázkou braindead bezmozkové zábavy pro masy... *6* *6*
  • TheGGG
    tak kup na steamu a pak to kdyžtak refundni
  • presne tak, dneska proste kvalita nehraje roli... pro me wolf / doom nejlepsi FPS SP dnesni stupidni bezmozek doby. ´Delaji se jen hry pro tupe masy a zdimacky na prachy a nejhorsi ze to jeste kazdej zere. Sem moc rad za tvuj komentar, respektive vzdy kdyz vidim ze ze stada ovci vystoupi nekdo kdo to vidi jinak.
  • To jsem zkoušel..a taky jsem to zkoušel na hodně jiných her a psalo že se nerozjede a nakonec uplně v pohodě (např.,Mad Max,ROTTR,W:The old blood)..právě abych zbytečně nekupoval..
  • zdeeneek
    Pokud nemáš vůbec představu co máš v noťasu za HW, tak můžeš použít stránku "Can you run it" (https://www.systemrequirementslab.com/cyri). Zadáš název hry, kterou chceš hrát a zobrazí se ti, jestli na to máš HW.
  • Pane, vy máte v kriminálu internet?
  • Zdravim lidi..prosim Vás mam dotaz..rozjede se mi ta hra ? Mám notas značky Asus, model GL552VX. díky :)
  • TheGGG
    ano a vypadá jako naprosto skvělá postava... žádné trapné klišé s afrem atd. Jinak postavy nové budou dokonce tři *3* Každopádně Gunslinger Joe se jmenuje a já se na něj těším
  • Jj taky se nemuzu nove postavy dockat. Bude to cernoch.
  • Tak to uz jsme trochu mimo hru a resit tady jestli bylo driv vejce, nebo slepice asi nema moc smysl. Osobne hlavne vidim problem, ze jsem tlacen se postavit na jednu z tech stran, prestoze obe povazuji za neprijatelne ....
  • TheGGG
    taky nezapomeň na ten tisíckrát větší počet ultra-levičáků co rabují obchody nebo mlátí každého, kdo má jiný názor a na tričku nosí che ge varu...
  • Je fakt, ze skutecny nacek by je stejne vsehny povazoval za nizsi formu zivota, protoze to nejsou arijci *1* Narazel jsem hlavne na cast lidi, ktera protestuje proti odstraneni pomniku konfederace a nevaha velde symboliky konfederace pouzivat i tu z dob treti rise *11* od te by se asi BJ pomoci nedockal
  • TheGGG
    špatně, špatně a špatně... destiny 2 je takové nablble zábavné, ale člověka z toho nebolí uši a postavy nejsou totální odpad. Ta černoška co ve wolfovi vede odboj, to je cringe level jak pr*se, od dob té CIA agentky v GRW nejhorší ženská postava. To afro pak je samo o sobě úplně deb*lní... to mám jako věřit, že si členka odboje dává tu práci s udržováním nepraktického afra... když to srovnám s tou černoškou z destiny 2, tak ta je výrazně lepší a uvěřitelnější ženská strong female postava...
    ale úplně nejhorší je to BJovo neustále zhulené fylozofování, fakt se těším ve Wolfovi na ty DLC s novýma postavama, protože BJ už je naprostý šašek
  • jasne, ja respektuji kazdeho jiny vkus :)
  • Vzhledem k tomu ze dialogy v Destiny 2 prekonavaji v debilite i Mass Effect Andromeda tak bych rekl ze "cringe hlasky" ve wolfovi jsou porad lepsi.
  • Ta nevyváženost vtipnosti a vážnosti příběhu je právě podle mě docela fajn. Obojí funguje. Vždyť Wolf takhle hezky paroduje sám sebe.
  • Já zas nechápu proč někdo plýtvá čas u pseudo rpg her jako divinity a proč si myslíte že je nadhráč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit