Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol Kronoss o tvym PC silne pochybuju je videt ze o WoW nevis absolutne nic a nastavit hru taky neumis....btw rtm kup si lepsi grafiku a mozna ti to prijde potom lepsi....deti ktery umi jen kritizovat v tom jsou cesi dobri...a co to meles o Crysis 2 srovnavat fps hru s MMORPG muze fakt jen pubertalni decko ktery ma komplexi menecenosti...
  • jo jako rofl video je to dobry ale ze bych to mel hrat a jeste za to platit to ne spis by me meli oni platit za to ze to budu hrat
  • Grafika a styl hry pro děti. Já mám raději dospělejší hry. Možná proto, že dospělák jsem. Jenže se hrami pro dospěláky je to teď dost bída. Jediná světlá výjimka byla Zaklínač 2. Doufám, že Deus EX a Skyrim nezklamou. Novější MMORPG pro dospěláky zatím není. Bohužél ...
  • To víš, všude přítomný přítel WoWkař. :)
    Já už fakt nevím, co se tam dá po těch letech, co to hrají dělat.
  • NCSoft? Prvni minus. Grafika nekde mezi WoW a SW? Vubec se to ke sci-fi nehodi. Druhe minus. A dva minusy v zaplave MMORPG,kterymi je trh doslova presycen, to uz se muze rovnat propadaku.
  • Vypadá to zajímavě, ale hrát to asi nebudu.
  • Oprava: Samozřejmě od vydání TBC.
  • Nechápu za co ti sázej ty mínusy, máš naprostou pravdu. WoW sem hrál od vydání Cataclysmu fanaticky do příchodu WotLK a od roku 2009 je to mrtvá hra o ničem, čistě vinou Blizzardu. Ale v jedný věci nesouhlasím ohledně grafiky. Model night elfky mi přijde, i přes svou hranatost, nejvíce rajcovní female model, který jsem kdy viděl.
  • bohuzel pokud se potvrdi info o EA Origin pres ktery SW pojedou, tak tato hra mi do kompu nesmi
  • Taky jsem u WoWka ztrávil hodně jídla....
  • Kecy, WoW má grafiku jakou má a ta stojí, víme za co... Grafika se za celou dobu nějak výrazně nezměnila. Jen nové modely mají víc polygonů. Krom toho Blizzard nebyl schopen za celou dobu přemodelovat, resp vylepšit modely ras z vanily, které pak vypadají ve srovnání s modely z cata jak z jiné hry. To že máš teď pěkný efekty, antialiasing a multisample nezmění fakt, že člověk vypadá jako hranatá gorila. A elfky maj stále tak pevné a tvrdé uši, že bych jim mohl závidět...
  • zastavte si to video na 4:46 *15*
  • Žádná atmosféra?! Už jenom ty biowareovský rozhovory to posouvají v atmosféře mnohem dál než je v MMO zvykem. Teď jsem ještě koukal na PvP a to taky vypadá dost dobře. http://www.youtube.com/watch?v=k1i_bxfXUSw&feature=feedu
  • Bohužel jsem to hrál. A na WoW můj PC bohatě stačí. Jen tady z toho přestaňte dělat grafickou perlu, do tý, to má hodně daleko.
  • Ne, dekuji.
  • Mozna by jsi tam mel zkusit zvysit grafiku aspon na low, popripade si to vubec nekdy zahrat.
  • Nádherná grafika det v tý hře neni ani jedna kulatá věc vše je hranatý
  • Jak tady bylo řečeno. Oni to můžou udělat s CryEnginem 3, ale pak si to zahraje pár lidí. A pak lidi jako ty řeknou, že to sice má grafiku jak Crysis, ale zahraje si to pár lidí, takže zase špatně. Když chceš psa bít, tak si hůl vždycky najdeš.
  • Nedělej z WoW Crysis 2. Ta hra je pro mě o ničem, jak graficky, tak náplní. To je můj názor a podle mě i fakt.
  • Ne diky u wowka jsem ztravil 6 let, kazda hra jednou omrzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit