Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika a styl hry pro děti. Já mám raději dospělejší hry. Možná proto, že dospělák jsem. Jenže se hrami pro dospěláky je to teď dost bída. Jediná světlá výjimka byla Zaklínač 2. Doufám, že Deus EX a Skyrim nezklamou. Novější MMORPG pro dospěláky zatím není. Bohužél ...
  • NCSoft? Prvni minus. Grafika nekde mezi WoW a SW? Vubec se to ke sci-fi nehodi. Druhe minus. A dva minusy v zaplave MMORPG,kterymi je trh doslova presycen, to uz se muze rovnat propadaku.
  • Vypadá to zajímavě, ale hrát to asi nebudu.
  • zastavte si to video na 4:46 *15*
  • Ne, dekuji.
  • uvidime co se z toho vyklube, ale rozhodne muzu rict ze WoW ma mnohem lepsi grafiku nez si tady hodne lidi mysli...Kazdej kdyz se rekne WoW si predstavi grafiku ktera byla napr. ve verzi 1.12.1 xD ale casy se zmenily ted tam je DX11 prekrasne efekty v nastaveni very high, a taky textury ktere dokonce i v 1920x1080 vypadaji jako v zadne jine hre...a to nemluvim o zaplem AA...takze si kupte poradny PC a zkuste si WoW zahrat na plno v tomhle nastaveni na oficialnim serveru a potom mozna zmenite nazor... *15*
    • Kecy, WoW má grafiku jakou má a ta stojí, víme za co... Grafika se za celou dobu nějak výrazně nezměnila. Jen nové modely mají víc polygonů. Krom toho Blizzard nebyl schopen za celou dobu přemodelovat, resp vylepšit modely ras z vanily, které pak vypadají ve srovnání s modely z cata jak z jiné hry. To že máš teď pěkný efekty, antialiasing a multisample nezmění fakt, že člověk vypadá jako hranatá gorila. A elfky maj stále tak pevné a tvrdé uši, že bych jim mohl závidět...
      • lol Kronoss o tvym PC silne pochybuju je videt ze o WoW nevis absolutne nic a nastavit hru taky neumis....btw rtm kup si lepsi grafiku a mozna ti to prijde potom lepsi....deti ktery umi jen kritizovat v tom jsou cesi dobri...a co to meles o Crysis 2 srovnavat fps hru s MMORPG muze fakt jen pubertalni decko ktery ma komplexi menecenosti...
    • Nádherná grafika det v tý hře neni ani jedna kulatá věc vše je hranatý
    • Nedělej z WoW Crysis 2. Ta hra je pro mě o ničem, jak graficky, tak náplní. To je můj názor a podle mě i fakt.
      • Nechápu za co ti sázej ty mínusy, máš naprostou pravdu. WoW sem hrál od vydání Cataclysmu fanaticky do příchodu WotLK a od roku 2009 je to mrtvá hra o ničem, čistě vinou Blizzardu. Ale v jedný věci nesouhlasím ohledně grafiky. Model night elfky mi přijde, i přes svou hranatost, nejvíce rajcovní female model, který jsem kdy viděl.
        • To víš, všude přítomný přítel WoWkař. :)
          Já už fakt nevím, co se tam dá po těch letech, co to hrají dělat.
        • Oprava: Samozřejmě od vydání TBC.
      • Mozna by jsi tam mel zkusit zvysit grafiku aspon na low, popripade si to vubec nekdy zahrat.
        • Bohužel jsem to hrál. A na WoW můj PC bohatě stačí. Jen tady z toho přestaňte dělat grafickou perlu, do tý, to má hodně daleko.
    • Ne diky u wowka jsem ztravil 6 let, kazda hra jednou omrzi.
      • Taky jsem u WoWka ztrávil hodně jídla....
    • Hlavne je tam to DX11 udelany poradne a pri jeho zapnuti to boostne fps asi o 30% bohuzel ale podelali SLI takze me moc nepomohli
  • Takže zase další MMO po kterém kočka nevzdechne, když budu chtít sci-fi MMO z WoW grafikou, půjdu do SW:ToR, oblíbené universum s jistým (alespoň počátečním) úspěchem a komunitou a od skvělých vývojářů
    • bohuzel pokud se potvrdi info o EA Origin pres ktery SW pojedou, tak tato hra mi do kompu nesmi
    • Ani nápad, ačkoli Star Wars universe je velmi sympatický a dnes už i celkem propracovaný, co jsem viděl videa z hry samotné - nic moc. Graficky zastaralé, a nedýchá z toho žádná atmosféra. Ale stabilní zákazníky si SW:ToR bezpochyby najde, stejně jako LoTRO. Já osobně se těším na W40k online, ale kdy to bude a jestli to nakonec vůbec bude, kdo ví...

      PS: A jestli to bude doufám, že si to zase nevezme na paškál EA, protože Warhammer online měl potenciál, beta byla úžasná. Finální verze pod taktovkou EA katastrofální...
      • Žádná atmosféra?! Už jenom ty biowareovský rozhovory to posouvají v atmosféře mnohem dál než je v MMO zvykem. Teď jsem ještě koukal na PvP a to taky vypadá dost dobře. http://www.youtube.com/watch?v=k1i_bxfXUSw&feature=feedu
        • jo jako rofl video je to dobry ale ze bych to mel hrat a jeste za to platit to ne spis by me meli oni platit za to ze to budu hrat
      • Jak tady bylo řečeno. Oni to můžou udělat s CryEnginem 3, ale pak si to zahraje pár lidí. A pak lidi jako ty řeknou, že to sice má grafiku jak Crysis, ale zahraje si to pár lidí, takže zase špatně. Když chceš psa bít, tak si hůl vždycky najdeš.
      • Grafika zastarala ? kamo to je MMO a ne nakej singlplayer to je jasny ze musej udelat grafiku aby to rozjel kazdej. navic na Gamescom to tam hral kamarad na velice vysoke detaily a nerekl bych ze je to zastarala grafika.
  • Anal.S
    Tak to jen potvrdilo mé pocity z prvního ochutnávacího traileru. Nádherné scénerie, možná i celkem svěží nápady (ona vizuální stylizace taky nedělá celou hru že, nemusíte pořád vytahovat podobnost s Warcrafty).
    Komentář celkem nabitý informacemi, na to že je to vlastně první prezentace hry *3* .

    První MMO, které má podle mě šanci na úspěch i bez podpory velké licence. (WoW, Warhammer, Conan, TOR). *14*
  • Myslim že z toho bude klasický propadák. Grafický styl mi je nesympatický a hra se, bez ohledu na to co ten týpek říká, tváří nemastně neslaně.
  • Prej slibném *1* z traileru bych řekl ,že je to krásný nápad na film ,ale hru? Nebude to nic nového pod sluncem.... a grafika na screenech vypadá opravdu né-dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit