Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale když je tak špatná a o ničem proč se ji prodalo tolik ? nemyslím jenom u nás ale celkově ,každý nadává na Ubi ale nejlepší trest pro ně je si to nekoupit ne ? a nebo koupit a pak psát někde na games.cz jak je o ničem ? MĚJTE UŽ ROZUM hry nejsou monopol není to nájem ani jídlo nikdo nikoho nenutí kupovat takový hry kde je 5 hodin herní doby a když někdo řekne že ne tak ani neví o čem mluví protože 5 hodin zbyteční dema 5 hodin se jezdí po stejný trase od questu ke questu
    • Ono to není tak jednoduchý, třeba na PC se o tom ještě dá bavit, ale konzole = většina lidí jsou casual playeři, lidi, kteří to až tak neřeší, nerozumí tomu tak do hloubky, prostě vidí ukázku/reklamu, koupí, čtvrt roku hrají a hotovo... to není jak pařani na PC, kteří přesně vědí co kupují a nadšeně to za 3 dny mají dohrané. Neplést sem prosím lidi, kteří hrají na konzolích, protože nemají pořádné pc. Bavím se o obyčejných lidech.
      • Nějak sem nepochopil jak to myslíš , proč na konzolích hrají casual hráči když tam mají 95% všech pc her a navíc konzole sou někdy i dražší než dobrý pc třeba ps4 za 12k k tomu pořádná full hd tv to máš kolem 10k a jenom na začátek si každý koupí několik her a to ho třeba stojí i 5k takže bych neřekl že je to až tak casual hraní a navíc musí kupovat vše co chce a na pc to můžeš obejít když nemáš třeba prachy
        • Psychotic
          To je tak - když utopíš mnoho času a peněz nabýváním vědomostí nebo schopností, které jsou úplně k ničemu, přesvědčuješ se potom, že ti, kteří je nemají, jsou vlastně pod tvojí úroveň, aby ti to nepřipadalo jako úplná ztráta času.

          Pan Asta nabyl mnoho vědomostí o hardwaru a softwaru, investoval mnoho peněz do herního počítače a podobně, protože si myslel, že se díky tomu nějak u her bude víc bavit, a teď vidí, že někdo jiný nic takového vůbec nepotřebuje, koupí konzoli a hraje, nemusí se zabývat HW a ovladači a nastavením a U-Playem a DRM a... prostě hraje. A navíc často i hry, které on hrát nemůže, protože jsou exkluzivní.

          Tak se snaží sám sebe přesvědčit, že to on je vlastně ten správný "hárdkór" a že je výš, než ostatní... Ale to nic, buď jednou pochopí a nebo se dočkáme doby, kdy hraní na konzolích i PC bude zastaralé úplně stejně a problém se vyřeší :-)
          • nejhranější a nejprodávanější hry na konzole jsou call of duty, na to nepotřebuju namakaný herní počítač, mají spoustu exklusivek, ale stejně nejvíc hrají multiplatformní střílečku, to nechápu, je to jako koupit si celoodpružené horské kolo a jezdit s ním na silnici, na call of duty staší střední třída PC, když tomu nerozumím, tak si koupím sestavené, připojím k plasmě, napojím gamepad a mám to samé v lepší grafice i s workstation. Jo chtěl bych si zahrát 8 exkluzivních titulů, ale tuhle investici bych sám před sebou neobhájil, kupovat si 3 konzole kvůli 8-mi hrám
          • K tomu 2. odstavci: Mám pc asi 4 roky staré dal jsem za něj 14 hadrů a ty dnešní rádoby nextgeny pořád rozjedu na High detaily naprosto v pohodě. Pokud nejsi úplně zabedněný tak instalace ovladačů a nastavení HW ti zabere maximálně 20 minut. S konzolí si jednoduše oběť marketingu a jediné čeho se dočkáš je, že vydají nové hry pro "nextgen" a ty rychle jako ovečka poběžíš znovu utratit dalších 15 tisíc za novou konzoli. Nechci tu nikomu vnucovat jestli je lepší PC nebo konzole ale je třeba si uvědomit, že konzolisti jsou naprosto jednoduše zmanipulovatelná skupina.
          • C-BEAM
            a niekomu stačí pustiť si pesničku od Biebera a k dokonalej extáze ani tú hru nepotrebuje ... Čo to mám krucinál spoločné s tým čo píše Asta ? Samozrejme, že ľudia majú rôzne preferencie a prahy citlivosti, takže niekomu stačí menej inému viac. To, že sa herné mechaniky zásadným spôsobom pre konzolových hráčov zjednodušujú v porovnaní s tým čo sme boli na PC zvyknutý je jasný dôkaz toho, že má Asta pravdu.
          • jakoby PC nemělo exkluzivky *7* , on nemyslel tohle, ale trend zjednodušování her jako takový, konzole byly kdysi dávno majoritní herní platforma, to už teď ale neplatí
          • Nemáte pravdu ani jeden ale přitom ji máte oba. Takže asi tak...
  • Jack1947
    Achjo, to jsem si bláhově myslel že už o tomhle díle neuslyším... *7*

    Jestli nebudu mít do rána aspon 50mínusů, v klidu neusnu. *3*
    • dal jsem ti plus, doufám, že si neusnul *5* ne nejsem tak škodolibej, ale chápu, že si dali s recenzí na čas, kdybych já měl hodnotit podle toho hypu a těch reklam všude okolo tak bych tomu dal tak o 3 body míň než si to skutečně ojektivně zaslouží
      • Jack1947
        Tak díky, ono ses tím dá počítat že mínusy nebudou když jsem napsal o ně jinak souhlas hejp nahovno a co z toho vylezlo, k pláči.
        • jj škoda, a jak vzniklo to virální video - jak v opravně mobilů nainstalovali lidem aplikaci, s kterou "způsobili" chaos ve městě a pak je "zatlkli" policajti, tak jsem si říkal, že to už je fakt moc a doufal jsem, že WD bude teda fakt pecka, když jim zbydou takové prachy na marketing, kdyby radši ty prachy na vyvolání hypu dali do vývoje, udělali by líp, neviděl jsem víc vyhypovanou hru a to počítám i sérii call of duty a jejich slavný prst v konečníku. Ale co, na konzole se toho prodá hodně, protože zatím na ně moc her není, tím nechci říst, že je to úplně špatná hra, to vůbec ne ale podle těch vln okolo bych čekal hru tisíciletí s kampaní 100+ hodin, originálními nezapomenutelnými postavami, skvělou customizací vozidel, promakaný hacking a neomezenou svobodu pohybu a motivaci ke znovuhratelnosti
          • Jack1947
            Možná v příštím tisíciletí možná. *15*
  • Ja uz se na zadnou recenzi od grygara nemizu divat. Uplne mne stve jak se stylyzujes do role moderatora paskvilu. Jenze ty nejsi LP fish. Uplne jsi okopiroval jeho dikci. Ale komplet kopirka.
  • Koreny multiplayeru uz od pohledu vedou k Dark Souls a tuhle inspiraci chvalim a verim, ze naroubovana na svet, rsp. mesto ve Watch Dogs to muze byt fakt zabava. I presto si tuhle hru necham s lehkym sdrcem ujit. PS — 60fps skutecne neni lidskym okem rozpoznatelne ☺
    • Mrkej na drát Majku...

      http://30vs60.com/

      *7*
    • *7* *7* *7*
    • Samozrejme ze je.
  • frantisek_nejezchleba
    takže znovu a tentokrát s chladnou hlavou: Watch Dogs jsou průjmovou AAA hrou. Z videa jsem se poprvé dozvěděl něco o multiplayeru, kterému tedy dávám palec nahoru. (O multiplayer jsem se dosud nezajímal, nemám jej u primárně singlplayer her příliš v oblibě, neb často značí schizofrenii tvůrců, nedostatek odvahy či odbytou práci na singlu.) Bohužel, v konceptu vydání hry je kvalitní multiplayer furt málo. Kdyby v UBI zvolili free-to-play koncept, bylo by to morálně v pořádku. Chtít po tomhle nedodělku více než 50 Kč je z mého pohledu krádež.
  • Mně se na té hře líbilo že se dala dohrát do konce a docela mně i bavila hlavní linka abych řekl pravdu od té hry sem moc nečekal
  • Tohle je teda snad nejhorší videorecenze co jsem za poslední dobu viděl tady :( Hra samotná mě bavila 7/10 za mě, vlastně možná i 8, bavila mě celkem dost :) ale třeba na Sleeping Dogs 2 se těším víc :)
  • najlepsie je ked si zavolate cez mobil auto a ono sa zjavy o 2 ulice dalej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit