Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Watch Dogs má příšerné stínování a nudnou barevnou paletu, takže ve dne chybí kontrast a všechno vypadá ploše a bez detailů.
  • mikezz
    Pre mňa WD zabila optimalizácia. Pri podobných multiplatform tituloch dosť závidím konzolistom...Aj keď WD nemá charakter, proste mi príde, že je to taká naleštená bezduchá hra. Len dúfam, že Ubi to s novým Assassínom takto nedosere. To by ma aj celkom trápilo..
  • Pepinator
    Nejvíc hře sluší noční déšť. :)
  • Pepinator
    Na jaké konfiguraci to bylo hráno?
  • seprah
    ta hra je jako béčkovej letní blockbuster... pobaví, rádoby i zaujme, ale nic nezanechá, nedá člověku impuls dát si to znovu, nebo do posledního detailu se jí věnovat... průšvih je to v tom, že oproti béčkovýmu letnímu blocbusteru to nevyšlo v létě, stálo to mrtě peněz za hype, vývoj trval nezdravě dlouho a vlastně to celý z béčka šlo tak trochu do céčka... C je jako trojka, pořád "dobře.." stejně chlapci a děvčata z Ubi položili masivní kabel přes celou čáru, tahle hra mohla dopadnout mnohem, mnohem líp...
  • Tohle je teda snad nejhorší videorecenze co jsem za poslední dobu viděl tady :( Hra samotná mě bavila 7/10 za mě, vlastně možná i 8, bavila mě celkem dost :) ale třeba na Sleeping Dogs 2 se těším víc :)
  • Klid prosimte. Nic o hlupacich tam nerika. Naopak hru ostre kritizuje, to jsi zaspal nebo co?
  • cumpi3
    Mě ta hra přijde jako naprosto obyčejná a zcela nedodělaná akce, což se tvůrci snažili skrýt skrze hackování, což prezentovali div ne jako nejlepší a nejvíc inovativní prvek v dějinách her, aby se to ještě před vydáním ukázalo jako ne zrovna dobře implentovaný prvek (hackování úplně všeho působilo strašně) a zároveň jako ne atraktivní pro hráče...tak si řekli, že hru o půl roku odloží s odůvodněním, že chtějí, aby hráči dostali nejlepší možnou kvalitu, čímž si získali zase nějaké ty fanoušky, které od ohlášení Watch Dogs tak nějak ztrácelo...zatímco hra ležela těch šest měsíců v šuplíku, marketingové oddělení už zařizovalo ohlas v médiích...a to je celá pohádka bubliny jménem Watch Dogs...
  • Jaká záplata...??? Redakce nelžete !!!! Opravný patch ohledně stabilizace výkonu nevyšel...Hra se po dvou měsících i na výkoných PC "seká"....Redakce prosím pošlete mě odkaz na oficiální patch od výrobce a ne od tzv. nadšenců...prosím už z nás nedělejte blbce.Hra, která nefunguje při jízdě autem se seká je naprosto o ničem (nejen)...To bylo tolik keců, že výjde ofiko záplata a nic....a za to chtějí peníze ??? Napadáte tady pořád warez a te´d ez nadšenců a komáku by tato hra byla skoro nehratelná...no nic zase nám napište nějaké keci jak je vše OK Jinak pro TISCALI palec dolů
  • ringmancz
    no nevím, ta část na začátku kdy jede městem v modrým autě vypadá fakt hnusně. noc té hře asi sluší víc
  • Keyz
    http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page3.html

    Nic extra aby mu to jelo nad 30FPS a na Ultra.
  • *7* *7* *7*
  • Redakce opět potvrzuje, že buď má někdo z ní s Ubisoftem dohodu, nebo Ubisoftu prostě neprofesionálně nadržuje.

    Kdy jste prosím jindy recenzovali soudobou hru s MODem, můžu se ptát? Místo abyste jasně uvedli a předvedli proč byl internet plný právem vzteklých lidí, tak vezmete neoficiální modifikaci a v průběhu recenze z těchto rozhořčených lidí úspěšně vytváříte hlupáky. Proč? Problém má mít Ubisoft za jejich lhaní, ne stěžující si zákazníci, protože vy do své recenze aplikujete NEOFICIÁLNÍ záplatu.

    Proč není zmíněna a rozvedena ta úžasná AI, o které tady básnil jeden článek (http://games.tiscali.cz/tema/watch-dogs-vas-chce-primet-k-hrave-kreativite-237186). Je tam vůbec, nebo jsou to klasické trigger volumové kachničky? A pokud jsou, proč není Ubisoft bitý za svoje reklamní chvástání, ale je od redakce ještě pochválen, jak se to vlastně docela povedlo?

    Proč nezmiňujete absenci hlubšího boje nablízko? Očekával bych alespoň letmou zmínku o faktu, že na rozdíl od jiných městských akcí je zde možno pouze vykonávat popravovací animace, nikoliv se vysloveně poprat.
  • Samozrejme ze je.
  • Celkem by mě zajímalo na jakém HW to na ty maximální detaily hrál pan recenzent ???
  • Koreny multiplayeru uz od pohledu vedou k Dark Souls a tuhle inspiraci chvalim a verim, ze naroubovana na svet, rsp. mesto ve Watch Dogs to muze byt fakt zabava. I presto si tuhle hru necham s lehkym sdrcem ujit. PS — 60fps skutecne neni lidskym okem rozpoznatelne ☺
  • MARTASLJ19
    No tak táto videorecenzia sa fakt vydarila.
  • no vy jste rychlici.
  • Opravdu vydařená videorecenze.
  • Ou ou ou! K tomuhle si vezmu popcorn, tady to bude zajímavý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit