Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Pokud se dokážete přenést přes trapné postavy a nudný příběh."

    Ne to se opravdu nedovedeme přenést... Svatá prostoto
    • bukrr
      Blue.Shark napsal o pár komentářů níže jeho pochopení známkování a já s jeho názorem souhlasím. 8 mne překvapila, čekal jsem od druhého dílu víc, obzvlášť s takovou premisou a pokud je problém "trapné postavy a nudný příběh" vykompenzovaný zábavnou hratelností, tak bych se samotnou hrou neměl problém. Otázka je, v jakém stavu je a jestli jde vůbec spustit *4*
    • nekromant33
      Nehledě na to, že to je jedna z těch hlavních věcí, "kde první díl strádal".

      8/10
      • A tá reklama na ich FB, či na bokoch webu je tiež veľmi zaujímavá :) V dnešnej dobe fakt nevieš komu a čo veriť. Najlepšie je sa presvedčiť sám.
        • Reklama je pravdepodobne kontextova (tedy kdyz mas clanek s watch dogs 2 tak se chyti spis nez u simulatoru co ja vim ceho) a nebo vzhledem datu vydani je to proste normalni marketingova masaz ze strany vydavatele ktery si zaplatil tlaceni reklamy vsude a furt (nemohu uplne soudit, ja uz nekolik let mam predplaceno bez reklam a jinde mam adblock).
          Nehledejte zase za vsim konspiraci.... i kdyz po precteni recenze bych cekal take o neco horsi skore, da se predpokladat ze si to Adam pujde zahrat do gamesplaye nebo se to bude probirat ve FC kde to rozebere proc dal kolik dal...
  • Lukyz
    "S příslušným vylepšením můžete nahackovat vámi řízené auto a tím aktivovat turbo"

    *1* *1* *1*
    • Tohle se nedá ani číst. To je tak hloupé *15*

      Asi nešlo vymyslet něco jiného...Nebo šlo. Ale nikdo se nad tím nezamyslel jako vždy....
      • Nevim jak je to prezentovane ve hre, ale...
        Rekneme ze je to "cipovani za behu" coz je sice bez dynamometru a serie pokusu taky trochu chujovina no ale je to hra...

        Nic mene soucasna auta maji svoje rezervy, musi plnit minimalne na STK emisni kontrolu a jejich chod (palivova mapa, rizeni zdvihu ventilu, charger/turbo atp. dnes se da uz ridit za chodu u ruznych aut leccos.) je tak nastaven porad castecne ekologicky(emise), ekonomicky (spotreba a vydrz dilu) a take celkem univerzalne (tedy ne nakonkretni motor ale na konkretni serii) a obcas dokonce marketingove (kuprikladu se stejnym motorem u Kia a Hyundai - stejny koncern - ma Kia podrazeny vykon aby se Hyundai prodavali lepe) takze rezervy tam rozhodne jsou i kdyz nitro efekt z toho uplne dostat nejde tak to uplny nesmysl taky neni.
  • Jak může mít hra trapné postavy a nudný příběh a dostat 8? ...
    • Možná nejde v tomto případě o bodování, ale klasické známkování a 5 prostě nestačila *1*
    • Nevim co je na tom divneho. To same lze rict minimalne o polovine soucasnych jinak velmi slusnych a kladne hodnocenych her. A to jsem mozna jeste prehnal. Her s dobrym pribehem je dva a pul.
    • Blue.Shark
      Pochopil bych to tak, že přes trapné postavy a nudný příběh je hra zábavná, dobře zpracovaná a nabízí spoustu herních možností. A to hráče může upoutat.
    • V tomhle pripade to funguje o opacne ... ze ma ta hra nudne postavy a trapny pribeh.
    • Napadlo mě naprosto to samé ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit