Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne se postavy ve dvojce taky nelíbí ale co už. FlyGuncz ríkal že je to hra pro teenegery a asi to bude pravda. Mne se víc líbilo dospelejší podání príbehu a postav v jedničče, al ekvuli tomu nebudu hejtit hru. Tahle hra má všude velice pozitivní ohlas mezi hráči, tak nechápu proč to tady musí každy hejtit.
    Já hraju tedko jedničku ktera byla zadarmo a rekl bych že nejvetší negativum vidím v tom že krome príbehu jaksi chybí motivace v tom svete delat veldejší mise (které jsou jinak zábavné), protože za odmenu dostanete peníze a za ty si nemužete prakticky nic koupit. Až na zbrane ale tohle není GTA takže mi to strílení moc ke hre nesedí. Proste tam meli dát neco co bych si mohl za peníze jako hacker chtít koupit.
    Hackera si predstavuju jako nekoho kdo protestuje proti společnosti a nemá zájem kupovat bežne spotrební veci jako auta atd. I když Aiden z jedničky do tohto profilu asi nespadá a zajímají ho peníze.
  • Jack1947
    Tak co DLC nic ??
  • Město super grafika taky dej nic moc hratelnost ok až na postavy.1 byla víc. 2 = uninstall .) *5*
  • Je ve dvojce zpomalování času stejně jako v jedničce, nebo ho odstranili?
  • Mam problem v hre - jeden strazca ma hackovaci kluc a neviem ako ho z nej dostat. Kl. a pod.
    Dakujem za pomoc
    • myslím,že je to tak že se musíš napojit na nějakou kameru a dostat to z něho
  • Jack1947
    Navíc hrozně se to snaží inspirovat MR.Robotem ( Hackerské doupě, v herně, potom postupná lůikvidace kolegů - atp...)

    Jo jsou tam zábavné věci třeba jako možnosti hackování, pomocí kamer udělat nejdříve rozruch a s tím eliminovat strážné takže je odpor nižší. Navíc se na to i hezky kouká, třeba falešné označení člena ochranky jako zrádce dost pomůže ( gang potom se postará o snížení potenciální hrozby) Tohle opravdu není střílečka prostřílet se je častokrát rakovina odněkud někam i když je to občas jediná možnost.

    Jo i to hackování a po-straní mise zabaví i když je to více méně to samé stále dokola. Grafika lepší o trochu než 1 díl hlavně menší downgrade bit to vypadá občas vyblitě a antialiasing nefunguje občas tak jak má.

    Navíc mi to příjde trochu jako levnější kopie Saints row tou bláznovinou minimálně inspirované... Příběh atp nestojí moc za řeč.

    Potěší i návrat staráých známých ( hlavně Tbone) ten mě bavil více než původní hra v DLC minule.
  • Koupila jsem originál hry k vánocům,bohužel ani po opakované instalaci nejde spustit...DirextX je nejnovější,ovladače aktualizované,PC splňuj,e všechny požadavky a stejně nejde spustit.Naběhne titulní stránka a po chvíli spadne,někdy hodí chybovou hlášku: Instrukce na adrese.....adkazovala na adresu.....S pamětí nelze provést oparaci read.Neví někdo co s tím?
    • preinstaluj windowsy a zformatuj disk
    • Tilwaen
      Můžeš zkusit opravit systémové soubory, může (ale nemusí) to pomoct. Otevři si příkazovou řádku jako admin a napiš:

      sfc /scannow

      Potom restartuj počítač a vyzkoušej, zda proběhla nějaká změna.
      K příkazové řádce se dostaneš třeba pravým klikem na tlačítko Start (ve Windows 10), nebo zmáčknutím Win + R → vepsání "cmd" (bez uvozovek).
    • nevime, ujistovani, ze je vse v poradku, nestaci

      hlavne v situaci, kdy tomu tak evidentne neni
      • nejlepsi bude se obratit na oficialni podporu, ta urcite resi podobny problemy denne, oni uz si reknou, co potrebujou vedet
        • s podporou je vzdycky "sranda", vzdycky chteji od tebe poslat PC log, a pak ti prijde genericka odpoved že mas aktualizovat všechny ovladace atd atd. A ke konci se nic nevyreší.
          Nejlepší je vzdycky google
          • kdyz jim napises, ze mas vsechno spravne, ale nejde to, tezko se dockas neceho jinyho *1*

            z toho logu muzou vycist aspon nejbeznejsi chyby
  • Super hra ! Jsem nesmírně zažraný do příběhu.Je tam plno možností které se dají využít DOPORUČUJI !!! *14* *14* *14*
    • Ahoj chtěla jsem se zeptat. Jde prolezat malýma otvorama? Jestli ano jakyma tlačítkama na ovladači?:)ve watch dogs 2 :) na PS 4
      • Malýma otvorama? To jako mluvíš o svý pyči?
        • uher

          😂

  • vy co tak uboze komentujete jak je hra trapná laskavě se zamyslete. sami by jste zvládli udělat leda tak kulový!!! když jste tak chytrý tak udělejte hru a uvidí se jestli bude lepší!!
    • Rockstar dokázal udělat lepší, takže to přece jen jde. Bohužel, když se chce a nesedí nahoře zabedněnci s vidinou co největších ročních krátkodobých odměn *11* *11* *11*
  • Jack1947
    Vrchol je že se ta hra vlastně hraje sama a v recenzi je to vyzdvyženo jako plus *15*

    Zlatej WD1 kde se člověk musel aspon prostřílet nebo někam dojít tady stačí si sednout dolwetět s dronem, buginou projet na místo hacku a tradá mission akomplišd ... tak to je už hodně moc i na mně *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit