Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    No mně to jméno zní v uších od dob, co jsem poprvé hrál SystemShock/DeusEx.
    Taky mi přijde líto, že nyní maká na Disneyovkách, které ke všemu nemají nějak moc valný úspěch. Ale i přes to bude jeho jméno stále znít v mých uších jako legenda a stále ho považuju za velmi chytrého a šikovného chlapíka. A taky věřím, že ještě něco zajímavého vzezřeje ;o)
  • ďakujem týpkom z games, je to Legenda
  • x_ander
    Warren Spector je geniální vizionář a ohledně tvorby her to má v hlavě srovnané jako málokdo. Ale proč proboha všechny tyhle nápady ventiluje skrz disneyovku, která nikoho až tak nezajímá? Doufám, že průměrné až podprůmerné hodnocení, které po světě Epic mickey 2 schytává, ho trošku donutí se chytnout za nos a za pár let nám naservíruje hru, která se hrdě zařadí vedle Deus Exu nebo System shocku... tak moc bych si to přál. Warren na to pořád má, o tom nepochybuju...
    • janchor
      On je celoživotní fanoušek disneyovek a konkrétně Mickeyho, takže je to pro něj srdcovka (která ve výsledku zajímá daleko víc lidí, než Spectorovy předchozí hry, viz rozhovor). Škoda, že dopadla tak, jak dopadla.. první díl vykazoval slušnej potenciál.
      • x_ander
        Já mu to samozřejmě neberu, vývojář jeho kalibru by měl v první řadě dělat to, co ho baví a nejlíp srdcovku, jinak to nemá smysl. Jen doufám, že ještě někdy přijde s hrou, kterou by od něj všichni jeho fanoušci chtěli. A to není Epic Mickey. Já tu hru soudit nemůžu, ani jeden díl jsem nehrál, vycházím jen z názorů a recenzí na netu. Ale přijde mi škoda, že všechny své nápady a vize (a že jich je, což dokazuje právě i tenhle rozhovor) cpe právě do disneyovky. Byť komerčně byl úspěšnější Mickey než jeho minulé hry (což imho není zásluha Spectora, ale značky. Zajímalo by mě, kolik průměrných hráčů Mickeyho vůbec ví, kdo je Warren Spector). Kdyby všechny ty možnosti rozhodování, ovlivnění světa, změny herních map atd., o kterých mluvil v první půlce rozhovoru, narval do hry, která by byla duchovním následovníkem System Shocku, Thiefa a Deus exu, tak by obrátil herní svět naruby (opět). A já nepřestávám doufat, že se toho ještě někdy dočkáme.
  • Odulin
    Dobrej rozhovor.
  • MinisterOfSillyWalks
    sympatický chlápek
  • I když bych rád, aby dělal nějakou Deus Exovku, tak plně souhlasím s jeho názory (hlavně ten konec o E3). Docela mě to i překvapilo. Už jsem si myslel, že se zbláznil, ale ono to spíš vypadá, že se posunul na jinou úroveň.
  • Paul_cz
    Radost ho poslouchat, ne že ne. Ale stejně mě jen pak o to víc mrzí že ztrácí čas s Disney hrami, které mne zkrátka nikdy zajímat nebudou.
  • Ten člověk prostě má rozum. Líbí se mi, co říká.
    To, že se mu poslední hra moc nepovedla, neznamená, že by ho měl někdo odmávnout jako idiota a staré železo. Naopak je super, že má pořád odvahu experimentovat a nejde na jistotu "cool chlápků doskakujících na jedno koleno po tom, co cool vymasili 50 nepřátel". Podstatou experimentu je to, že zkouší nové věci a samozřejmě to občas nevyjde.
    Těším se na jeho další hry. A samozřejmě doufám, že časem udělá i nějakou hardcorovější hru ve stylu Deus Ex nebo System Shocku.
    • Ja bych zrovna rekl ze to ze se mu tu zabavnou hru bez nasili nepovedlo udelat podtrhlo nohy jemu i jeho slunickove filozofii kterou hlasi celou dobu co dela na mysakovi. Nerikam ze nejde udelat zabavnou hru bez nasili... podarilo se to spouste her a neni to nic az tak objevneho ale jako na potvoru zrovna te jeho ne.
  • Menttor
    R.I.P. *9* Spector již odešel na věčnost, tenhe rozhovor je toho důkazem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit