Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně to na obstarožním Radeonu 7950 s 3GB jelo plynule a bez problémů v 1920x1200, nejvyšší nastavení kromě Nvidia specialit samozřejmě. Hra vůbec nebyla špatná, ale ten batmobil se používal opravdu příliš často. Podle mě je hlavní problém v RAM - i proto pro Windows 10 doporučují pro tuhle hru 12GB RAM.Vsadil bych se, že většina lidí s porblémy měla 8GB a méně RAM.
    • Za co ty mínusy, vy zamindrákovaní debílci? Tak tady máte další příspěvek a klikejte mínusy, ideálně stejnou rukou, kterou si po večerech třete vaše pěticementrové šulínky.
  • cumpi3
    A lidi se vztakali u Origins a nadávali na bugy...nevím proč, hra měla krásnou optimalizaci (chodí mi plynuleji než city), občas bug, zásek, to ano...ale hra mi nepadala, byla plynulá...a měla skvělý příběh a bavila mě...tohle je paskvil...nefunguje vůbec nic, je to bug, příběh špatný, batmobil špatný, celý divný..to jsem nečekal, fakt že ne
  • A co ti, kdo hru dostali ke grafické kartě Nvidia ve formě kódu?
    • Smola bráško, bola zdarma ako bonus ku karte.
      • nebyla zdarma, ale v ceně to je velký rozdíl *3* Doufám, že se k tomu Nvidia nějak postaví např. jiné bundle kódy
        • Lukyz
          Cena karty se neodvíjí podle toho, zda k ní je nebo není hra, takže v ceně určitě není = je to bonus zdarma, tudíž promo kódy nemají nárok na refundaci.
          • Pokud je k ni hra za 1200, tak to znamena ,ze karta je o 1200 levnejsi a polovina lidi by to nez toho vubec nekoupila.
            Nvidia te regulerne okradla o tisic korun =)
            • Nechci videt tvoje zdeseni, az si vygooglujes "profit margin" a zjistis fakt, ze veci maji ve skutecnosti jinou vyrobni hodnotu, nez trzni.
          • no když myslíš....... na druhou stranu přidaným bundlem si potenciálně zvednou prodej a myslím si, že refound je na místě. Proč má být kupec potrestán za to, že batman je šmejd? Když ten co koupil kartu předtím dostal např. Witchera, který je bez problémů.... Tím chci říct, pokud bude nvidia jednat fér, dá ti nový bundle. *3*
  • DekkerDave
    Už zase *1*
  • kubi-wan
    Tohle je tak smutnej příběh... poslední Batman byla jediná hra, na kterou jsem se letos těšil... jediná hra, u který jsem věděl, že až vyjde, hned si ji půjdu koupit. Dokonce jediná hra, u který jsem vůbec kdy přemýšlel o předobjednávce....... a oni to takovim neskutečnym způsobem zku*věj! To fakt bolí.
    Třeba jednou přijde den, kdy si tu hru i zahraju, ale tý hořký pachutě z natrhnutí Batmanovy netopýří zadnice, se asi už nikdy nezbavim... *9*
    • Mě to povídej, na jaře jsem projel předešlé dva díly a na tohle jsem se tě šil jak stromeček na vánoce a pak jsme skončili jak stromeček na vánoce (podřízli nás). Podobně jsem dopadl u Tomb Rideru. Naštěstí tu jsou i světlé stránky, např. Zaklínač nebo Elite.
    • Lukyz
      Taky mě to neuvěřitelně nakrklo, ještě jsem blbec čekal do 1h ráno na vydání a dočkal sem se asi 12FPS *9* Po posledních updatech to už celkem ujde, ale určitě to ještě není bez problému, což je obrovská škoda, jelikož hra jako taková je skvělá i když bych měl nejednu výhradu, ale která hra je dokonalá že?
      • cumpi3
        Smutný stav...Já jsem na jaře přemýšlel, že bych si kvůli téhle hře koupil konzoli..nakonec jsem si řekl, že ne...ty Batman hry vždycky šlapali krásně na PC, AK to ustojí...a zainvestoval jsem peníze jinak... *6*
  • Sr_Lobo
    Že by se konečně chytli kravaťáci za nos ?!
    • gesto
      Proč ? proto že ti dají něco za co by už nikdo neplatil ?
      • Sr_Lobo
        Protoze to je prvni vstricny gesto, kery nevypada jako totalni bullshiting.
      • Tak jsi uplnej DEBlL nebo jak?
  • gesto
    https://www.youtube.com/watch?v=-_ACdmeSblI&index=8&list=FLnn930zHG64D3F5zUmeCO1Q

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit