Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda škoda, mám relativně výkoné PC ale i tak jsem byl nucen si hru za cenu horší grafiky pořídit na konzoli, je to opravdu škoda protože po mírném zklamání z Origins, je tohle zase hrozná pecka dle mého názoru.... škoda škoda
  • Lukass
    Okamzite k soudu a takovy pokuty a postihy zeto celz slavny WB zruinuje, zmetci!
    • MrSanta
      Jak bys chtěl tohle žalovat?
  • Tuhle hru už nic nezachrání, ani kdyby jí dávali zadarmo...
    • děláš si srandu?? jsou i lidi kterým hra jede bez problémů...a ty tu píšeš ža zadarmo by byla k ničomu též, héj ty vůbec nevíš *15*
  • Já mám asi štěstí, už jsem to dohrál na 100%.. žádný bugy jsem tam moc neměl až na jeden v Interface-u. A po tom posledním patchi mě to jde ještě o fous líp dokonce můžu i zapnout V-synch. A to nemám žádný dělo za 30 klacků. Já to vracet nebudu.
  • Hezky, mega AAA titul jako freeware. PC opět vede nad konzolami:)
    • Zrzzek
      PC vede nad konzolemi, protože konzolisti to mají přehrané a na PC se to dá hrát tak napůl? Zrovna tohle nebude PC-win...
  • Morraw
    Je to hnusné, ale mám nutkání si to koupit, dohrát a vrátit.
    Ale proti WB jinak nic nemám. Vlastním předchozí Batmany, Mordor a Maxe. Všechnno super hry se super optimalizací. Nechápu jak takhle velkou značku mohli nechat po*ělat. Tak ať si vyžerou, aby se to příště neopakovalo.
    Škoda, že něco takového neudělal Ubi s Unity, které doteď také není opravené.
    • Keyz
      O to horší, že to Ubi prošlo. Vydali další AC, na vše se zapomnělo a jede se to nové. To, že zde je stále nějaký hnus za peníze, jaksi nikomu nevadí.

      Kdyby to lidem vadilo, tak to připomínají pořád a udělají tlak. To samé weby kde se to o tom píše. Mají odolnou komunitu.
      • Morraw
        Jak píšeš. Oni sází na to, že příští rok vydají další díl, naslibujou hory doly a možnou ztrátu doženou.

        Humbuk kolem toho byl, nízké uživatelské hodnocení, ale nic z toho. Jen Season Pass nebo hra jako omluva.
        Prostě někde ani velký prů*er neznamená, že se něco změní. I jako fanoušek AC a jejich her obecně bych jim přál nějaký pořádný průšvih, aby se jim rozsvítilo.
        • Keyz
          Nedovedu si představit co by rozčílilo fandu AC, aby něco udělal. To by tedy musel být extra problém.
          • Morraw
            Důležité je nekoupit. Jak už jednou mají tvoje peníze, tak je pozdě. Měli taky poskytnout refund. Já bych to nevyužil kvůli sběratelce, ale mnoho lidí ano a něco by se možná začlo dít.

            Batman série je dobrá, ale nemám k ní vztah. Na tento díl jsem se těšil, ale nebude mi vadit, když si ho nezahraju. U AC jsem si ten vztah vybudoval, takže hra by musela být tak hrozná, že bych ji nevydržel hrát ani hodinu.
            Přiznám se ale, že bez Unity a Syndicate bych se obešel. Hry na stejném enginu podobné jak vejce vejci se stejnými nedostatky.
            Ta série musí evolvovat a s dalším dílem/díly jsem v určitém očekávání, ikdyž asi víme, že to bude první světová válka.
            • Už jen z principu nebudu podporovat vývojáře/vydavatele, který mi za full price do hry cpe mikrotransakce. Nemluvě o dalších $$$ za season pass. Tohle prostě neni mobilní free appka!
              hnus! *11*
    • stratego
      Jestli je to ve stavu jak se všude píše, tak by si musel být docela masochista to hrát :)
      • Morraw
        Tak některým lidem to jede bez větších problémů. Pamatuji podobnou situaci u Lords of the Fallen. Také špatné recenze kvůli technickému stavu a ochraně, ale našli se lidi, kterým to jelo. Tehdy jsem to risknul a šlo mi to krásně plynule bez bugů.
        Tady díky refundu defacto nic neriskuju :)
        • stratego
          Když to bereš takhle, tak to zkus :) Já jsem většinou na opačné straně :) Kdyby hra nejela 5% lidí, tak jsem mezi nima *1*
  • No je škoda, že to skončilo takhle..mám taky trochu vychcané nutkání refundovat, ale vzhledem k tomu, že mi hra jela hned od vydání v pohodě (až na pár poklesů k 30fps v batmobilu, ale nic "game-breaking"), dojel jsem ji prakticky bez problémů a bavila mě, tak mi to svědomí nepovolí *15*

    Jen pro info - hráno na FX-8320, 16GB RAM a R9 280 3GB (takže prakticky HD7950 3GB jak zmiňoval někdo níže, komu to taky jelo v poho). Na stabilních 60fps to nebylo, ale jinak pohoda.
    Jak to jede dnes po těch updatech nevím, protože jsem hru dohrál hned po vydání a od té doby se k ní neměl čas vrátit.
    • Já vždycky říkal, že svědomí je jen nástroj, jak ovcím zabránit namastit si kapsu.
      • Holt někteří lidé ještě mají i trochu té morálky - jestli to nazýváš ovčím chováním, tak to už je tvůj problém.

        Koupil jsem hru, bez problémů ji dohrál a bavil se = nemám důvod požadovat vrácení peněz a to ani z nějakého směšného "principu" či msty
        Kdybych ale byl v pozici těch, kterým hra ani dnes nefunguje správně, tak samozřejmě refunduju.
      • kdyby kazdej podelaval kazdyho je to tu jak v jungli. Takhle svet nefunguje a nikdy fungovat nebude. Tech par vychcanku jen tezi z toho ze vetsina je slusna a normalni. Ostatne kdybys me nejak podelal, ja bych ti na oplatku tak zmaloval ksicht ze by ses pri vzpomince na tu valchovacku choval jak pana marie. Ty ovce
        • Ty máš asi silnej mindrák, ty malej ptáku.
  • Keyz
    Ten kdo na tom makal určitě dostane velkou odměnu. Vyhazov.

    Taková velká firma a neumí si zařídil PC verzi *15* Neuvěřitelné.
    • Zrzzek
      Podle mě fail letošního roku... Buď jsou dobré porty her, špatné porty her a pak je tu Batman Arkham Knight...
  • myslím že tohle je poslední batman co vubec na PC vyšel, další díly budou už nejspíše jen na konzole, do tohodle se znova WB pouštět nebude

    nadruhou stranuje to dobře, bude klid, PC verze a PC komunita dělá všude jen dusno, furt brečej, furt se jim něco nelíbí, ještě ty hry na to nevypadaj kdo ví jak a jedou blbě...PC by mělo zustat na práci a ne na hraní her
    • Další topinkovačův rádoby příznivce s mindrákem uživatelské omezenosti.. prosim tě, radši si kup remaster za 2 klacky na tu svou konzoli. Užívej si těch stovek "exkluzivitek", autoaimů ve FPS hrách, placeného multiplayeru a omezeného výkonu těch vašich nextgenů. Hlavně prosim pěkně mlč *5* divil bych se, kdybys bez googlu vůbec věděl, co to ta zkratka PC vůbec znamená.
    • Inquisitor
      To jako, že máme za nedodělanej paskvil děkovat? Tady se snad nejedná o nějaký malichernosti.
    • No jo, PC hráči, to jsou smradi. Chtěli by 60fps, FullHD, nebo dokonce 4K rozlišení a představte si, oni by dokonce chtěli, aby hry, za které zaplatí fungovaly bez chyb. No toto.
      Já bych ty PC hry úplně zakázal. Vždyť to všechny jen otravuje a je s tím pořád nějaké mrzení.
      • Taky bych to zakazal.
      • Ale jak vidíš v dnešní době kdy vývojáři na PC serou tohle mít nebudou...
        • Tak né všichni na PC serou. Nicméně je mi to tak nějak buřt-fuk. Pokud si chci zahrát něco, co na PC nevyjde, tak si tu konzoli koupím někdy později, až těch exkluzivek bude více. Udělal jsem to tak s PS1,2,3 a udělám to i s PS4. Naštěstí je zatím na PC co hrát a zatím to nevypadá, že by na PC velcí vydavatelé zanevřeli.
  • Phillios191
    Musím říct, že dneska jako pořádný pařmen s nadupaným PC určeným jen a jen pro hry bych byl minimálně znechucen politikou a stavem vydávaných her na tuhle prokletou platformu. Díky bohu, že už tohle nemusím s PSkem řešit, kdyby ale existoval stroj času a podíval bych se na sebe z minulosti, tak bych se asi proklínal, jak jsem to mohl udělat, holt doba se mění a přístup vývojářů také. Já si za kvalitní tituly rád zaplatím - současně kupuju tak cca 3 hry do roka. Nicméně ty humus porty s konzoloidním ovládáním (bohužel bez ovladače u krabičky) a zmršené optimalizace mě dokopaly k tomu, se na PC totálně vykašlat. PCčko už mám jen jako pracovní záležitost, kde sem tam programuju. dělám hudbu a překládám.
    • Tak je pravda, že co jsem si pořídil PS3 a začal postupně hrát exkluzivky, tak k PC ve volném čase usedám výrazně méně (většinou jen ke Crusader Kings a Europa Universalis). Ale pokud bych si měl vybrat, zda si novinku zahrát na mém poměrně výkoném desktopu, nebo na PS4, tak volím PC.
      • Já to tak taky měl po koupi PS3, ale 2 roky poté už se na ni spíš jenom práší a zapnu ji jen občas.
    • DekkerDave
      Ty vole a tobě za tuhle propagaci platěj kolik? Že bych to taky zkusil.
    • Sr_Lobo
      Jakoze zasek se mi v aute popelnik, radsi zacnu jezdit vlakem ? *15*
      • Ne, jakože rád hraju hry za 2 litry trhaně a rozmazaně, na PC nemám peníze, tak na něj budu hloupě nadávat ze svého notebooku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit