Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Blizzard nie je znamy tym, ze by nechaval neodladene hry...opravia to.
  • species
    ja to rikam furt, 40k > vanilla... a ted me ukamenujte :p
  • nightborne
    To je jasný sci-fi, nevidíš tam ty vesmírný lodě?
  • species
    dela mi to na i5 2500k, kamos ma 4690 i7 a vse v pohode, druhej kamos ma 4670 i7 a dela mu to taky. Kdyz sem si vzal z prace i3 26xx tak vse v pohode......

    Opravdu doporucuju refund pac jedinej "fix" je nastavit si hru konstantne na 30 fps a to je tak filmovy ze bych to vyhodil z okna nejradsi.......
  • nightborne
    Hmm, zajímavý - asi jsem tedy měl já i spoluhráči štěstí, že se nám něco podobnýho nepřihodilo =).
  • species
    maj tam docela seriozni problem s FPS, je to CPU related, je uplne jedno co mate za vykon, jeslti i3 nebo i7, je to proste podle konfigurace.

    Takze kdyby jst enekdo kupoval a pri pohledu na urcite misto se hra zpomalila a pak vystrelila warpem dopredu jak blazen, doporucuju IHNED refund, ja svoji moznost promeskal.....
  • Už ať je výplata. *2*
  • Radkaa
    To je nějaké fantasy ?
  • Asi bych měl dodat, že tam je víc než tři druhy zbraní na každou postavu s tím, že nepočítám dohromady meele a range zbraně. Voják, kromě toho popsaného má taky samotný meč, samotný palcát a gigantický obojručák.
  • Alex81
    Chtěl bych VS mod.
  • Vogon
    Warhammer mě vůbec nezajímá, nemám o něm valné mínění, ale i přesto musím říct, že Vermintide je naprosto boží.
  • Se právě ptám, abych to nečetl zbytečně.
  • nightborne
    Přečti si recenzi, je tam o tom pár odstavců =).

    tl;dr: Jde, ale za moc to nestojí.
  • Jde to hrát jako single ?
  • Sr_Lobo
    Nahráno 30hodin a pořád baví, recenze je suprová a objektivní, můžu jenom doporučit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit