Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JustinBieber
    nezáživná hra *6*
  • za mě - na hru jsem se nesmírně těšil, i když ve mě hlodal červíček pochybnosti a tato recenze ukázala přesně tím, čím má dobrá recenze být - pomohla mi s výběrem. Jestliže bez dokončení mise není loot, není ta hra pro mě. Ne proto, že by to bylo špatně - konečně nekompromisní hra, ale kombinace veličin jako: málo času, cholerik a no loot i když to není moje chyba - jsem příliš mladý na to zemřít na infarkt :-) takže obecně vzato, tato recenze mi zachránila život. Jinak všem ostatním co nemají stejný druh problémů jako já - mnoho štěstí a dejte krysákům po čuni i za mě :-)
  • PS: proto čtu knihy z WH univerza v angličitně, to co s nimi udělal český překlad je totálně na blití *1*
  • anglický originály zní vždycky líp, pak zas skončíme u transportérů nosorožec. landových nájezdníků a hvězdných plenitelů, děkuji nechci *4*
  • nightborne
    Ono se to jako "okapoví běžci" překládalo v českejch verzích WH knih, proto to je i v recenzi =).

    Jasně, občas zní anglický originály líp, ale to si moc nevybereš, zas recenze, kde je každý druhý slovo anglicky, by vypadala prasácky =).
  • Dobrá recenze, až na ty české překlady jednotek, to nikdy nevedlo k ničemu dobrému, lepší je nechat originál, u gutter runners bych tipoval spíš význam stoka než okap, ačkoliv krysi jsou šikovné, jistě dokáží šplhat i okapy *4*
  • Jack1947
    Spíš MURDER *3*
  • Radkaa
    Něco venku hledá. *13*
  • Jack1947
    Left4 Dead vybijená, kdy je úplná nutnost mít živé spoluhráče protože boti si jedou samozřejmně svou vlastní cestou a spíš překáží než aby nějak výrazně podpořily celkový zážitek.

    Nicméně tento styl kooperace mně moc nebaví, hrál jsem jen Left4dead a 2jku jsem chvíly hrál (pirátskou s mody) ta mně bavila trochu více ale je to stále o tom samém dokolečka dokola. Tedy COOP vs AI.

    Jistě pokud to má singlplejr tak bych zkusil ze zvědavosti, radši si někdy dám zas po delší době Nosgooth to je víceméně to samé navíc zdarma.
    Jak píše dole kolega, jestli to je pravda tak o to víc by zamrzelo... koupit si hru která ve finále jede jen někomu a ještě ne úplně nejlíp a v mp to je prostě něco neodpustitelného.
  • species
    sorry taham to z paty :D bylo mi jasny ze me na tom nekdo callne
  • to jsou zajimavy i7, to jim intel vyrobil na zakazku?
  • Ja mam i5 2500k a jede mi to v pohode, asi to bude cpu v kombinaci s necim jinym.
  • Mulder nemá čas?
  • species
    jj presne tak :D Proto to pro me melo na stredni asi vetsi appeal
  • species
    no nevim, pulrocni disconnecty v BWLku a raidovani Thaddiuse ve 2 rano vypravi jiny pribeh o blizzardu.

    Nicmene tka nebo tak je to irelevantni pac tuhle hru nastestni nedela blizzard ale Fatshark
  • jo, jenom věčná škoda, že tohle není od Blizzardu xD
  • nightborne
    Tu MMO mám doma sběratelku... skvělej artbook, ale samotná hra mě poměrně rychle omrzela - hlavně kvůli mizernýmu balancu mezi classama, což je u primárně PvP MMO docela závažnej problém.

    A z vanily si přečti aspoň ságu o Gotrekovi, to je taková řekněme klasika, pokud si smím dovolit použít takovej termín v souvislosti s Warhammerem. 40k má zas ten víc cool faktor, protože zkrátka a dobře, jen máloco z vanily se může v badass faktoru rovnat jednotce terminátorů ze čtyřicítky, že =).
  • species
    hele presne sem to chtel napsat, zapomel si ze jsme na internetu :D Nicmene ja jsem fact barbar, ja cetl jen 40k na stredni, ze zakladu jsem necetl vubec nic, jen jsem hral tu mmo, ktera byla SKVELA a vermintide me taky bavi.... jen to musim mit tak ze mi to budto warpuje, nebo se mit o konstantne seka :/

    Tim chci rict ze vubec nemam problem s vanillou, porad je to warhammer, ale space marine a podobny hry nedosahuji kvalit vermintide ani nahodou.
  • Radkaa
    Asi bych neměla s kým to hrát. *13*
  • nightborne
    Kdo by tě kamenoval za osobní preference?

    Oukej, zapomínám, kde jsme. Zhyň bídnou smrtí, že si dovoluješ mít něco raději =D!

    Mě třeba baví obě varianty Warhammeru srovnatelně, každá má svoje kouzlo. A za obdobu Vermintide ze 40k bych taky někomu zulíbal ruce, co si budem =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit