Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co to meleš
  • Rozhodne stoji za to to zkusit. Maus je stejne zatim az na patym ranku a to je neco kam jsem se nepropracoval ani s jednim narodem.. zatim :D
  • Llour
    Mě připadá, že je to čím dál lepší. Hlavně člověk musí mířit u každého tanku trochu jinam, aby to mělo nějaký smysl a v realistickém modu záleží daleko více na schopnostech hráče než na pouhé náhodě nebo štěstí. Např. 2 měsíce zpátky bylo ve WT vidět dost technických chyb (stromy mizely sami od sebe, nebo se prostě válely jako kuželky), teď je to už ok.
  • Někdo mě možná opraví, ale jediný co tam přidali z tanků, které se v reálu bojů nezúčastnily je Maus a na ten jsem mockrát nenarazil...
  • Jak je na tom teď vůbec WT? Nějak jsem se k tomu ještě nedostal, ale nedávno jsem někde četl, že ta hra šla kvalitou taky dolů, že tam podobně jako ve WoT přidávají tanky, které byly pouze ve fázi prototypů nebo pouze ve fázi návrhu apod.
    Nad Wot už jsem zlomil hůl, ta hra jde podle mě kvalitativně celkem ke dnu. Naslibovali toho plno, ale skutek povětšinou nikde.
    Jinak pro esport se hra, kde hraje velkou roli náhoda, podle mě vůbec nehodí.
  • Llour
    Daleko lépe by se pro esport hodil Warthunder, žádné HP, žádné zobrazovaní nepřítele pomocí červeného světýlka, žádná pomocná ruka od minimapy......žádné kempení *4*
  • e"sport"
  • P2W nikdy nebude uspevny v esporte
  • Bude nekdo z techlech pro hrat bez gold strel atd ? To asi ne co to by dostali od nepratelu ktery by je meli jak nic :)
  • MickeyMutant
    "...šéfovi firmy Viktoru Kislyim"? To jako vážně? Když už chcete uvést přepis do angličtiny, nešlo by to třeba v závorce za nezprzněným českým tvarem jeho jména?
  • Jack1947
    P2w,P2p a ted si vemte co když nějaký tým je slabší a nemá na to? tak tam neměl snad ani lézt. *7*
  • To si možná jenom myslíš.

    Do turnaje se každý přihlašuje se svým účtem, se kterým hraje v regionu, ve kterém soutěží. Sledoval jsem Grand Final a tam to máš černé na bílem.

    Kupříkladu Virtus.Pro tam hrálo v sestavě: Bishop, Coca_Cola, JustCauz, Break_neck a další. A to jsou jejich osobní účty *3* .
  • Nahodne generovanej je tak mozna tenhle tvuj nazor :D kdyz je ve hre haluz faktor, tak proste rozhodujou jiny veci jako taktika, teamplay, zkusenosti, psychika.
  • snorgrind
    Co mate porad s tim hrbenim u pocitace ? Nemate na to si koupit poradnou ergonomickou zidlu a stul ze vam PC lezi v rohu na zemi ? *7*
  • Jako vášnivý gamer a sportovec říkám, že jsou to diametrálně odlišné věci, které mají pár podobností *3*
  • PreidaQ
    Ty už jsi zase ukřivděný, že se tu jako esport pokrývá něco, co ty nehraješ? Buď radši v pohodě, než se celý život nad něčím čertit.
  • tady někdo neví jak to funguje, na esport (ten vyšší ligy, ne turnaje pro všechny) má každý hráč zvlášť účet kde je vše na 100% - posádky, tanky. Takže takové argumenty jsou zcestné
  • Aspon sa to konecne nebude lisit od normalneho sportu:))
  • Problém je, že celá tahle hra je náhodně generovaná. Máš tam náhodný rozptyl střel, penetrace, hodnotu poškození (25 % tuším). Je to jeden velký haluz, který v eSportu nemá co dělat.

    Navíc si tanky vybírají hráči. Každý si tam může zvolit výbavu dle svého, ale hlavně je to o tupém sbírání zkušeností v náhodných bitvách, protože pokud budeš mít dobrou posádku s maskováním, opravami, lepší přesností a dalšíma blbostma - máš jasnou výhodu.

    Takže lidi v eSportu mají v těch tancích třeba posádky, ve kterých mají odježděno tisíce a tisíce bitev. A to podle mě blbost.

    V pravé soutěži má záležet na dovednostech hráčů, ne na náhodně ze strany serveru a tom, kolik stovek hodin nějaký blbec proseděl u hry, aby měl skvělou posádku pro turnaj...
  • Jasně že je to budoucnost ale ta jejich tupá hra je na to blbě stavěná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit