Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • předposlední film*
  • Osobně bych se strašně rád podíval na období "Nákazy" aka WARCRAFT3 + FT, přišlo mi to příběhem a i možností spracování do filmu asi nejlepší, a i mě to bavilo.
    Takže scénář přepsat a zaměřit se na hlavní postavu Arthase, kdy první film věnovat jeho mládí, různé bitvy které povede proti Orkům, Goblinům a Taurům, a zakončit to začátkem objevení Nákazy.
    Další film kdy se Arthas setká s pány děsu atd a začne tam ta zápletka okolo Nákazy a objevení Mrazivého smutku a monstrozní bitvy s Nemtrvýma, kde se ve filmu objeví i jiné postavy, včetně Night Elfů a vybudování Aliance (nějakou tu politiku do toho taky dát), ukončené tím jak Arthas začne mít noční můry a začne skrze něj promlouvat mrazivý smutek, kde pobije Královskou radu a přijme svou identitu jako vůdce Nemrtvých.
    Poslední film bude o tom, jak ho mrazivý smutek ovládá a on musí osvobodit Krále Lichů, aby sjednotil říši. Takže tam budou občastné comebacky ohledně minulosti a koho v předelšých dílech zabil a co udělal Lady Silvanas atd... a občas se v něm projeví lidskost, ale už jen útržkovitě. A zakončit to finálním soubojem Illidana a Arthase (v pozadí války Nákazy se zbytkem světa) a korunovací Arthase jako Krále Lichů...
    Pak v dalším a posledním díle by bylo jakou to mělo odezvu na svět a tam bych přepsal scénář, a zradou Sylvanas a její odplatou by Arthas zemřel a končilo by to sjezdem vládců, kde by se zničilo pozůstatků Licha...

    Sice by tam něco neodpovídalo tomu universu WoW, ale jako filmové provedení by to bylo dobré a myslím si že by to mohlo předčit i Pána Prstenů..
  • uhm no potrebujem riadnu rubanicu spelly a bossa atd keby to vyzeralo ako war3 moviecka ;)
  • Trosku blbost s tim, že živí herci sux. Kdyby vybrali nějaký laciný kanadský seriálový herce tak možná, ale žádná supertechnologie ti nikdy nedá do filmu takovej feeling, jako kvalitní hereckej výkon.
  • no urcite by to nemali robit ako normalny film skor daco jako final fantasy abo avatar, zivy herci sux
  • kdyz uz by tam ten arthas mel byt tak jako herce jedine Vladimir Kulich!
    http://www.csfd.cz/tvurce/20896-vladimir-kulich/
  • Nemáš pravdu. V 70 a 80 letech Hollywood stavěl na první místo režiséra. Tehdy taky vznikly nejlepší filmy. Pak se to změnilo a o podobě filmu rozhodují produkční společnosti. A ty svoje názory staví na grafech a trendech. Proto má spousta filmů nízkou přístupnost. Příklad Souboj Titánů. Naprostá blbost, ale měla úspěch v kinech. Proto se už chystá druhý díl.
  • Moc tomu neverim, ze to nekdy vznikne...
  • Je sranda pozorovat,jak je v mode nadavat na hollywood.Je to nejvetsi "tovarna" na filmy na svete a tak je logicke,ze se tam najde spousty spatnych filmu,spousty hloupych filmu apod.,ale najde se tam i spousty velmi kvalitnich filmu.
    Neni to o hollywoodu,ale o lidech,kteri dany film maji na svedomi.
  • Podle me fanouskovska komunita (i kdyz pocetna) nezajisti filmu komercni uspech,zejmena pokud by se do nej jak ty rikas vrazily velke penize.
    Vzhledem k povaze nametu by rozpocet musel byt minimalne kolem tech 300mil dolarku ,aby ten vizual za neco stal.
    A takovy film ti pouze fanousci nezaplati,takze by se museli snazit zaujmout sirsi spektrum divaku a to by mohlo znamenat znacne zmeny v konceptu celeho filmu.
    Potencial tam je,ale rozhodne to neni takova tutovka jak to ty tady prezentujes.
  • ehm, to byl vtip a narazka na to, ze by cameron vlastne nebyl daleko od toho, s cim delal u avatara
  • Spíš nepochopím proč Blizzard tohle čekání neukončí a neudělá CGI film stejně jako to dělá Capcom nebo Square Enix.
  • Srovnat se nedá, obě univerza vznikali za úplně jiných okolností. Star Wars se navíc vyvíjí necelých 35 let. SW je souboj dobra se zlem, ve WoW to tak vyhraněné není. Nějaké paralely tam jsou, ale nic významnýho. Navíc je mnohem jednodušší udělat hru podle filmu/ů, než film podle hry.
  • Tak jedinčenou fantasy ságu asi ne, on Warcraft zkopíroval a absorboval všechno, co se jen dalo :)
  • suhlasim a este Rise of the Horde a Beyond the Dark Portal !!!
  • Rorschah
    WOW universum se dá srovnat se Star Wars... potenciál je obrovský,hlavně kvůli celé té svojí logice a vůbec celkovému kouzlu. Kdyby se toho ujal někdo na úrovni (ne jako paka typu filmů Doom či Bloodrayne), a investovali větší prachy, mají na to, vytvořit jedinečnou fantasy ságu, která by šla na dračku už jen kvůli fan komunitě. jenže jak to dopadá s převodem her do filmu víme všichni ....
  • Na film ze světa Warcraftu jsem se kdysi hodně těšil. Ale poslední dobou, kdy je universum a příběh Warcraftu przněn herní linií WoW bych byl možná raději, kdyby žádný film netočili.
  • Abych se přiznal tak jsem ve film ze světa wow nevěřil dost dlouhou dobu. Nevěřil jsem, že se někomu podaří vytvořit ten svět dostatečně věrohodně; to ale až do doby, kdy jsem viděl Avatar v imaxu. Prakticky hned od začátku jsem si řikal, že pandora mi hrozně připomíná warcraft. Bylo by skvělý, kdyby se Cameron na tom alespoň podílel formou produkce;)
  • kostejnesmrtelny
    IMO by to měli nechat spát, což si koneckonců i myslím, že se děje...

    Kdyby se přece jenom nakonec rozhodli se do toho dát, ať k tomu proboha nepouštěj Metzena; ten se patrně v průběhu WotLK úplně pomátl, a jinak (po příběhový stránce) úžasnej datadisk úplně pohřbil.

    Metzenovy povídačky možná postačujou pro hry, ale film pak potřebuje trochu komplikovanější zápletku než desátou variaci na "zpočátku znepřátelený strany se sjednotí, aby se postavily největšímu záporákovi ever a zachránily svět".
  • Ethy
    Přesně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit