Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Facepalm. Tohle je vážně na hlavu padlé vydat toto.
  • Tak kvuli vetsim kozam a pozmenemu obliceji to fakt znova kupovat nehodlam.
    Skoda ze radeji nevydali nejake poradne pribehove DLC.
  • Trošku to nechápu, to jako výjde úplně ten stejnej TR znovu na PC bez sebemenších přídavků a misí za standardní cenu nové hry, což je v USA považována cena 60 USD? Já jsem v tom traileru bohžel neviděl nic lepšího než bylo v originální verzi, už ta mi tehdy přišla graficky hodně "next-gen". Chápu že to chcou znovu prodat na next-gen konzole, ale za tu cenu? Klidně bych tu hru zase koupil a rád si jí zahrál, ale to by mě taky museli něčím přemluvit, a né jen trailerem kde vše vypadá možná i hůř než jsem to měl u originální verze na max. detaily a FullHD rozlišení :) nebo případně upraveným obličejem Lary, asi tak, že jsem ten rozdíl nepoznal :D a proto i pokud by tam nakonec byl nějakej sebelepší grafický výkon, měla by pro lidi co již vlastní TR na Steamu být nějaká sleva, nebo dokonce by to mohl být HD balíček zdarma. Jinak je to absurdní a směšný ...
    • Dodatek: a pokud tu vůbec nebyla zmíňka o PC verzi ale jen čiště o next-gen konzolích, tak mě ignorujte :)) asi jsem si to špatně přečetl :)
  • mimo vlasy a oblečení "poletující ve větru" (i když i to se mi nějak extrémně nelíbí, protože mi připadalo, že jedné NPC tam poletovalo, ale té vedle ní stojící už ne... ty už asi nenaskryptovali) v tom nevidím žádný rozdíl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit