Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Přesně...já si hru moc užil, ale že by mě to herně a příběhově až tak dostalo, to tedy ne...není v té hře nic vyloženě WOW, kvůli kterému bych to spustil znovu
  • kickasl
    "nové hry už snad podruhé nikdo nehraje"
    Neni pravda. Akorat si musis dobre vybirat. Tomb Raider byl hrozna blbost(co se tyce pribehu), zbesila akce(ale nijak extra zabavna) a ... to je vlastne vsechno co nabidl(dobre, jeste nabidl Laru, ale to hru nezachrani). Treba ve skyrimu jsem nahral 100+ hodin. Takovy dragon age jsem si taky zahral vickrat(prvni dil hodnekrat a dvojku jsem prosel dvakrat).
    K hitmanovi jsem se taky dost vracel.Jeste napada dota(2), i kdyz nevim jestli to muzu pocitat kdyz je to online. Pak shogun(total war) a v podstate libovolna strategie od paradoxu(krom HoE a MoE), kde ten straveny cas dosahu uz dosti "zavislackych" casu.
    EDIT: Tak koukam, ze jsem se docela rozepsal, ale stve me to zobecnovani.
  • Ako s tym suvisia grafiky? Grafiky uz teraz dokazu pohnat lepsie vyzerajuce hry ako tento TR.
  • Mě si TR hodně získal. A v porovnání s libovolným Uncharted u mě vede. Hrál jsem teda PC verzi TR a nepřišlo mi, že by teď next gen verze byla o nějak moc lepší. Jako vypadá to o něco lépe, ale ne lépe o tolik, abych si ji koupil znovu. Ale hru jako takovou si klidně znova zahraju. S tím nemám sebemenší problém.
  • přesně, super hra to byla, ale dohrál jsem na 100%, všechno posbíral, není důvod pouštět znova...
  • Jinak já nového TR považuju za výbornou hru (8/10), zrovna před 2ma týdny jsem ho zkusil hrát znovu a došel jsem asi do půlky a smáznul to ... nějak už mě to podruhé zkrátka nebavilo, když už člověk ví co kde je, co se stane. Chci říct třeba Dooma (jeden př. za všechny) jsme mohli hrát pořád dokola a nové hry už snad podruhé nikdo nehraje. Snad jen někdo, kdo za to dá plnou palbu 1000kč, aby měl pocit, že ty peníze neutekly nějak rychle.
  • Mě tam chybí ta Tomb raiderská atmoška.
    Podle mě nejlepší díl je the last revelations čili 4
  • Dvě věci:

    1. však na tuhle platformu to vychází poprve, ne? Tak co se autor diví, že to bude stát normálně plnou cenu ?

    2. Vždyť to vypadá uplně stejně, vyšší rozlišení je fajn, ale nějak nevidím vyhlazování a blbou kvalitou YT to určitě nebude, takže opět nextgen fail. Myslím, že na skutečný nextgen si budeme muset počkat na PC příští rok až vyjede nová generace grafik.
  • KIMCID
    znova to nedám
  • Me se ten novy oblicej teda nelibi. Je sice asi detailnejsi ale Lara ted vypada jako panenka pripadne modelka s tunou makeupu.
  • Alex81
    Taky, tak. Hodně mě bavil Underworld.
  • hrál jsem to na průměrném notbuku a grafická kvalita mi připadá podobná. plus úprava obličeje byl špatný krok si myslím. původní se mi líbí víc
  • tonnymontana
    Me tenhle dil ohrome zklamal, zbesila akce, zadnej vetsi stealth a opravdu debilni pribeh ktery byl prvni hodiny hodn e zajimavej ale kdyz se nejaka vec opakuje po desate a hlavni hrdina dela nelogicka rozhodnuti tak u takove hry to nejde odpustit. Lepsi grafika to nezachrani a tech max 45fps zni strasne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit