Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    znova to nedám
    • cumpi3
      Přesně...já si hru moc užil, ale že by mě to herně a příběhově až tak dostalo, to tedy ne...není v té hře nic vyloženě WOW, kvůli kterému bych to spustil znovu
      • Je, pokud se ti líbili herní mechanismy a prostě tě bavil gameplay jako takový. A mě se líbil moc. Já to znova dám.
      • kennyB
        Jeden WOW moment tam byl a to bylo to "podzemní vězení". To pro mě byla nejlepší část. Ale kvůli tomu to znovu kupovat, to fakt ne.
    • přesně, super hra to byla, ale dohrál jsem na 100%, všechno posbíral, není důvod pouštět znova...
  • Me se ten novy oblicej teda nelibi. Je sice asi detailnejsi ale Lara ted vypada jako panenka pripadne modelka s tunou makeupu.
    • Tak jsi neměl čekat stealth. Někde snad vývojáři tvrdili, že to bude stealth hra? To je, jako kdybych si stěžoval, že mě zklamala fifa, protože tam bylo málo hokeje.
      • No, stealth nevím, ale třeba mě ta hra vyloženě naštvala tím, jak ji autoři před vydáním označovali za survival. A o ten tam ani nezakopneš. Takže i když ta hra asi není špatná (takový uncharted, jen hlavní postava heká, místo aby hláškovala), až na pár vyloženě WTF herních mechanismů, tak mně ji zkazila marketingová kampaň, protože jsem dostal něco úplně jinýho, než jsem čekal.
      • Omlouvám se, omylem jsem reagoval na špatný koment.
  • hrál jsem to na průměrném notbuku a grafická kvalita mi připadá podobná. plus úprava obličeje byl špatný krok si myslím. původní se mi líbí víc
    • Snaží se rozlišit ty dvě edice od sebe a taky se vsad, že ten nový obličej bude v pokračovaní a to i na pc verzi.
  • tonnymontana
    Me tenhle dil ohrome zklamal, zbesila akce, zadnej vetsi stealth a opravdu debilni pribeh ktery byl prvni hodiny hodn e zajimavej ale kdyz se nejaka vec opakuje po desate a hlavni hrdina dela nelogicka rozhodnuti tak u takove hry to nejde odpustit. Lepsi grafika to nezachrani a tech max 45fps zni strasne
    • Tak jsi neměl čekat stealth. Někde snad vývojáři tvrdili, že to bude stealth hra? To je, jako kdybych si stěžoval, že mě zklamala fifa, protože tam bylo málo hokeje....
    • Alex81
      Taky, tak. Hodně mě bavil Underworld.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit