Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to vyjadrenie a chovanie sa vedenia CT je az neuveritelne... Absolutne nedbaju na to, ze tam su ludia ktori tomu zasvetili co mohli, a jednoducha sprava, ze "koncime", je od nich po tolkych rokoch velmi drza a neempaticka.

    Naopak podla toho vyjadrenia Ondra Broukala vidim, ze si boli vedomi svojich chyb a snazili sa pre zmenu spravit maximum. Za to im dakujem, je vidiet, ze to boli borci na spravnych miestach. Nepochybujem, ze sa im bude darit aj bez GamePagu, ale je ho skoda. Pre nas co mame co to uz napozerane, budu spomienky na GamePage vzdy krasne a nostalgicke.

    Re-Paly je dobry. Je aktualny a moderuje ho tiez clovek ktory vyrastol vdaka GamePagu - (inu GamePage moze za rozkvet hernej sceny u nas viac ako si mnohy myslia), ale na moj vkus je zamerany az moc okato na deti. GapePage aj ked so mnou nebude vela ludi asi suhlasit nebol taky "cool", ale bol hravy a mal svoje caro. Mne bude rozhodne velmi chybat.

    Dakujem vsetkym ktori sa na tvorbe tejto relacie podielali. PS: Ondro - pre mna si herna legenda, tvoje videorecky (napr. aj na GameTV) boli absolutne najlepsie! Nech sa dari.
    • Takže se tu snažíš říct, že se tobě jako dospělému ty "vtipné" scénky na GP líbily.
      Pořad měl spostu chyb a žádné změny nenastaly.To je fakt.
      • Ako ja suhlasim, ze GP mal vela chyb, ale ako si si mohol aj precitat v clanku, boli si chyb vedomi a na ich rieseni chceli pracovat, len narazali na system akym funguje CT.
        • To tvrdí oni.Tak nějak nedokážu uvěřit, že přisli za vedením ČT a řekli "Hele my už ty scénky nechceme dělat a ztrapňovat se.Chceme dát více prostoru recenzím atp. tedy věcem, které hráče bude zajímat.Zvyšíme tím sledovanost" a vedení ČT "Ne budete dál dělat ty "vtipné scenky nám se líbí."..
          ¨Ne myslím že tak nebylo.
          • Ano, tohle delali prakticky vsichni redaktori, kteri se v GP od jejiho vzniku vystridali, a ze jich bylo dost. Spousta z nich kdyz videla odpor CT neco menit a na necem pracovat, tak se na to radsi vykaslali.
            • No... a co třeba nic moc neměnit a jenom dělat ty scénky vtipné? *3*
    • Samozrejme, ze o kritice gamepage CT vedelo. Vzdyt za ta leta lide, i samotni redaktori GP uz od pocatku meli k poradu vyhrady a porad se o tom mluvilo, ale menilo se toho jenom malo. Protoze v CT jsou stary struktury, reziser a dramaturg k tematice nema absolutne zadny vztah a nic o tom nevi. To je problem CT a ne absolutne vymyslene duvody.
  • Upřímně řečeno, ČT má pravdu. Je to veřejnoprávní televize a pořad tohoto typu pro ní není priorita. Je samozřejmě otázka jakým způsobem to bylo sděleno atd., ale v principu souhlasím
    • BoB.2
      Je to tak z České Televize se stává kanál pro uprděný důchodce, jinak místo GP prej budou dávat Ženu za pultem.
      http://www.csfd.cz/film/99723-zena-za-pultem/
      • Co se to na tom internetu rozmohlo za mor nadavat na duchodce. Taky budete jednou stary holenkove!
        • BoB.2
          Mam v plánu umřít mladej takže je pěkně na*eru.
          • Ty si spíše neuvědomuješ že důchodci ti zaplatili vzdělaní. Ikdyž v tvém připadě to byli možná vyhozené peníze.... :)
            • Ano, a my jim za to teď platíme důchod.
      • Za to totiz nic neutrati. A duchodci sleduji naprosto vsechno, kvalitativne od prumeru dolu :)
    • A to si jakoze uvedomili po 13 letech? Nejaky divny, ne?
      • Mozna, ale jen mozna, se parkrat behem te doby vystridalo vedeni.
  • Čtěte po sobě! Učí se to už na prvním stupni.
    Pokud jde o mě, já s vyjádřením ČT2 souhlasím.
    • No já tedy ne. Zabili mi jeden ze dvou pořadů co sleduji pravidelně. Druhý je Re-Play. A Game Page je legenda. Teď místo toho dají doufám nějaký pořad pro cigoše či něco podobného blbci multikulti.
    • Tak to je zajimave, protoze zadne neni, proste jen rekli nazdar.

      Game Page stradala, alespon podle odpovedi to tak vypada, hlavne z nezajmu CT a jeji naproste pravekosti v zakladech systemu fungovani a jeji struktury. Osobne mi Game Page nevadil, jen jsem ho nejak nesledoval (nemam TV), zato jsem se casto ucastnil soutezi pres web.
      • أنا أكره هؤلاء المنتجين
        • Nesnáším tyto producenty (přeloženo)
          a ČT pozor na opuštěná zavazadla a lidi z bombou na sobě
  • BoB.2
    Těhle pořadů není nikdy dost, i když GP byl prostě trochu trapnej ale asi byl pro jinou věkovou skupinu než jsem ja. *7*
    • To jo no, pro starší.
      • Souhlas. Pro velmi, velmi, velmi starou... Předškolní humor zkrátka (krom předškoláků) nesedne každému *7*
  • Kdo a nebo co, že je ten dramarug ? *3*
    • Blb co stojí za koncem Game Page, prtotže chce multikulti sa.čku
    • BoB.2
      hups asi se někdo překlep

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit