Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja by som v tom velku vedu nevidel, proste to nikto nepozeral, ked neni sledovanost proste to zrusili, neexistuje iny dovod. nastastie tu mame fight club a replay.
    • smejki
      sledovanost nemá u veřejnoprávní televize hrát roli. jen "přínosnost".
      • janchor
        +1, bohužel na Kavkách nejsou s to si tohle uvědomit. Respektive jsou, ale..
    • life28
      sledovanosť bola okolo 50 000 divákov každý diel. Re-Play má 80 000. Viď FB stránku českej televízie
      • Analýza ČT2 kanálu rady CT říká něco jiného.A to, že měl 32k diváků.50k bylo spíše zbožné přání.
  • nejlepsi je stejne replay s nejhezci moderatrokou *14* *14*
  • Televize? To ještě pořád existuje? *8*
  • moc jsem ho nesledoval, měl jsem z toho vždy feeling, že nejde ani tolik o hráče, jako spíš o redaktory. navíc některé rozhovory a recenze co si pamatuju ještě z x let zpět kdy jsem občas nějaký díl čistě náhodou viděl na mě působili převážně poměrně trapně.
  • Posledni kapka CT .. prestavam platit poplatek a at si za ty krestansky s****y plati duchodci a kravy na materske !!!
    • pockej, az budes mit sam kravu na materske.
    • zdeeneek
      Duchodci a zensky na materske za zruseni GP urcite nemuzou. Nejses trochu mimo?
  • Taková lepší petice http://www.ipetitions.com/petition/petice-za-dozivotni-nezarazeni-poradu/
    • která zkriplené hlava tohle vyblila? rád bych si s ním pohovořil, že by ho ani vlastní matka nepoznala...
    • Jak může sakra někdo hatovat Jindru Rohlíků? *8*
  • no o to víc si užijete křesťanských magazínů *1*
    • At se ti to libi nebo ne,tak vericich je v CR porad vic nez hracu.
      • jo, fandů masového vraždění posledních několika tisíc let je tu spousta, skvělé, tak to má být...
  • I když jsem to taky asi rok neviděl, tak to bylo v současným formátu celkem k hovnu, CT 2 by mela mít trosku jinej porad o hrách, neco jako replay, ale víc do hloubky, treba půlhodinový gameplaye nejlepších her poslední doby- když už to teda nebude aktuální. A místo Game Page by se to mohlo jmenovat Game Play *1*
  • Jinak pro pány lávra, Homocylindr, take a homoguess, ententýky dva homošpalíky a homoboy hunter: "Narodili se jako hlupáci a velmi úspěšně rozvinuli své vrozené schopnosti."
    • Cahir
      Chlapci, myslím že udobřit se a vyřešit svůj problém s latentní homosexualitou můžete jedině ve společných sprchách. Na to tyhle stránky nejsou...
    • Chápu, že tu práci v televizi, plné homosexuálů, jsi nedostal zadarmo, pro nácka to musí být strašná potupa. To pak nenávidí svět ještě víc.... *15*
      • Ale no tak, neskrejvej to, skoč přeblafnout pár těch buřtů na http://www.multi-kulti.cz/ frajere... Nezapomeň se zastavit na vyližřiťku na http://antifa.cz/ a rovnou hodit nějakej ten nenávistnej koment proti Israeli.

        Pořád nechápu dle čeho sem dle vašich pokřivených mozků nácek?
        • Protože tu dokolečka dokola bleješ svoje pindy na cizí národy, náboženství a teď i sexuální orientaci. Nevybouřenej nácíček jak vyšitej... ale jestli tě na oslavě narozenin Adolfa kamarádi nutili přeblafnout na záchodkách celou sestavu Judenmord, tak se ten děs z homosexuálů dá trochu chápat.
          • Mimochodem uznávání křesťanství a židovství, neuznávání islámu, upřednostňování evropské kultury (v podstatě antickokřesťanské) a nemít rád homosexuály = nácek? Můžu vám říct pánové, že vámi domnělé náckovství mé osoby, je jen slabounký odvar vašeho ultramultikultihomozelenolevičáctví...
            • pán je homosexuál?
            • Mazej na Reddit a nedělej tady drsnýho. Seš prostě hulvát.
          • No vy ste opravdu banda hovad... Podej si ruku s těma výše jmenovanejma a poplácejte se po zádech, jaký ste machři...
    • Vysaj mi kohouta borče.
    • Thorleif_cz
      Není nad to, když někoho velmi rafinovaný způsobem sofistikovaně setřeš.... *1*
  • musíte počítat s tím, že televize hraní prezentuje jako strašnou závislost a zlo, které z lidí dělá vraždící magory a jestli to vede říďa z TV .ovna tak se ani nedivím, že to ruší, na Nově toho milného o hrách řekli dost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit