Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je deep silver vhodný?

    Já se podíval na seznam her a nic moc. Korunu tomu dává zabudovaný gothic 3 kdy právě vydavatel tlačil na vydání v takovém stavu....
    • Gothic 3 nevydali Deep Silver. Ti to jenom koupili po krachu původního vydavatele
    • těsně vedle, ale slušnej pokus :)

      http://www.pluto13.de/docs/PiranhaBytesJoWooD.pdf
      • No jo. To jsem si vzpomněl špatně.
        Tak stejně, ten seznam her není okouzlující. Proto jsem se ptal
      • Und? Sei mir nich böse, aber Ich ferstehe nicht.
        *7*
  • Nemohl by ty gameplaye dělat někdo jinej ? Tenhle člověk je tak šíleně nudnej a nezábavnej a otravnej . Že člověk sotva dokouká video .
    • dobrovsky je v pohode, volej je horší ale tady si človek moc nevybere. rekl bych ze tohle je nejlepší dvojka
    • N0isy
      Moje řeč.
  • Prodeje na PC jsou podle mě už zabitý - jelikož nejde o mainstreamovou záležitost, moc lidí nečeká jak to dopadne, resp. ten kdo má o hru fakt zájem tak už koupil/zabackoval. Takže zbývají konzole, celkově si říkám že tato hra si na sebe nemůže vydělat ani kdyby se markeťáci přetrhali vejpůl..
    • Veskoslav
      To jsou zase h*vna.....
    • Paulcz
      Myslím, že tu ztrácíš čas, utíkej si přečíst pár hurá zpráv o tom jak prodej PC skomírá :)
      • Nic takovýho ale ve svém textu nenaznačuje, ne? Utíkej si raději zahrát sudden strike, nějak ti odchází ten tvůj "PC" mozek, voe....
    • Je normální si hru koupit, až vyjde.
      • Jj. Hlavně bakeři to dělaj nejvíc...
        • Tilwaen
          Kickstarter není primárně platforma na "kupování" her, to pláčeš na špatném hrobě.
    • já třeba čekám jak to dopadne
      • to jsem zapomněl dodat - těch pět socek co čeká nepočítám
        • někdo třeba čeká na recenze krátce po vydání aby věděl, že ta hra není rozbitý bordel, nemám problém koupit hru týden co vyšla za plnou palbu, ale chci vědět, do čeho jdu, ne spláchnout peníze do kanálu, obzvlášť u nové značky a u tohohle studia, které vydalo i nejhorší hru všech dob
          • Ne studia, ale vydavatele.
            • "vydavatelské studio" sice možná není ten nejsprávnější terminus technicus, ale používá se to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit