Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Na stránkách Warhorse někdo položil zajímavou otázku: Nebyli náhodou Koch Media / Deep Silver mezi těmi, kteří v roce 2013 ještě před Kickstarterem hru odmítli?
    • Ale být pouze vydavatelem, nebo být i investorem je celkem rozdíl
      • MickeyMutant
        Souhlas, ani nechci tvrdit něco jiného. Jen by to byla taková drobná pikantérie, pokud na ty dveře opravdu klepali podruhé, nebo pokud ty dveře teď samy přišly do Warhorse s nabídkou.
    • A i kdyby byli, o čem by to pak svědčilo ó moudrý Mutante?
      • Ó moudrý mutante *1* *15* *1*
      • MickeyMutant
        O tom, že nejspíš změnili názor*3*
        • Ty krááávo, tak to mělo hloubku, nechceš si založit paypal donate účet? Normálně otevíráš lidem obzory, za to bychom ti měli platit... fakt čest tě tady mít.. a zadarmo
          • Johnny
            ty seš nepředstavitelně velká pýýča... takový mrhání semene se jen tak nevidí.
          • MickeyMutant
            Díky za slova uznání, rád vidím, že ti to došlo po pouhé jediné doplňující otázce.
            • Majkl
              Ba dum tss
  • Femto
    Škoda, tak nějak jsem doufal, že jim to vydá Bethesda Softworks *3*
    • martinbucek
      jop a chudak dan by musel napisat zoznam 100 hluposti na kingdom
      • Zrzzek
        zabil *1*
  • já myslel, že to jsou poláci
    PS: přečtete si po sobě ten text, anebo si pořiďte korektora...tolik chyb nenapíše ani 9 letá holka na facebooku
    • Tohle tady nesmíš psát. Když jsem to zkusil před časem já, tak mi vynadal sám šéfredaktor, že jsem na Aleška zlej a von se přitom tolik snaží...

      Ale tak když už je kočka z pytle ven, tak aspoň zopakuju svoji tehdejší radu, že když se text nakopíruje do Wordu a věnuje se zvýšená pozornost červeným a zeleným vlnovkám, nemusí k podobným věcem docházet. A je to zadarmo (když už ten Word máme, že...).
  • Jo, to je ten vydavatel, co pomohl na svět skvělé Ride to Hell: Retribution. *1*

    Ale jinak má aspoň pár docela dobrých titulů ve svém portfoliu.

    Zajímalo by mě, kolik procent jim za tuhle spolupráce uždíbne.
    • jindra.veliky
      vyhledam si to a vyjelo mi tohle video, lol

      https://www.youtube.com/watch?v=VA3vijm17Bs

      takze to je neco na urovni Battfleildu 3, 4 a bliziciho se 1? *4* Tam se to taky deje
      • To si Dvořák nezasloužil....
      • Paulcz
        náhodou ten přívěs v patách je boží :)
        • Zrzzek
          Skoro jako Uncharted *1* *1*
    • kdybys nebyl noob tak víš, že ty značky získali až po úpadku THQ později v roce 2013/14. Dřív to byl low profile vydavatel který vydával většinou niche strategie a tituly typu Ride to Hell :D
  • Fyzická media? Co to je? To je to co se prodava v hypermarketech?
    • martinbucek
      ne to je to co za tie peniaze aj mas, nie ako valve co ti preda 1-0 a ked sa im prestanes pacit, tak si ich vezmu spet
      • No mne především vadí postup Rockstaru u letitých dílů GTA na Steamu - vypršerly jim licence na některé skladby v MP3 playlistu a operativně je záplatou smazali všem vlastníkům na Steam účtech .
        Totéž "Hot coffee" , opravená verze přináší méně obsahu ...
        Takže nezlobte se na mne , ale staré dobré fyzické kopie hry díky své neměnnosti mnohdy přináší větší užitek než digitální kopie . V mých očích minimálně u téhle série už pirátské kopie dosáhly úrovně jediných skutečných archiválií s kterými má smysl počítat i v budoucnu ....
        • To neni pristup Rockstaru, Mafie ma to stejne a stejne i u jinych titulu.
          http://steamcommunity.com/app/50130/discussions/0/357287935541799523/
          • PS: ta chybejici hudba se da lehce dodat modem. Ale novej exac uz ne.
      • Jj. Krabicovky. Ty, ktery se mi vali ve skrini a ke kterym uz nejsou patche. Sranda je, ze to co je na steamu, melo by byt funkcni. Takze kolikrat verze na steamu je funkcni, kdezto krabicovku uz na novym systemu nerozjedu...
        • Zvláštní, v posledních cca 6 letech jsem instaloval asi 3 velmi staré krabicovky, které se mi válely ještě na archaických CD - Baldurs Gate, Deus Ex a Splinter Cell (DVD). Deus Ex se nainstaloval bez potíží na Windows 7 a nijak neprotestoval ani proti instalaci Addonů. Baldurs Gate to samé, stačilo stáhnout nějakej kumulativní patch. Určitě je dost titulů, které už bych teď na současném systému nenainstaloval - ale stále je dost titulů, které fungují i se soudobými OS :) To vaše glorifikování STEAMU se vám může jednoduše vymstít - stačí shodit tlačítko v serverovně....fyzický nosič si můžu zničit maximálně sám :)
          • Velmi staré krabicovky, pro mě to je třeba witchhaven nebo magic carpet, který - světe div se - na windows 10 nefunguje *8* btw nefungoval ani na win 98 a na win 95 velmi podivně, drtivou většinu her, co mám krabicovky jsem koupil na steam/gog/origin/uplay/battlenet protože velká část z nich jsou akorát lapače prachu vhodné akorát tak na vystavení na poličce, ale zrovna tyhle 3 hry co zmiňuješ rozjedeš z placek i pod desítkama, ale zrovna deus je na steamu za pár kaček
        • to musis delat jak je zvykem v exotickych krajinach, ke kazdy hre jinej hw ke spusteni
      • Tilwaen
        Také na fyzických nosičích jsi vlastníkem pouze licence, nikoliv obsahu (hry). To platí alespoň pro všechny Steam a Xbox hry.
        • martinbucek
          lenze mas aspon nieco v ruke a mas istotu, ze si to zahras kedy chces ty a nie kedy ich to prestane podporovat....games for windows si pametas?
          • GOG znáš?... :)
          • ale však aj so steamu sa dá stiahnuť iso súbor hry. A navyše teraz b dobe 50-100 GB hier bude aj v krabicovkách čoraz častejšie len inštalačka steamu ako to mal MGS V.
          • Tilwaen
            Pamatuju. Jenže pokud by nedejbože GabeNovi hráblo v palici a Steam přestal ze dne na den fungovat, milé CDčko v ruce je ti stejně k ničemu, protože bez Steamu se ti hra v dnešní době vůbec nespustí. Ostatně sériové klíče už pěknou řádku let nezadáváš přímo do instalátoru hry, ale přímo do Steamu.
            • Tilwaen
              James Gastowski: Pokud jsi schopen stáhnout crack, jsi schopen stáhnout i nelegální verzi celé hry. CD je opět redundantní.
            • 2 Tilwaen
              Je hrozně těžké stáhnout si byť na originál hru crack......Proti fyzickým nosičům nic nemám, ba naopak. Spadne ti nějakej konkrétní server, nebo společnost vyhlásí bankrot a už si prostě díky digitální distribuci nezahraješ. Když máš hru na fyzickém nosiči, máš alespoň příležitost nějak hru zprovoznit - myslím, že týpek narážel spíše na tohle......digitální distribuce vážně nenabízí takovou jistotu mít stále při ruce data jako DVD
            • martinbucek
              tak ja hravam krabicovky na ps4, na pc len strategie football manager a nato ten steam staci, preto stoja hry na konzole viac, lebo mas istotu, ze pobezia aj ked niekto zrusi servre....teda okrem nfs
  • Sakra, Deep Silver pro mě vždycky byl známkou low budgetu a rychlokvašek...
  • Podle toho co se kolem děje to spíš měl vydávat Facebook *1*
  • myslím že novej mount and blade a fro honor budou lepší hry hlavne proto že mají multiplayer. dneska je singl spíš už jenom do počtu
    • Ty si do poctu
    • Zrzzek
      Mount and Blade a For Honor jsou hlavně úplně jiný hry... Jediný stejný je, že se tam lidi mečujou a tím to asi končí...
      • Inteligence hráčů se stále snižuje, ty jsi toho důkazem.
        • Zrzzek
          Jedna hra zaměřená na multiplayer, další open-world bez příběhu s trochou taktiky a třetí open-world zaměřená na příběh. A hlavně každá s úplně jiným soubojovým systémem. Zkus nějaký racionální argumenty. Je to lepší, než bezduchý urážení...
    • martinbucek
      ani jedna z nich ale nema pribeh a priznajme si to, klobuk dole pred vavrom, ak nieco okrem trollenia vie, tak je to pisat pribehy.....a for honor je uplna stupidita....europsky dynasty warior....s vikingom, samurajom a rytierom ci cim, uplne realne a podla pravdy....mount and blade je tiez len mp rubacka, ktora zabavy na chvilu....preto ak nezmrvia subojovy system, ma toto najvecsi potencial
  • Deep Silver mám v paměti jako největšího vydavatele budgetových her , který moc původních sérií na kontě nemá . Tak doufejme , že specifičnost německého trhu nebude ve výsledku na dílku Warhorse v jiných regionech moc poznat ...
  • Mart9
    První vydavatel s mozkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit