Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už gámím
  • Veskoslav
    Děkuji za nové číslo. Sice obálka strašná, ale obsahově mi to přijde pořád lepší a lepší. Tudíž máte můj dík:)

    Jinak z Bleskovek:
    Čtu teď level a fakt dobré:) Sice články o Wagamingu a Wowp jsem přeskočil, protože mě to naprosto nezajímá, ale věřím, že někoho ano. Zatím mě nejvíce pobavil Aleš a jeho hraní Doty 2:-D Jinak poznámka ke hraní. Ona "zrzka" nějak není příliš přívětivá k nováčkovi, přijde mi, že skutečně za ni umí hrát lidé, co tomu fakt věnují čas. Navíc hra Tě Aleši podle mě nudila, protože jsi jezdil pořád toho samého hrdinu a to je na palici. Já se přiznám, že prvních 30 her jsem jezdil hrdiny, co se mi tzv. líbili či jsem si je pamatoval z Doty. Kdybych já doporučoval hrdiny pro nováčky, tak bych postupně vyzkoušel všechny typy hrdinů (carry, tank, support), protože jsi mohl zjistit, že Tě mnohem více baví třeba jet nukera než support, což je Wind. Osobně bych si vyzkoušel jako nováček: Luna, Lina, Shadow Fiend, Juggernaut, Kunkka, Sniper, Razor a Lifestealer:) Člověk si vyzkouší různé typy hrdinů a pak zjišťuje, co mu vyhovuje. Ale hrát za jednoho pořád dokola X zápasů jako nováček, to je cesta, aby to člověk nikdy pak už nepouštěl. Navíc pak jsou různé typy výběrů zápasu (já používám Výběr ze tří a všichni náhodný), kdy nemusíš mít svého hrdinu vždy k dispozici. Je lepší si vyzkoušet postupně více hrdinů než jednoho "pořádně".


    P.S: Jsem snad jediný, kdo Dotu 2 hraje česky? Přijde mi, že všichni recenzenti u nás to mají anglicky:) Navíc mi přijde, že pro nováčka jako byl Aleš by se česká lokace více hodila, protože popisky všech předmětů i kouzel jsou v češtině.
    • Také jsem to měl anglicky ... alw už mám česky, stačí přepnout celý steam do češtiny :D, někdy je to opravdu pro nováčkalepší, některé skilly mají dost dlouhý popisky a člověk to pak v bojovém shonu stihne snáz přelouskat v rodném jazyce,
      .
  • Hoši Red Orchestru 2 doporučuju taktická hra kde rush dopředu a run and gun nefunguje. Jedna z těch lepších her která stojí za to, ale dost lidí jí přehlédlo.
    • jindra.veliky
      jen skoda ty hrozny grafiky - ten UE3 tam fakt vypada desne, nvm jak v Rising Storm... *13*
      • Hrál jsi stejnou hru co já?
      • Sleduj Steam. Rising Storm tam byl cca 14 dní zpátky za 7euro a když sis k tomu vzal i Red Orchestru tak to vyšlo na pětieuro.
        • Sleduju, koupil jsem to v letních výprodejích. Pak to tam bylo znovu.
    • Veskoslav
      One shot, one kill. A to doslovně:)
      • Nejlepší na realism serverech!
        • Jsme rád že to tu má někdo rád :-) Já mastim Rising Storm, občas to proložim i klasickym RO2 a bavim se mooooc :) Ale te´d jsem zaseklej u Project Reality 1.0 :D
          • Red Orchestru jsem si pořídil před měsícem - kdybych to věděl předem :D... je to řež, hlavně pro otrlé a trpělivé.

            Vzkaz pro redakci: děláte to dobře, vytrvejte, na nespokojence nedejte!
            Jo a retro je lepší vstupenka do mého mládí než Věc Makropulos :), holt nostalgie je mrcha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit