Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Raději bych nějakou malou hru (když tam již je). Velké jsou známé a hodně lidí je již má.

    Klidně jednohubku Hero of the Kingdom anebo větší malé hry jako FLT atd. Navíc těch her je hodně a alespoň to člověku připomene zajímavou hru.
    • Tak ani na potreti se mi netrefili ohledne plne hry do osobniho vkusu. Tak snad pro priste i pro rpg ci adventury zalozene hrace se treba postesti - navrh pro redakci kdyz uz davate ty Steam klice - co treba takovy Legend of Grimmrock, nebo kuprikladu "podivnost" Dear Esther? Ciste navrh do budoucna.
  • Hele, co se týče obálky, nepadala tady dříve slova o tom, že před nástupem současné sestavy byly obálky levelu jen prachsprostý plakáty z her bez špetky originality či nápadu? A co je potom tohle? Vždyť jste jenom nahradili název hry svým, no ni?
    • GlaDOS
      Taky jsem čekal nějakou custom obálku a ne levně vypadající artwork. Ale nevadí, stejně jdu po obsahu.
  • Trisska
    Plná hra opět nula procent, ale co se dá dělat už si zvykám, tak snad se blejsknete alespoň se zajímavým obsahem časopisu. Jsem celkem zvědavá. *4*
    • InfidelBro
      Souhlasím. Měli by tam radši dávat hry, které už všichni mají nebo hráli ....
    • ďouuče, chlapcíí jaá myslíím že SUPERR docela jsem vyvalil bulvy když čtu Red Orchestra 2 plná hra, je to vcelku nová smažba a chtěl jsem si to vždycky zahráát s bráchou a kámošem ale oni néé a néé si ji koupit,,,,,,,, a tak za 99,- plus počteníícko ve starym dobrym LEVELu (jsem zvědav co ze starýho dobrýho tam zbylo) takže vážně S-U-P-R!!!!!!! co chcééšš *1*
    • Ja si new level kupuju kvuli cteni, ale ty hry jsou podly myho fakt otresny. Proste tragedie. ALe nekomu se muzou libit...
    • Veskoslav
      Kdo si kupuje Level kvůli hry, tak je blázen.
      • Jack1947
        Mne naopak potesila, treba zas zacnu s MP hrami kdovi *15* .
      • mě zrovna ta Red Orchestra přesvědčila, časopis zkouknu jako příjemný bonus :)
  • Paul_cz
    Rozhovor s Konrádem extra skvělý, klidně mohl být delší, a v dalších číslech bych klidně uvítal další lidi z CD Projektu.

    Dan Vávra by si mohl dát přezdívku "generál", ty jeho neskutečný generalizace je hrozná sranda číst *2*

    Ke zbytku se dostanu později.
    Jo a obálka famózní prostě.
    • Ten Larp Stalker mě dost pobavil :D, ještě tak setkaní na téma Wasteland nebo Fallout :), rozhovor s Konrádem byl super. Když už jsme u Geralta, na GOG je na oba díly 75% sleva.
      • Na steamu taky ;)
        • Kdo by to kupoval na Steamu kdyz to muze kopit na GOGu, ze?
          • proč je to na gogu lepší?
            • Paul_cz
              Primárně proto že peníze jsou všechny CDProjektu, zatímco na Steamu musí 30% odevzdat Valve.
              Plus bonusy a žádné DRM.
            • Lebo nepotrebuješ Steam ....
  • ja doporučuju číst nejakou hodnotnou literaturu, když už marníte čas hraním tak ho nemarnete ješte čtením o hrách.
    • Robotron3
      Co je podle tebe hodnotná literatura?
    • A proč nemohu oboje? Čtu všechno.
  • conflig
    Výběr hry mi sedl dokonale, zrovna jsem hledal nějakou dobrou střílečku předtím, než dorazí Arma 3
    • Já zas o této hře dlouho uvažoval a o stupeň více jsem si ji chtěl pořídit kvůli Rising Storm no a hle.LEVEL mě vyslyšel *15*
  • JezboX
    Zrovna včera jsem dočetl minulej díl. Zejtra ráno kupuju. Pokud bude obsah tak nabitý výbornými články jako v předešlém dílu tak myslím, že mi ten týden dovolený co mě čeká pěkně uteče.
    • Veskoslav
      Podle mě tohle číslo je ještě lepší než to minulé:)
  • Osviceny
    LEVEL si fakt nekoupím, mrtvá platforma, nejsem lopata, abych četl časopis, když je vše na webu.... důvod proč ale píšu je otázka na redakci. Sami jste v podcastu, po té co jste přešli na GAMES pořád tvrdili, že časopis je mrtvá platforma, že LEVEL se SCORE za chvíli skončí atd, měli jste na to stejný názor jako já.... ale jakmile skončil LEVEl u Burdy, tak jste z čista jasna obrátili o 120% a chmátli po LEVLU (dle mě ukradli, ale to je na dlouhé povídání). Osvítil vás bůh, praštil vás někdo po hlavě, podplatil vás někdo, a nebo jste prach obyčejní pokrytci, kteří zničil dlouholetou práci svých kolegů ??? Děkuji za odpověď
    • Ronox
      Věci se prostě kolikrát vyvinou tak, jak jsme dříve neočekávali. Nevím, co ti na tom přijde divného. Prostě na kluky dýchla vlna nostalgie a řekli si, že do toho půjdou (YOLO! :D). Ondra konečně pořádně využil Naked Doga a jelo se. Takhle to podle mě je, ale samozřejmě se můžu mýlit. Já už taky několikrát změnil na něco názor. Ty snad ne? Já jsem naopak za to rád, protože pro mě je dělat "časák" v dnešní době prestiž a tak se jeho obsah dělá pro radost. Já jsem si LEVEL začal opět kupovat díky té radosti a zároveň nostalgii. Navíc v dnešní době, kdy se ve světě zavádí placený obsah, tak mě tohle potěšilo. Až přijde doba, kdy se tohle pořádně rozjede u nás, tak ještě budem vzpomínat na tuhle kombinaci web+papír.
      • Nevěřim, že v tom nebyl určitej kalkul od začátku. Carpe diem.
    • blixa
      Už jsme to vysvětlovali několikrát v podcastu, pokud tě to zajímá, poslechni si ho. Zaujala mě ale jiná věc, a to tvoje obvinění z "ukradení Levelu". Možná bys nás mohl taky osvítit, abychom zjistili, ve kterém vesmíru se koupě časopisu, který už někdo nechce dělat, považuje za krádež..
      • A napsat třeba konkrétně v kterym? Protože co si matně vzpomínám onehdá sem nějakej podcast slyšel a tam jeden z redakce "hanil" tištěný magazíny. Pojem ukradení Lvlu naprosto chápu, nejdřív je tvrzeno, že papírům už odzvonilo (negativní reklama v té době na stávající "toaleťáky") a ejhle, najednou se v tom jede. Styďte se.
    • davidBray
      "nejsem lopata, abych četl časopis" ty budeš asi hustě krutopřísnej úleťáckej superborec co :D
    • Veskoslav
      Bla, bla. Zase jsi unban a zase strašíš:)
      • Osviceny
        reaguj na úrovni, nebo nereaguj vůbec.... ale že se divím, klasický Veskoslávek
        • Veskoslav
          Neustále tady redeakci nadáváš, neustále píšeš naprosto zcestně a jako silně sjetá opice a neutále tvrdíš, jak je to tady hrozné, jak úroveň článků a recenzí mizerná atd. A stále tu otravuješ a stále tu jsi. Nějak si protiřečíš, ne? Nikdo ti nebrání odsud odejít, z tohoho hrozného místa, z pekelního místa zatracenců, kteří stále čtou i mimo net. Ale chápu. Pro někoho, pro kterého byl vrchol přečíst Asterixe je poněkud zvláštní se podivovat nad tím, že někteří lidé stále preferují tištěnou formu informací a rádi čtou:)
          • Tushan
            ty vo.e na asterixe mě nešahej *1*
            • Veskoslav
              To bylo první, co mě napadlo no:( Ale taky ho mám rád:)
          • Osviceny
            Redakci nenadávám (uveď příklad), více méně odvádí dobrou práci až na pár lidí. O tom kdo píše jako sjetá opice bych mohl polemizovat, příspěvky jako trololo, blablabla o čtyřech slovech jsou od tebe také na úrovni ;). Kdy jsem řekl, že je zde úroveň článků a recenzí mizerná? Občas se vykytne slabý článek, tak ho okomentuji a doufám ve zlepšení, ale nikdy jsem neřekl, že je zde obecně špatná úroveň, tak nějak si namlouváš spoustu a spoustu věcí co není pravda a co jsem nikdy nenapsal. A jsem zde hlavně pro osvětu hráču, aby se probrali ze svých kukečl a stali se z nich motýli... To tvé urážení o tom kdo co čte nemá už ani smysl komentavat, jen mi přijde že jsi docela narcis ... tímto končím, vyjádřil jsem se k tobě a nebudu tě už řešit
            • Veskoslav
              Pakliže si nepamatuješ, co píšeš. Doporučuji zajít za doktorem;)
  • jindra.veliky
    se divim, ze lidi bavi hrat za ty komunisticky prasata. Skoda, ze je pak americani nezahnali zpatky do Moskvy...

    radsi bych Rising Storm, ale ta je asi moc cerstva

    ja si to tenhle mesic nekoupim, protoze (pro me) nejsou zajimavy temata. Serie SR jde obloukem kolem a Shadowrun taky. *4*
    • Erien
      Ten klíč obsahuje i Rising Storm. (tak ne přehlédl jsem se) :)

      Edit: A je jasný, že Shadowrun jde mimo tebe, když ses narodil 20 let po jeho vzniku. *1*
      • Rising storm mužeš hrát multák i s red orchestou 2 zakladní..akorát se ti neexpí char a zbraně ...na to musíš rising storm datáč cálnout
  • Grifus
    Prvni cislo u nas v Albertu hned v den vydani - koupe. Druhe a treti tu nemaji, ani v trafice ani v jednom z mensich obchodu. Ted jsem byl navic v nakupnim centru, kde je asi deset tabaku (ptal jsem se tedy pouze ve trech) a hypermarket. Nikdo treti dil opet nemel. Takze druhy mesic za sebou nelze SNADNE ve meste BRNE Level sehnat. Druhy mesic za sebou tedy nekoupim. Predplatit jsem chtel tak po pul roce "zkoumani" jestli pro me ma papirovy casopis stale smysl. Opravdu nehodlam hledat nejakeho obchodnika, ktery ma naskladneno a pri tom prolizat pul mesta. Bohuzel, definitivne jste prisli o zakaznika...
    • dafuq? kúpil som ho včera bez próblemov v tabáku na českej
      • Grifus
        Na Ceske jsem nebyl, ikdyby nebudu ho tahat po meste. Takze jich tam muzou mit klidne tuny. *1*
    • blixa
      No, vzhledem k tomu, že píšeš, že jsme o tebe přišli "definitivně", tak se asi bohužel nedá nic dělat - ale každopádně to prověříme. Level v ČR distribuuje firma Media Print Kappa a měl by být k dostání na cca 3500 prodejních míst po celý republice. Distribuce je ale dost složitá věc, je zřejmý, že občas nemusí zafungovat tak, jak by měla. Jak říkám, prověříme to, v Brně by měl být Level k dostání na každém kroku.
      • Grifus
        Na kazdem kroku, jen me se vyhyba. Proste smula. *1*
        Mozna si vas casopis poridim, kdyz jej uvidim na dalsich nakupech kde budu autem. Pripadne zkusim dalsi cislo, kdyz bude v blizkosti meho bydliste. Pravda je, ze kazdym dnem od vydani muj zajem o koupi upada.
        Ono je taky problem v tom, ze ikdyz ho treba uvidim v centru (zajiste v kazde trafice a tabaku) nekoupim si jej. Jelikoz s sebou nenosim zadny batoh nebo tasku do ktere by se vesel. A v ruce po meste, do hospody / kavarny / kina / atp. jej tahat vazne nebudu. Holt jsem jenom pohodlny zakaznik... *2*
      • Tak to si asi myslíte, že Brno má jen jeden roh, co? Ve Špalku v JRC nebylo tohle, ani minulé číslo v pátek k sehnání. A to jsem se ptal až odpoledne. Prý "možná" v pondělí.
    • Veskoslav
      Ostrava: Trafika od Tesca měli, Interspar mají také, Albert vedle u baráku ho má taky. Asi chodíš na špatná místa.

      Edit: V hypermarketu Ivančice v Brně je na 100% Level:) Měli tam asi 10 čisel cca 3 hodiny zpátky:)
      • Grifus
        Chodim na mista ktere mam blizko bydliste, nebo kde jsem zrovna zajel nakoupit. Mozna mam jen smulu a v kazdem druhem ho meli. Jenze jak jsem psal - nehodlam obchazet jine obchdoy kvuli casopisu. Taky nehodlam jezdit extra kvuli nemu do centra, nebo ho s sebou vlacet kdyz uz v centru jsem. Proste kdyby byl hned "po ruce", koupil bych. Takhle smolik...
      • jindra.veliky
        Hale, ty chodis na právnickou fakultu? :-D
        • Veskoslav
          Ne;) Na to nemám:)
    • davidBray
      Přerov, "malej" Albert, koupeno asi před hodinou. Je mi tě fakt líto :)
    • jindra.veliky
      nez dojede auto do Brna tak to trva takovy 2-3 tydny
      • No, pokud to auto vezme po tom úžasně proslulým tříset kilometrovým tankodromu, tak to zabere minimálně takovou dobu...
    • Třeba ti za tu dojemnost i jede pošlou, co ty víš.
      • Grifus
        Co to blabolis? Ja pouze informuju nekoho z majitelu Levelu, ze v tak "malem" meste, jako je Brno, nelze Level SNADNO sehnat. Ano, je sice den vydani, ale ocekavam ze minimalne ve tretim / ctrvtem obchode ho naleznu...
        • Však pohoda. Jen mě to trochu překvapuje, že expedice zrovna do Brna alespoň někam nedoráží. Počítám s tím, že nemáte pár tabáků někde na předměstí v nákupním centru, takže třeba by to chtělo pochodit ve spolehlivějších částech. Každopádně třeba se po cestě ke slovenským přátelům příští týden zastaví i na Moravě. Ono těžko vědět, kam v Praze šahá povědomí o "České republice".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit