Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jde spis o to, ze by ta opice mela byt podle nadpisu vtipna
  • Na GT 5 jsem se strasne moc tesil a hned jsem si ho koupil, protoze serie GT je pro me uzasna. Az na GT 5 .... sice pocit z rizeni na dobre urovni a 1000 aut proc ne kdyby byli vsechny premium, ale celkovy dojem z grafiky je lepsi prumer, nedoladenost, standart modely aut, interiery aut, mp a k tomu 5 let prace ..... kdyby to nemelo tu karieru kterou uz melo gt 1 a ten pocit rizeni (je opravdu perfektni) tak by to podle me nesahalo zavodum od Codies ani na paty. Strasne mi to pripomina MAFII 2 taky jsem se strasne tesil hype jako krava a skutek utek za rok ani nebudu vedet ze jsem neco takovyho hral.....
  • Kdybych napsal, že autorům utekla textura a že asi auta modelují podle diecast modelů a ne dle reálných aut, tak mne tu sežerete zažíva. Tak jsem to podal z té vtipné stránky, že je to další z mnoha easter eggů ve hře.
  • *1* to sonydetem nevysvetlis
  • JJ,opica na strome nad pretekarskym okruhom je extremne realisticka... *7*
  • Jo, klikne na to plno lidi (jako treba ja) a plno lidi napise komentar (jako treba ja). Jenomze pod pojmem vtipek si predstavuju neco jineho, nez opici na strome. Tu povazuju spis za nutkani autoru dotahnout design prirody do extremniho realismu, ale urcite mi neprijde vtipna. Lochneska jako egg je asi v miliarde her. To taky muzou udelat clanek "Vtipky z Alan Wake" a vypsat ty tuny narazek na Twin Peaks, ktere sice nejsou vtipne, ale fanouska potesi.
  • jj asi autori clanku co jim chyba pripada jako strasne dobry vtip
  • jak jako co jako? to je namet na clanek "Vtípky ze světa Gran Turismo" jak brno. vis kolik lidi na to klikne? a kolik neco napise do diskuse? to je to co jako :D
  • Takze kdz to shrnu. Mame tu podvozek z modelu, ktery autori nejspis prehlidli a nevyretusovali. Pak jsou tu taky 2 easter eggy, ktere jsou v kazde druhe hre a na zaver cheat, ktery je skoro v kazde zavodni hre. So what?
  • Pche, nějaký šroubek. A ty vylisované nápisy na reálném voze taky určitě najdeme.
  • mozna to ani nebyl vtipek, mozna jenom zapomeli z te hromady scanu jeden retusovat =)
  • Se podívej vašemu auto na podvozek, jestli tam ten šroubek taky náhodou nemá. Takový luxusní auto jde dobře zpeněžit *3*
  • Pred casem jsem videl nejaky fotky ze studii PD, na kterych borci vymerovali a okukovali modely auticek. Uz tehdy jsem se smal, jaci to jsou profici, ze k vyrobe "real driving simulatoru" pouzivaji modely aut 1:24 ci kolik to bylo. Forza cca rok pred tim predvadela video, kterak digitalizuji za pomoci laserovych snimacu skutecna auta.
    Nakonec teda nejen vyroba modelu z modelu, ale i vyroba textur z fotek tech modelu. Ze to ale musela byt makacka, 1000 auticek je 1000 auticek. :)
  • Jozef123
    Ak by si si to poriadne prečítal tak by ti to vtipné prišlo *7*
  • Někdo to trochu nepochopil.
  • bavis :-D
  • Ehm, a co přesně je ten vydařený vtípek, že na textuře standardního modelu auta je šroubek z nějakýho luxusního? To vážně někomu přijde vtipný?
    Mě by teda spíš napadlo, že se tam vloudila chybička a prostě tam hodili špatnou texturu. I když jako cílenej vtip je to teda fakt kulervoucí :)
  • ani nevim jestli se mam smat, kdyz vidim, ze 5 let makali na tom, ze fotili modely a textury pouzili do hry;-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit