Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ono sice GT5 nemá tak vymakanou míru simulace jako Iracing (ten u mně zatím vede), nebo grafiku jako DIRT2 na DX10/11 kartě, ale i tak následujícíh pár týdnů prosedím primárně u něj *3* Příčina je v chytlavosti :)
    • co tě na tom chytlo? dyt závody (jako třeba Vitz nebo Lupo race) byly už v GT3 a navíc v GT2 tyhle závody byly (urcite Vitz) jako závody značek, ne přímo v hlavních závodech (kam to nepatří)..
      navíc, když jedu 180, tak mi to přijde jako bych jel asi tak 40 tady po městě...ten pocit z rychlosti mě nutí ke spaní...soundtrack je slabej, tak sem si tam dal písničky z GT1, 2, 3, 4, ale ani to mě při závodě nevzbudí...navíc, licence už nic neodemykaj, a system levelů se mi vubec nezamlouvá.
      dále mě hodně se*e to poškození, kdy se jen natáhne textura, a je to rozbitý (asi vtip)...to už TOCA 2 z roku 98 to měla daleko lepší !
      Tato je hra je nedodělek.. stíny sou přímo hrozný, počasí stojí za starou bačkoru, ovládání je od Prologu nějak podivně zjednodušený a přitom pocit z řízení je horší než u GT4 (kde jsem na nurburgringu strávil stovky kol).
      Hra není žádná výzva, protože máš od začátku klidně stovky tisíc kreditů, můžeš si dovolit vytunit i starou RX-7 savanna tak, že ujedeš všem o půl kola na každý 3-5 kol. A to se dostávám k tomu co mě vytáčí, počet kol už od začátku je přemrštěný, beru to jako pokus o umělý prodlužování herní doby, zatímco závod je už po 1 kole dávno rozhodnutý, tak já musím odjet pět klidně i 2 minutových kol, za dojmu sotva se pohybujícího auta (200km/h zíív), a v cíli mám náskok přes půl minuty, i když se nesnažím..
      už se do toho motám :D ...sem strašně zklamanej z tohohle pahýlu, co mi prodali za 1599Kč..Nejradši bych to vrátil, kdyby to ten Kazunori tak nevychvaloval aspoň, tak bych byl shovívavější..
      a výběr tratí a aut je výsměch
  • Baví mě že za 6 let vývoje měli tvůrci čas na hovadinky typu lochneska... Podle mě se měli věnovat spíš věcem jako jsou stíny, stupnidní AI a nereálné zvuky aut...
  • jo kdyby tak ta opice prebehla pres drahu tak to by bylo vtipny ale jako sprite na strome, to ma byt jako vtipny?
  • Drom
    mozna GT5 je ten vtip? *1* fotorealismus z hrackarstvi :D
    • Prý už uvažují o nové hře ReVolt Turismo s podtitulem The Real RC simulator.
      • Taky si nemyslím že by to by vtípek , ale pouze "jeden šroubek" přehlédli . A ta opice je model , nebo sprite/textura ? Možná nějaký levný externista v Dílí vyfotil či vymodeloval strom a pak jej jen pečlivě přenesli ...
  • spis vtipnej je ten podvozek v hnusny grafice *1*
    • Jaká hnusná grafika ? Vždyt´je to vlajková hra PS3 *1*
      • tj ale pořád grafika PS3 oproti nejmodernějším grafickým kartám na PC je nesrovnatelně horší... Vím o čem mluvím. MAm jak PS3 tak pc s gtx 4700 :)
  • Na GT 5 jsem se strasne moc tesil a hned jsem si ho koupil, protoze serie GT je pro me uzasna. Az na GT 5 .... sice pocit z rizeni na dobre urovni a 1000 aut proc ne kdyby byli vsechny premium, ale celkovy dojem z grafiky je lepsi prumer, nedoladenost, standart modely aut, interiery aut, mp a k tomu 5 let prace ..... kdyby to nemelo tu karieru kterou uz melo gt 1 a ten pocit rizeni (je opravdu perfektni) tak by to podle me nesahalo zavodum od Codies ani na paty. Strasne mi to pripomina MAFII 2 taky jsem se strasne tesil hype jako krava a skutek utek za rok ani nebudu vedet ze jsem neco takovyho hral.....
    • tak GT1 mělo daleko zábavnější (i když krátkou) kariéru *11*
    • Pokud by se to podobalo závodům od Codies, tak sežer gamepad, vyhoď volant a připoj k PS3 klávesnici se 4 šipkama. Pak si dej nohy řádně nahoru, švihni s sebou na gauči, jedním okem pozoruj dění na ulici, druhým obrazovku. A za tři minuty uslyšíš famfáru, že jsi na stupni vítězů *1*
      • No vidíš, a já myslel, že takový je i Gran Turismo. Aspoň takovej pocit jsem z toho měl, když jsem to hrál u kámoše. Prej "The Real Driving Simulator" *1* *1* *1*
        • Real shining , polished , old ,not too much arcade , Simulator .....
      • Hahaha ty jses ale radnej debil.

        Souhlasim s megalomanem :D
        • Jenže to není vtip, to je hořká pravda. Codies se snaží už delší dobu předefinovat slovo arkáda na hru, co se hraje sama. Že to ty nevidíš mě mrzí :)
  • Takze kdz to shrnu. Mame tu podvozek z modelu, ktery autori nejspis prehlidli a nevyretusovali. Pak jsou tu taky 2 easter eggy, ktere jsou v kazde druhe hre a na zaver cheat, ktery je skoro v kazde zavodni hre. So what?
    • jak jako co jako? to je namet na clanek "Vtípky ze světa Gran Turismo" jak brno. vis kolik lidi na to klikne? a kolik neco napise do diskuse? to je to co jako :D
      • Jo, klikne na to plno lidi (jako treba ja) a plno lidi napise komentar (jako treba ja). Jenomze pod pojmem vtipek si predstavuju neco jineho, nez opici na strome. Tu povazuju spis za nutkani autoru dotahnout design prirody do extremniho realismu, ale urcite mi neprijde vtipna. Lochneska jako egg je asi v miliarde her. To taky muzou udelat clanek "Vtipky z Alan Wake" a vypsat ty tuny narazek na Twin Peaks, ktere sice nejsou vtipne, ale fanouska potesi.
        • JJ,opica na strome nad pretekarskym okruhom je extremne realisticka... *7*
          • Tady jde spis o to, ze by ta opice mela byt podle nadpisu vtipna
            • To že nepřijde vtipná tobě neznamená, že nemůže přijít vtipná někomu jinému. Já jsem se třeba příjemně pobavil a hnedka jsem ji šel do hry hledat.
  • Pche, nějaký šroubek. A ty vylisované nápisy na reálném voze taky určitě najdeme.
  • Ehm, a co přesně je ten vydařený vtípek, že na textuře standardního modelu auta je šroubek z nějakýho luxusního? To vážně někomu přijde vtipný?
    Mě by teda spíš napadlo, že se tam vloudila chybička a prostě tam hodili špatnou texturu. I když jako cílenej vtip je to teda fakt kulervoucí :)
    • Se podívej vašemu auto na podvozek, jestli tam ten šroubek taky náhodou nemá. Takový luxusní auto jde dobře zpeněžit *3*
    • Jozef123
      Ak by si si to poriadne prečítal tak by ti to vtipné prišlo *7*
    • Někdo to trochu nepochopil.
      • jj asi autori clanku co jim chyba pripada jako strasne dobry vtip
        • Kdybych napsal, že autorům utekla textura a že asi auta modelují podle diecast modelů a ne dle reálných aut, tak mne tu sežerete zažíva. Tak jsem to podal z té vtipné stránky, že je to další z mnoha easter eggů ve hře.
          • Jenom jestli podle těch modelů taky neudělali fyziku a chování většiny z těch 1000 vozů : / ... se zvuky si hlavu v Polyphony viditelně nedělali .
    • bavis :-D
  • ani nevim jestli se mam smat, kdyz vidim, ze 5 let makali na tom, ze fotili modely a textury pouzili do hry;-)))
    • mozna to ani nebyl vtipek, mozna jenom zapomeli z te hromady scanu jeden retusovat =)
      • Tedy textury z modelů ......
      • *1* to sonydetem nevysvetlis
    • Pred casem jsem videl nejaky fotky ze studii PD, na kterych borci vymerovali a okukovali modely auticek. Uz tehdy jsem se smal, jaci to jsou profici, ze k vyrobe "real driving simulatoru" pouzivaji modely aut 1:24 ci kolik to bylo. Forza cca rok pred tim predvadela video, kterak digitalizuji za pomoci laserovych snimacu skutecna auta.
      Nakonec teda nejen vyroba modelu z modelu, ale i vyroba textur z fotek tech modelu. Ze to ale musela byt makacka, 1000 auticek je 1000 auticek. :)
      • tohle je maximalni pravda...souhlas
        ty kary ve forze jsou vsechny delany jako v GT5 exkluzivni :D
        Jelikoz 6 let vivoje a voni udelali tak oskliva auta pche

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit