Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po prečítaní úvodu som začal dúfať v akýsi nový "Vietcong" .... nakoniec sa z toho vykľula stratégia ala Steel panthers....ktorý síce zbožnujem, ale kedže mám aj jeho druhý diel ..tak si možem vietnam vytvoriť aj tam takže sa tomuto titulu asi vyhnem.
  • škoda, že to není RTS, tahový jsou hrozný zdžovačky
  • K tomu uvodu...komancove jim to nandali, jen proto, ze USA nepouzili atomovku na severni Vietnam, stejne jako bohuzel nenuknuli severni Koreu a Rusaky ;)
    • TheGGG
      Tss, měli nasadit mechy a exoskeletony. *5* *5* *5* *5* No ale když byli vietnamci podporování galaktickým impériem, bylo to fakt vop!či.
      • :))
      • A sám Nixon se měl obléct do trikotu kapitána Ameriky, přivázat si atomovku na hlavu a dát pořádné "čelíčko" Ho Chi Minhovi.
        • TheGGG
          doufám, že něco takového nemyslíš vážně ježíši, tys tam měl v prvé řadě nasázet lásku a přátelství.
          • A právě proto zvítězil chrabrý vietnamský lid.
            • Já jsem byl vůbec první komunista. Marx (alias Mojše), mi můj nápad jenom ukradl.
            • TheGGG
              chrabrý? Dyť to byli všechno komunisti, to nejsou zrovna tvojí Top number one fandi. Zato amící se k tvýmu fotříkovy modlej jak diví. Tak na čí seš straně?
    • A takhle to, milé děti, dopadne, když budete hrát počítačové hry až příliš *15*
    • Sorry, ale reálný svět není command and conquer, kde může člověk házet co minutu atomovku bez následků.
      • Jenze jde o to, ze komunismus tak jak byl a je aplikovan je svinstvo a hrozba pro lidstvo a jako takovy mel byt znicen jako nacismus vsemi moznymi prostredky, atomovku nevyjimaje.
  • Ty neustaly komentare ve stylu jak to kluci v sandalech nandali US Army, jsou fakt smesny :) Severni vietnam US vojensky neporazil ani nahodou, US odesla kvuli politickym duvodum ktere zpusobili slunickari a psedohumanisti a podobna pakaz. Uz jen pomer ztrat hovori docela jasne 58 000 vs 1 100 000...
    • Coffin.Corner
      Jenže co se týká ztrát, dodnes platí, že jeden mrtvý američan vydá za sto mrtvých vojáků/občanů jiné národnosti v odezvě domácího mínění. Tohle je jejich největší slabina a dokud nezavedou robotické vojáky pořád i bude...
      • TheGGG
        O prachách to platí určitě, co má větší cenu, jeden high tech voják se všemi těmi hračičkami, výcvikem a technologiemi, nebo nějaký hadrník s ákáčkem. Bude to platit víc a víc, čím víc bude kladen důraz na každého vojáka.
        • Coffin.Corner
          Mluvím o vnímání ztrát vlastních vojáků americkou veřejností, v konfliktech které se těžko morálně obhajují (Vietnam, Irák, Afghánistán), to nemá s penězi nic společného.
          Proto se tak americká armáda tlačí do bezosádkových zbraní, které můžou být desetkrát dražší než vycvičený voják,ale jejich ztráta nikoho nevzrušuje.
          • TheGGG
            ale já vím jaks to myslel, to já to vždy sleduju jen z toho finančního hlediska. Samo, že aj lidi berou jednoho svýho padlýho jak sto nepřátelských. To ale neplatí vyloženě jen o USA.
    • Halelůja, ještě že jsi nám to přišel objasnit, pane "měsíčkáři" *3* .
      • šíříš mír a lásku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit