Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak proc to tu komentujes. To je jak kdybys u plosinovky rekl, ze bys radsi fps a ze je to skoda. Proste to nehrajes, tak proc se mas potrebu vyjadrovat. to nechapu. Kdyby to delal kazdej, tak se zblaznime
  • Já jsem byl vůbec první komunista. Marx (alias Mojše), mi můj nápad jenom ukradl.
  • Když ale já už bych raději mod In Country Vietnam do Red Orchestra 2 už na něj čekám snad dva roky a pořád nic což mě už trochu děsí :(
    Ale nová strategie z této války ? Proč tedy ne, snad mi to zkrátí čas od čekání.
  • XXDarthVaderXX
    Tak si zahraj třeba Battlefield VIetnam či co to je a máš FPS *3* *3*
  • Tak jinak,Proč tam nehodí hru za Vietnamčíky, Partyzanská strategie by nemusela být špatná.
  • XXDarthVaderXX
    Ani se nemusím ptát, co Michal Rybka momentálně hraje *5*
  • TheGGG
    chrabrý? Dyť to byli všechno komunisti, to nejsou zrovna tvojí Top number one fandi. Zato amící se k tvýmu fotříkovy modlej jak diví. Tak na čí seš straně?
  • TheGGG
    ale já vím jaks to myslel, to já to vždy sleduju jen z toho finančního hlediska. Samo, že aj lidi berou jednoho svýho padlýho jak sto nepřátelských. To ale neplatí vyloženě jen o USA.
  • Coffin.Corner
    Mluvím o vnímání ztrát vlastních vojáků americkou veřejností, v konfliktech které se těžko morálně obhajují (Vietnam, Irák, Afghánistán), to nemá s penězi nic společného.
    Proto se tak americká armáda tlačí do bezosádkových zbraní, které můžou být desetkrát dražší než vycvičený voják,ale jejich ztráta nikoho nevzrušuje.
  • A že by tam kvůli tobě proti Vietkongu bojovali Eskymáci, ne?
  • celoush
    Pokud to bereš takhle a dnešní politicko-ekonomický stav Vietnamu, tak bych ten výsledek neviděl tak jasně *3*
  • A právě proto zvítězil chrabrý vietnamský lid.
  • :))
  • Jenze jde o to, ze komunismus tak jak byl a je aplikovan je svinstvo a hrozba pro lidstvo a jako takovy mel byt znicen jako nacismus vsemi moznymi prostredky, atomovku nevyjimaje.
  • Tak já bych našel konkrétnější příklad u prvních blízkovýchodních říší. Kdo se nepřidal, byl zabit, nebo deportován s celou rodinou na druhý konec říše. Bořili vše, co stálo v cestě. Byl jen jediný cíl - vojenský. Dnes se často sledují politické cíle (problém Hitlera, který se nedokázal rozhodnout).To je totální válka. Němci za sebou nechali spoustu partyzánů a nedořešených otázek správy území. Rusové měli naprosto jednoduché a brutální řešení... sibiř a NKVD.
  • radši ne, stačí jak dopadla 2 a jiné hry, snažící se přiživit na dobrém jménu předchozích titulů.
  • Totální válka je hlavně proti všem, kteří nejsou s vámi. Viz třeba totální ponorková válka Německa za WWI, potápěli vše nespojenecké (i neutrální a civilní).
  • TheGGG
    O prachách to platí určitě, co má větší cenu, jeden high tech voják se všemi těmi hračičkami, výcvikem a technologiemi, nebo nějaký hadrník s ákáčkem. Bude to platit víc a víc, čím víc bude kladen důraz na každého vojáka.
  • TheGGG
    doufám, že něco takového nemyslíš vážně ježíši, tys tam měl v prvé řadě nasázet lásku a přátelství.
  • Coffin.Corner
    Jenže co se týká ztrát, dodnes platí, že jeden mrtvý američan vydá za sto mrtvých vojáků/občanů jiné národnosti v odezvě domácího mínění. Tohle je jejich největší slabina a dokud nezavedou robotické vojáky pořád i bude...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit