Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty neustaly komentare ve stylu jak to kluci v sandalech nandali US Army, jsou fakt smesny :) Severni vietnam US vojensky neporazil ani nahodou, US odesla kvuli politickym duvodum ktere zpusobili slunickari a psedohumanisti a podobna pakaz. Uz jen pomer ztrat hovori docela jasne 58 000 vs 1 100 000...
    • Coffin.Corner
      Jenže co se týká ztrát, dodnes platí, že jeden mrtvý američan vydá za sto mrtvých vojáků/občanů jiné národnosti v odezvě domácího mínění. Tohle je jejich největší slabina a dokud nezavedou robotické vojáky pořád i bude...
      • TheGGG
        O prachách to platí určitě, co má větší cenu, jeden high tech voják se všemi těmi hračičkami, výcvikem a technologiemi, nebo nějaký hadrník s ákáčkem. Bude to platit víc a víc, čím víc bude kladen důraz na každého vojáka.
        • Coffin.Corner
          Mluvím o vnímání ztrát vlastních vojáků americkou veřejností, v konfliktech které se těžko morálně obhajují (Vietnam, Irák, Afghánistán), to nemá s penězi nic společného.
          Proto se tak americká armáda tlačí do bezosádkových zbraní, které můžou být desetkrát dražší než vycvičený voják,ale jejich ztráta nikoho nevzrušuje.
          • TheGGG
            ale já vím jaks to myslel, to já to vždy sleduju jen z toho finančního hlediska. Samo, že aj lidi berou jednoho svýho padlýho jak sto nepřátelských. To ale neplatí vyloženě jen o USA.
    • Halelůja, ještě že jsi nám to přišel objasnit, pane "měsíčkáři" *3* .
      • šíříš mír a lásku?
  • K tomu uvodu...komancove jim to nandali, jen proto, ze USA nepouzili atomovku na severni Vietnam, stejne jako bohuzel nenuknuli severni Koreu a Rusaky ;)
    • TheGGG
      Tss, měli nasadit mechy a exoskeletony. *5* *5* *5* *5* No ale když byli vietnamci podporování galaktickým impériem, bylo to fakt vop!či.
      • :))
      • A sám Nixon se měl obléct do trikotu kapitána Ameriky, přivázat si atomovku na hlavu a dát pořádné "čelíčko" Ho Chi Minhovi.
        • TheGGG
          doufám, že něco takového nemyslíš vážně ježíši, tys tam měl v prvé řadě nasázet lásku a přátelství.
          • A právě proto zvítězil chrabrý vietnamský lid.
            • Já jsem byl vůbec první komunista. Marx (alias Mojše), mi můj nápad jenom ukradl.
            • TheGGG
              chrabrý? Dyť to byli všechno komunisti, to nejsou zrovna tvojí Top number one fandi. Zato amící se k tvýmu fotříkovy modlej jak diví. Tak na čí seš straně?
    • A takhle to, milé děti, dopadne, když budete hrát počítačové hry až příliš *15*
    • Sorry, ale reálný svět není command and conquer, kde může člověk házet co minutu atomovku bez následků.
      • Jenze jde o to, ze komunismus tak jak byl a je aplikovan je svinstvo a hrozba pro lidstvo a jako takovy mel byt znicen jako nacismus vsemi moznymi prostredky, atomovku nevyjimaje.
  • škoda, že to není RTS, tahový jsou hrozný zdžovačky
  • po prečítaní úvodu som začal dúfať v akýsi nový "Vietcong" .... nakoniec sa z toho vykľula stratégia ala Steel panthers....ktorý síce zbožnujem, ale kedže mám aj jeho druhý diel ..tak si možem vietnam vytvoriť aj tam takže sa tomuto titulu asi vyhnem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit