Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Trochu krátké...ale dobré
  • Hezký info, sám bych to ani nepostřehl a mám tedy důvod víc to znovu zapnout a hrýt si s nastavením, ikdyž tedy asi počkám až na příchod Far Harbor.
  • Failout 4
  • Lukyz
    Pokud můžu přispět svým názorem, tak i když oceňuji vaši snahu, přijde mi vesměs zbytečná.
    Porovnání nastavení popř. srovnání s konzolemi najdeme většinou už v den vydání na YT kanálu Candy Land, zatímco rozbor hry a vliv nastavení detailů vychází cca do 14 dnů od vydání (není pravidlem, ale nejsme na EG, abychom to nějak extra řešili, ne?) na PC Tuningu.
    • Tilwaen
      Mám na věc bohužel stejný názor. Nerada bych, aby to vyznělo nevděčně, protože cokoliv, co alespoň trochu zavání návratem videorecenzí, kvituju s povděkem, ale vydat video s rozborem nastavení téměř půl roku po vydání hry mi přijde... zvláštní. Video je pěkně zpracované, muselo dát hrozné práce, ale (kromě vydání Far Harbor) - proč?
      • na otazku proč ted - asi protože vyšel ten ve videu zminovaný patch. Otázka je k čemu vubec tyhle videa. proste tam jsou nejaký hejbátka a kzdyž mate silnej komp a posunete všechno napravo, bude to vypadat líp.
        taky si myslím že aby lukáš delal tyhle vide je neco jako zabít F16 sousedovho psa. proste promarnenej potenciál.
  • Na objektivni recenzi f4 treba jit na madbrahminu. Jestli to tam "posvetili" tak si to mozna nekdy zahraju.
    • Doby, kdy se vyplatilo chodit na madbrahminu, jsou dávno pryč. Co s názorem party kultistů zamilovaných do vlastních vzpomínek?
      • Víceméně se asi nedá nesouhlasit. Je těžké objevovat něco speciálního, když si vyrostl na takových masterpiece hrách jako byly první Fallouty...
        • Tak já třeba na F1 a F2 vyrostl a bethesďácké díly si stejně užívám.Vlastně mě víc těší, že se můžu podívat na svět Falloutu z nové perspektivy, než kdyby se někdo pokoušel po letech oživovat kouzlo těch starých časů a rozmělňovat ho opakováním téhož. Chápu lidi, kterým se tahle změna stylu a perspektivy nelíbí, ale ta bohorovná nadutost, kterou se tu "pravověrní" fandové tak často prezentují, je směšná.
          • Tiež to vnímam podobne. Aj keď som najviac za kompromis v štýle New Vegas, Fallout 4 hrám (ešteže vyšiel Survival mode) a baví ma. Samému sa mi tiež páči recenzia "Fallout 4 is good game, it's not just good fallout game.", napriek tomu tento diel nezatracujem a vychutnávam si ho. Najlepšie by bolo, keby zmenili názvy - Fallout Bethesda 2, a bol by kľud :D Každopádne to remcanie že hra nie je ako Fallout 2 a že to je strašné, čo budeme teraz robiť... naozaj? V čase, keď vyšiel Wasteland 2? To je to plnohodnotné RPG s ťahovým bojom a prepracovanými dialógmi a questami, v post-apo svete. Čiže hráč má v tejto dobe na výber, ale musí sa v prvom rade sťažovať *7*
        • Z věty je imho nejdůležitějí: "Je těžké objevovat něco speciálního, když si vyrostl"
          Od vydání Fallout 1 jsi zestárnul o 20 let a mezitím hrál mraky jiných her. Fakt čekáš, že ti nějaká hra nabídne stejný zážitek? To je nereálné stejně jako si chodit pořád kupovat Duplo a nadávat jak se ta stavebnice zhoršila, že když ti byly 2 roky tak to byla super zábava a teď tě to vůbec nebaví :-D
          • Tvůj agrument má drobnou, leč významnou trhlinku. Když si zahraješ F1 a F2 dneska po těch 20 letech, jsou to pořád úžasné hry, které skvěle fungují a strčí moderní bethesdí Fallouty do kapsy vším kromě grafiky.
            • On má ještě další trhlinu. Ta Duplo stavebnnice je +/- stejná jako před 20 lety, takže takový slabý pokus o hru na nostalgickou kartu. V případě Falloutů to ovšem není nostalgie. Nostalgie je o nelogice a iracionalitě. To, že původní Fallouty maj líp napsaný dialogy, zajímavější postavy, mnohem víc možností roleplaye a statistiky mají mohem větší vliv na postavu (jak by mělo v kvalitním RPG být), není nic vyfantazírovaného skrz růžové brýle, ale realita.
        • myslím že hoši se na veci dokaží podivat i strizlive. treba fallout new vegas vzali na milost a myslím ho i pochválili
    • Na Brahmině krátce po vydání F4 hráli a rozhodli, že nestojí za recenzi. Protože to prostě není Fallout, ale střílečka z prostředí Falloutu. Tak asi tak.
      • tak jestli se na strankach venovane falloutu rozhodli F4 vubec nerecenzovat a nezabyvat se jim tak to skutecne bude enklava pitomcu a ty stranky by meli zrusit protoze jsou k nicemu:)
        • Řekl velký fanda Fallblivionu... *15*
        • Paulcz
          F3 a F4 není Fallout
          • Samozřejmě. Jedna je "Fallout" druhá je "Fallout 4" To je tedy zjištění jak noha :-D
            Jen mě překvapuje, že někdo považuje za zápor, že vyšla nová hra :-D
            • Paulcz
              Nová hra co vyšla není Fallout :)
    • nekdy si zkus udelat nazor sam, ale jestli hrajes podle toho co ti nakukaj ostatni....proc ne *7*
      • Tam maji stejny vkus jako ja takze se na ne muzu spolehnout. Ono hrat hru a pak zjistit ze je to blbost je ztrata casu a penez. Od toho jsou recenze
        • takze se jedna o subjektivni hodnoceni.. jen se snim stotoznujes :D
          • njn, pravda
  • Grygar se vyzná v HW a ve fungování různých efektů a jejich vlivů na vzhled i náročnost? *15*

    Aha...Schválně porovnejte tyhle články s články lidi kteří se určitě vyznají. Třeba na anadtech nebo více pro nováčky techspot. I když i tam umí vysvětlit proč zrovna tahle hra, měla velký nárůst FPS při rychlejších pamětí a které CPU to využijí.

    Ale +1 za videa v 60FPS. Standard se dostávat i do ČR.
    • Mě to video přišlo v pohodě, co se ti nezdálo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit