Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád nevím co si o té hře mám myslet, nebo spíše co si mám myslet o posledním počínaní Bioware... *7*
  • Co to meleš za pevné exkrementy? Nepřirozené proporce těla? Nepřirozené postoje? Možná jsi si toho nevšiml saláte, ale když oni ty postavy mají skafandry. To se tak stává, když je člověk na měsíci, tak si vezme skafandr a vypadá disproporčně.
  • Tak video dobrý, ale o něm mluvit nechci. Chci mluvit o té fotce, která je vidět u článku před jeho rozkliknutím - ty dvě postavy na (asi) Měsíci? To je totiž fotka, kterou cpou všude, skoro ke každému článku o této hře, a která dle mého názoru naprosto přesně vystihuje všechny mé pocity ohledně této hry. Všimli jste si, jak nepřirozené proporce těla mají obě postavy? Všimli jste si jak krásně je vyobrazeno prostředí, kde ty postavy stojí a pozadí které je vidět, ale jak průměrně jsou vyobrazeny ty dvě postavy? Všimli jste si nepřirozeného postoje obou postav?

    A přesně tak na mě působí i zbylý materiál (prozatím) vydaný k této hře. Každé video má zajímavý nástup, vždy něco zajímavého ohledně soubojů nebo craftu, nebo vlastností nebo.......ale vždy je to spojeno se zvláštním pohybem postav, otázky vyvolávající akční přístup....atd. atd. Jinými slovy - hra má od počátku prezentací vždy ke každému kladu jedno velké ale nebo - chcete-li - jeden velký mínus. Na jednu stranu se mi líbí představa nehrát za Sheparda - ten byl jen jeden a žil a skončil fenomenálně - na druhou stranu představa holobrátka s plochým hlasem, který stojí jak zfetovaný bezdomovec po obrně v krutě našláplé grafice s animacemi z minulého století.....a tak pořád dokola. Takže já pevně věřím, že se před vidáním začnou objevovat propagační materiály z finální verze hry, a všechny tyto nedostatky tam už nebudou, ale na druhou stranu.....
  • I když se bojím, co z tý hry nakonec bude. tak tyhle dva mi jsou docela sympatický. U mě dobrý.
  • Ok nechme Frydu stranou..ameriku nemá moc smysl komentovat :D

    Co mi příjde docela zajímavý je že mryder zní jak nathan drake(nolan north) tak z 70% - a upřímně řečeno mám ten pocit že to v některých scénách nepůjde poznat.

    Video z hlediska vtipnosti naprosto ok(příjde mi že tam jakási chemie mezi postavama bude fungovat)
  • Zatim mi to prijde jak tinedzersky ladeny scifi Inquisition...mne osobne zatim kazda nova informace vic a vic odrazuje.
  • A v čem je problém? Zatím jsem viděl asi dvě videa, které v podstatě neřekly nic o hře samotné, akorát ukázaly trochu splašený souboj, ale to předpokládám, že bude na stylu jednotlivce.
  • A to jsem se na novy Mass Effect vazne tesil...problem je, ze jsem se tesil na novy Mass Effect.
  • Pro Kristovy rány... *7*
  • Fordzy
    Co to je... To asi nebudu hrát za ženskou, když bude mít takový hnusný hlas a teď vím komu ten hlas patří a ta představa je ještě horší. *11*
  • Luckiller
    Bioware, vzpamatuj se. Tumbleriny ti prodeje netáhnou
  • Tak ta je pěkně hnusná..
  • Paulcz
    Ufff... taková vyumělkovaná blbost.
  • holka by mela problem, napasovat se do toho brneni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit