Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ono se to ani nerysuje jako syrove pokracovani Wolfa, toho se nejspis dockame pozdeji jako uzavreni trilogie o Blazkowiczovi. Pokud tohle tedy budes brat jako takovy vzdalenejsi sequel/side-story, tak "vo co go"? Ale co uz, hate na co-op jsem stejne nikdy moc nechapal, kdyz naprosta vetsina takovych her jde hrat uplne v pohode solo.

  • Sierra117

    Paraplegik BJ, kterej drandí na vozejku, střílí nacisty, Bodá nacisty a v pauze mezi tím si jen tupě šeptá že povraždí všechny nacisty mi přijde už trochu z jinýho světa. Možná to byl jen první Level, ale rozhodně mě přesvědčil, že je akorát k smíchu. Ještě že existuje Gamepass a člověk si tyhle voloviny nemusí kupovat.

  • Single playerová herná séria, ktorá vďaka single player hráčom získala popularitu a zarobila vývojárom peniaze sa vracia ako čisto kooperatívna akcia. Prečo? Tak ako Fallout. Prečo nám to robia? Nie je dosť kooperatívnych hier? Nemôžu vymyslieť novú? Musia takto pľuť do tváre fanúšikom? 

    Ďakujeme, že ste si kúpili naše hry, vďaka vám môžeme vydať hru, ktorú nik z vás primárne nehrá, keďže všetci čo ste nám dali peniaze ste hrali single player. 

  • Tady zase asi nekdo nechape psanej text, ze?

  • TheGGG

    aha přijde ti to jako ta odpadní blbost poslední ghostbusters.... a přesně jako ten feministický blábol skončí i tadle blbost (tedy get woke go broke propadák)... už colossus byla velká slabota a toto bude jen naprostý fail ze SJWedska

  • aby se někteří z ženských hrdinek nepodělali... 

  • Dlaha

    Mně ty postavy přijdou super sympatický a zajímavé odpočinutí od macho BJ style. Čili úplný opak jak poslední Ghostbusters :-)

    Jinak myslím, že nikde nebylo řečeno, že by Da'at Yichud vytvořili jen jedno brnění. Je jasné, že nám objasní brzo na začátku kde našli další dvě a taky v čem se liší od toho BJ-ova.

    Příběh bude jinak o hledání BJ, který se někde ztratil. Proto brnění dostane krev jeho krve a obě se ho vydají hledat :-)


    Příběh my přijde super. Bojím se jen bullet sponge nepřátel.

  • XorxoxTalarius

    Jen takova lore otazka. Nebylo to brneni jenom jedno a neznicili ho nahodou nacisti? Ja jen ze mi to prijde jako berlicka, jak osvetlit ze 60 kilova (kdovi jestli) zenska zmidly 100 kiloveho chlapa. Pritom se uz takova zbroj vubec neobjevuje, a kdyby se nahodou objevila, nebylo by snad logictejsi ji dat primo BJovy? Kterej sam by byl schopen osvobodit celou Evropu? Obvzlast s nejmodernejsi ponorkou a leteckou pevnosti? Takhle to trochu pusobi jako prvoplanovane bezmyslenkovite Girl Power, takove jako kdyz ve druhem dile dobrovolne odevzdali veleni do rukou cernej nacistu a komunistu (coz byl asi nejvetsi laps logiky cele hry).

    Jsem zvedav na gameplay, jestli se mylim (dost o tom pochybuju), hru si pak mile rad koupim v plne cene (jako omluvu za pochyby), ale proste kazde video a kazda dalsi informace ukazuje na herni verzi zenskych Ghostbusters.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit