Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trošku mě to připomělo Nexus Jupiter Incident... Doslova Startrek... pěkně přes jednu dvě lodičky se kterými si člověk vyhrál a postupně rozšiřoval sovu flotilu až k bitevním lodím... Tady mi třeba vadí "velitel celé flotily" pro mě je flotila tak 10 - 5 000 lodí nedokáži si představit že hned v první misi člověku dají takové úkoly... naopak postupný posun v hodnosti v závislosti na splněných misí, postupné vylepšování atd... konečně hra na kterou čekám... škoda že nový X 4 selhal a další Nexus... skončil někde v zapomění...
  • multiplayer hra na podobné téma je Artemis Bridge Commander, hra pro opravdové nerdy *3* https://www.youtube.com/watch?v=V9Q2X32hZNk
  • Blue.Shark
    Čert vem ten debilně umístěný můstek. Hru s podobným stylem jsem jaktěživ nehrál a dám krk na to, že to bude pořádný zážitek. Od teď začínám Flagship pozorně sledovat.
  • Lawliet
    He. Budu se opakovat, ale škoda, že to není ze Star Wars. Docela rád bych si "zataktizoval" proti rebelům.
    • Třeba budou mody.
  • Hlavně nezpanikařit,neurychlit vývoj já si klidně počkám ,dotáhněte to do posledního šroubku a myslim že si pár desítek hodin moc rád najdu.. *5* No nepodrobte si galaxii s výhledem z balkonku .. *14*
  • Tahle hra s Oculusem by mohla být pecka. Sem s tím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit