Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy
    Hate ... hate everywhere ...

    Kdyby tady každýmu hejterovi ubisoft poslal milion, tak by si tu stěžovali že jim poslal jenom jeden meloun, a ještě určitě bude zabugovanej až dorazí na účet.
  • munphf
    Já nevím, kde kdo na to nadává ale půlka nadávajících si to stejně stáhne z warezu a druhá si to koupí jakmile to bude někde ve slevě za $4.99... Když tomu tak každý rozumí proč nepošlete rovnou Vaše CV do UBI s tím že to umíte mnohem líp? Far Cry 4 se prodalo přes 7 milionů kopií a hodnocení nepadlo v průměru pod 80/100, tož se ukažte, frajeři :). Rozhodující budou prodejní výsledky a silně pochybuji, že by se tenhle kousek opětovně x-krát nezaplatil :).
  • FansLunacy
    Tvl vám se furt něco nelíbí ... prskáte a ještě to neni ani venku. Tohle jsou trailery a ukázky boha jeho ... Vám se člověk nezavděčí ničím ...

    Ubisoft nechci hájit, jen mě nebetyčně s*re, jak se smějete něčemu, co ještě neni ani v prodeji. Jděte plivat na všechny předchozí Far Cry serie, Assasins creedy apod. ... OH WAIT, tam už to nikdo nečte, tak šup šup sem něco naplivat, než to vyjde a budou sem psát i lidi, co to baví a doporučej to ...
  • Adam Jensen?
  • Asharak
    Schválně kolik možností zachránění bude a jak každé z nich dopadne *7*
  • Lukem se lovilo asi už v mezolitu, takže ten bych neřešil, budou tu daleko větší historický úlety...Ale je to hra z historickýho období, který se ve hrách moc nevidí, takže se na to i celkem těším, pokud tam teda nebude hlavní náplň 5 věcí,, který pojedou od začátku do konce a pořád dokola :D
  • ... nepůjde jen o zabíjení nepřátel, ale i zachraňování spojenců zabíjením nepřátel.
  • jedna vec je resit realismus a druha jaka to je za vlasy pritazena cipovina ktera si hraje na vaznou hru. ovsem rozhodne jestli to bude zabavny *3*
  • CRYPT
    no a v jednom z mnoha dalsich dlc dostaneme AK-47 z kamene s moznosti pripojeni granatometu, ktery bude vystrelovat kameny. Hmmmm
  • Nemyslíte, že to moc řešíte?! Je to hra! Arkádová akční hra. Ne simulátor přežití v pravěku... Ale je to UBI, tak tam je vždycky možnost si kopnout, že.
  • Koukněte na tento TV spot: https://youtu.be/bz6QeogUUJU
    Ten je peckovní!
  • hra by mela mít denuvo
  • Tak jsem z vypětím všech sil zadal do googlu heslo "vynález luk" a bum...hned první odkaz. Tak dokonce už v paleolitu 40 000 let př. kr. Člověk se učí celej život, pardon. :)
  • Ovšem sova která ti ukáže terén, schodí bomby a zabije nepřítele zdokumentován nebyl, stejně jako graphook v pravěku :D
  • nevim no, podla mna to vyzera celkom slusne.
    Podla mna zaujimava odbocka, ozivenie. prehistoricke kmene, brutalita, praskanie lebiek, uplne ine nastroje na boj. sniperku ani granatomet tam nenajdes.

    podla mna to bude jednoducho zabavne, to co ma hra splnat
  • na ochočení dive zvere není nic nerealneho, je to neobvykle ale ne nereálne. jsou zadokumentovany pratelstvi mezi lvy nebo tygrem a clovekem. luk bych nerešil.
  • MickeyMutant
    Byl. Google it, Vlasto!
  • taky nejsem expert, ale luk mě nezaujal tak moc, jako možnost ochočení šavlozubého tygra atd. Myslím, že tahle možnost taky úplně nefungovala v té době... ale spíš se divím, že někdo řeší realismus ve hře, která se odehrává v pravěku a kde můžete ochočit divou "zvěř"
  • Vidlec
    O té době víme tak málo, že to podle mě možné klidně je.
  • Prophet
    Bud ráď, že nebude mít AK-47 a vlastně, zdá se mi to nebo v celé té hře budou tři kmeny? červený, modrý a ten hráčský? Stejně jako v každém Far Cry, 2 nepřátelské frakce a 1 přátelská, už by taky mohli trochu změnit tenhle stereotyp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit