Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • munphf
    Já nevím, kde kdo na to nadává ale půlka nadávajících si to stejně stáhne z warezu a druhá si to koupí jakmile to bude někde ve slevě za $4.99... Když tomu tak každý rozumí proč nepošlete rovnou Vaše CV do UBI s tím že to umíte mnohem líp? Far Cry 4 se prodalo přes 7 milionů kopií a hodnocení nepadlo v průměru pod 80/100, tož se ukažte, frajeři :). Rozhodující budou prodejní výsledky a silně pochybuji, že by se tenhle kousek opětovně x-krát nezaplatil :).
    • FansLunacy
      Hate ... hate everywhere ...

      Kdyby tady každýmu hejterovi ubisoft poslal milion, tak by si tu stěžovali že jim poslal jenom jeden meloun, a ještě určitě bude zabugovanej až dorazí na účet.
  • FansLunacy
    Tvl vám se furt něco nelíbí ... prskáte a ještě to neni ani venku. Tohle jsou trailery a ukázky boha jeho ... Vám se člověk nezavděčí ničím ...

    Ubisoft nechci hájit, jen mě nebetyčně s*re, jak se smějete něčemu, co ještě neni ani v prodeji. Jděte plivat na všechny předchozí Far Cry serie, Assasins creedy apod. ... OH WAIT, tam už to nikdo nečte, tak šup šup sem něco naplivat, než to vyjde a budou sem psát i lidi, co to baví a doporučej to ...
  • Adam Jensen?
  • Asharak
    Schválně kolik možností zachránění bude a jak každé z nich dopadne *7*
  • CRYPT
    no a v jednom z mnoha dalsich dlc dostaneme AK-47 z kamene s moznosti pripojeni granatometu, ktery bude vystrelovat kameny. Hmmmm
  • Pokuď někdo máte zájem o video s CZ titulky: https://youtu.be/NREc5975e3o
  • on byl v době neolitu už vynalezenej luk????
    třeba se mýlím a budu tady za vola, ale mám takovej pocit, že v mladší době kamenné tak maximálně oštěpy a pazourky s násadama......ale je to Far Cry, takže hlavní boss bude házet molotovy
    • Lukem se lovilo asi už v mezolitu, takže ten bych neřešil, budou tu daleko větší historický úlety...Ale je to hra z historickýho období, který se ve hrách moc nevidí, takže se na to i celkem těším, pokud tam teda nebude hlavní náplň 5 věcí,, který pojedou od začátku do konce a pořád dokola :D
    • MickeyMutant
      Byl. Google it, Vlasto!
      • Tak jsem z vypětím všech sil zadal do googlu heslo "vynález luk" a bum...hned první odkaz. Tak dokonce už v paleolitu 40 000 let př. kr. Člověk se učí celej život, pardon. :)
    • taky nejsem expert, ale luk mě nezaujal tak moc, jako možnost ochočení šavlozubého tygra atd. Myslím, že tahle možnost taky úplně nefungovala v té době... ale spíš se divím, že někdo řeší realismus ve hře, která se odehrává v pravěku a kde můžete ochočit divou "zvěř"
      • na ochočení dive zvere není nic nerealneho, je to neobvykle ale ne nereálne. jsou zadokumentovany pratelstvi mezi lvy nebo tygrem a clovekem. luk bych nerešil.
        • Ovšem sova která ti ukáže terén, schodí bomby a zabije nepřítele zdokumentován nebyl, stejně jako graphook v pravěku :D
          • Nemyslíte, že to moc řešíte?! Je to hra! Arkádová akční hra. Ne simulátor přežití v pravěku... Ale je to UBI, tak tam je vždycky možnost si kopnout, že.
            • jedna vec je resit realismus a druha jaka to je za vlasy pritazena cipovina ktera si hraje na vaznou hru. ovsem rozhodne jestli to bude zabavny *3*
    • Vidlec
      O té době víme tak málo, že to podle mě možné klidně je.
    • Prophet
      Bud ráď, že nebude mít AK-47 a vlastně, zdá se mi to nebo v celé té hře budou tři kmeny? červený, modrý a ten hráčský? Stejně jako v každém Far Cry, 2 nepřátelské frakce a 1 přátelská, už by taky mohli trochu změnit tenhle stereotyp.
  • Já to vidím spíš tak, že ve Far Cry Primal nepůjde jen o zabíjení nepřátel, ale i zachraňování spojenců a zabíjení nepřátel.
    • ... nepůjde jen o zabíjení nepřátel, ale i zachraňování spojenců zabíjením nepřátel.
  • Naco nam je rocne sto hier ktore sa nedaju hrat mne by stacilo desat ppriadnych a taketo bludy nech si nechaju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit