Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludo
    Ked mi na isthereanydeal.com ukazalo pri GoG-u vyse 400 zliav skoro ma vykotilo.

    Lahky a rychly sposob ako vyprazdnit wishlist... a penazenku.
    • Nedá se říct že by nebylo co hrát .... jen toho volného času je jaksi stále méně a méně a perspektiva poklidného stáří v gulagu tomu nepřidá
  • Většina her je .... předražených a dávno zahraných , ale rodinné stříbro Witcher 2 teď vyjde o polovinu levněji než ze Steamu a nějaké ty akce s novými tituly na GOGu taky ujdou .
  • Kr.Pa
    Nejlepší eshop pro stredni a vychodni evropu.
    • lepsi e-shop mame i v CR :D
      • aky?
        • tak zalezi jestli hledas alternativu ke GoGu = stare hry nebo klasicky e-shop ...pokud se jedna obecne o e-shop nabizejici hry, tak je u nas nejlepsi "k4y" a i v ramci sirsi konkurence urcite obstoji (ceny, zakaznicka podpora apod.)
          • Kr.Pa
            na k4y jsem nic nenasel
    • chujovina *11*
  • Trapny pokus ako vytahat z ludi prachy. Preboha Descent, hra z roku 1994 za 3€ ? WTF ? Zlaty Steam ...
    • Tak hlavně trapný pokus o eura.Na GOGu se platí dolarama $ *1*
    • Nelíbí? Tak to nekupuj a netroluj tu *12*
      • Vyjadril som svoj nazor, bohuzial ked vysla spominana hra Descent, pravdepodobne si este nebol na svete, sudiac podla tvojej reakcie ... tak si mi to natrel a mozes si ist zase lahnut ...
        • ty seš ale neskutečný pako... pro tebe je Descent třeba vykopávka, kterou by nikdo nechtěl ani zadarmo, ale někdo ji třeba v době vydání pařil do zemdlení a za možnost si ten pocit zopáknout za mizernejch pár dolarů i dneska, klidně ve Win8, je neskonale vděčnej

          jo a ještě něco, jak poznáš z jedný věty věk?
        • Tebe očividne vôbec nedošlo, o čom GOG je. Ale neni sa moc čomu diviť, že...

          Rovno sa zaraď k d*mentom, ako sú Cody, GGG a pod. *3*
    • Robotron3
      Na Steamu máš třeba původního Dooma, což je hra starší než ten Descent, za 10€. Takže zlatý Steam, ale možná myšleno trochu jinak :)
      • Za 10€ som kúpil v akcii na Steam-e komplet ediciu Doom (okrem Doom3, to bola v tedy novinka), za 14€ napriklad pred mesiacom (alebo dvoma Crysis) + Datadisk + Crysis 2. Naposledy som kupil pred par tyzdnami Deus Ex - Human Revolution za 2.90€. Nechcem nikomu robit reklamu, ani nikoho do nicoho nutit, mate vlastnu hlavu, ale fakt je Steam niekde inde ...
        • Problem steamu ale je, ze musis mat nainstalovany steam. Si vydany na milost a nemilost Valve. Pri GOGu si stiahnes instalator hry a hru mozes nainstalovat kedy chces a kde chces bez DRM a hesiel. Dost podstatny rozdiel. Tiez ide aj o kompatibilitu hier. Ak hra nejde na steame, tak smola. Ak je hra za podobnu cenu na GOG, preferujem GOG. Inak mam na steame uz vela hier, ale kupujem zasadne iba v zlave. Inak fyzicke medium.
          • tak to snad vi temer kazdy, ze kupovat na steamu s vyjimkou slev se nemuze vyplatit, za ty jejich standartni ceny sezenes hru jinde i 2x :D
        • Robotron3
          Máš pravdu, ale srovnáváš jabka s hruškama, jak se říká. Steam se soustředí na nové hry a gog na starší hry bez drm. Na Steamu jsou asi větší slevy, ale na GOGu ti zase dají občas i hru zdarma, jako nyní Duke3D. A 3€ opravdu není nějaká částka, která by kohokoli mohla bolet.
          • Tak GOG je rozhodně fajn, ale já například nejsem z těch, kteří by si zahráli 20 let starou hru, i když to byla třeba bezkonkurenční pecka, takže nemám důvod tam nakupovat. Mám od nich snad jedinou hru a to Two Worlds I. A to je další důvod, proč takhle nenakupuji. Když už mám mít nějakou digitalní sbírku, tak bych ji rád měl na jednom místě, ne u deseti obchodů/služeb a k tomu všechny ty Originy, Uplaye, Capsule a já nevím co ještě. Takže Steam je pro mě jednička, pokud zrovna nemám chuť si koupit krabicovku.
    • Hlavne ze stare filmy a hudba sa mozu predavat. *7* Steam je hlavne na nove hry.
  • Come get some!
  • Dokonce i na Mac jo? Super. Už ho mám na účtě. I když jsem si ho hrál teď na iPhonu tak na kompu je to jasná zpráva. :D
  • Trisska
    GOG je prostě fajn! *4*
  • John St. John je muj idol :D
  • Keyz
    Balls of Steel!
    http://www.youtube.com/watch?v=IE3KdcTgrno
    • *1* Tak to je teda věc. *1*
  • Zerathus
    Come get some *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit