Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mikee
    Test
  • Müže mi mi nêkdo poradit jak toho DUKA stàhnout. Předem dÌk.
  • Kurna když jde o GoG, tak jsem jak ženská s botama.....od tamtud nejde odejit i když vím, že mi to spis bude jen lezet v policce(virtualní).
  • ringmancz
    co myslíte, na jaký detaily mi to pojede na Aceru 5820TG?
  • Ajaj....utok na nase penezenky pomalu zacina, tim nemyslim jen GOG. I kdyz nedavno Steam...nakoupil jsem tam hry otcoj "pod sromecek". Skoda, ze tam nemaji nejakou hezkou sablonu, tam bych vlozil hry, ktere chci darovat a hezky vytisknul (neco jako certifikat). Pokud to tam je nebo ma nekdo nejaky tip, sem s nim. Jinak neco budu muset vymyslet sam.
  • aaaaaaah Bitchen ! - to rikal Duke....
  • MrSanta
    Slevy hezké, jenom škoda, že valnou většinu her o které jsem měl nějaký větší zájem na GOGu už mám. U těch slev na GOGu mám pocit že kradu, když hru která stojí normálně 5 dolarů kupuji ve slevě za dolary 3 *1*.
    Kéž by se tam jako speciální vánoční dárek objevil System Shock 2. Ten bych klidně koupil i za 20 dolarů.
    • x_ander
      System Shocky se na Gogu dřív nebo později objeví. Věřím tomu, že to je na dobré cestě (hlavně kvůli právům), jinak by Gog tak neteasovali...

      viz. čtvrtý screenshot, text nahoře..
      http://www.gog.com/gamecard/sid_meiers_colonization

      A takových pošťouchnutí se objevilo povícero... neveřím, že by to byl jen blbej vtip..
      • Nevíš ještě kde to je?..
      • MrSanta
        Taky věřím, že se Shocky jednou na GOG dostanou. Ale kdyby to bylo takhle hezky bez nějaké větší přípravy jako vánoční dárek - vůbec bych se nezlobil *15*
  • pecka :) -> http://bit.ly/QWD2Y6
    • Ty si myslíš,že ti na to někdo skočí? blbců je dost,ale ty jsi korunovanej blb
  • 50% sleva na 400 titulů...k tomu můžu snad jen říct, že tu převyšuje kvantita nad kvalitou...
    1. Nehraných her ve sbirce počítam na desítky...
    2. 50% je fajn ale kdo počká dojde si i pro 75%..tohle se váže na první bod a tedy pro mnohé asi neni nutnost hned kupovat vše okolo..soudnost především..

    I přesto patří GOG.com a jeho akce k tomu lepšímu co je na trhu...Duke zdarma samozřejmě potěšil ale doufám, že během svátků ješte pár klenotů vyzobnu s větší než 50ti procentní slevou..
    • 50% je málo a nemyslím si,že bude v průběhu slev ještě víc procent.Zkouší to rok od roku a stále mají prodej.I těch pade" někomu stačí.
  • Včera jsem na Gogu nechal nechutné množství peněz :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit